Kasyna Online z płatnościa Blik

Zobacz jak płacić Blikiem w kasynach onlineRozwój kasyn internetowych, całej branży pociąga za sobą wiele zmian technologicznych. Jedną z nich jest niewątpliwie sekcja płatności, gdzie możemy korzystać z coraz to nowszych i odmiennych form depozytu. Przyzwyczailiśmy się przez lata do korzystania z kart płatniczych Visa czy MasterCard, jak i popularnych portfeli internetowych. Teraz jednak wiele się mówi o BLIK-u. Jak wygląda z nim sprawa w kasynach online?

BLIK - co warto o nim wiedzieć?

BLIK to system płatności mobilnych, który wystartował w lutym 2015 roku. Za jego uruchomienie odpowiadało początkowo 6 polskich banków, a także Polski Standard Płatności (PSP). Z czasem do systemu dołączyło więcej banków, więc dziś stał się on ogólnodostępny. Jego działanie jest niezwykle proste. Do przesłania pieniędzy drugiej osobie, płatności online bądź wypłacenia środków z bankomatu potrzebny jest nam kod BLIK. Uzyskamy go w swojej aplikacji bankowej. Składa się z 6 losowych cyfr i jest ważny tylko przez 2 minuty. W tym czasie musimy dokończyć transakcję. Aby została ona sfinalizowana, konieczne jest także jest zatwierdzenie w aplikacji poprzez podanie indywidualnego hasła czy odciskiem palca. BLIK z roku na rok stał się coraz bardziej popularny. Jeszcze w 2015 roku korzystało z niego 1,4 mln użytkowników, którzy wykonali 1,27 mln operacji. W 2020 roku było to już blisko 17 mln osób z 424 mln transakcji. Doszło do tego, że dziś BLIK jest popularniejszy i częściej używany do transakcji online niż karty płatnicze.

BLIK w kasynach

BLIK od pewnego czasu obecny jest także w branży hazardowej. Jako polski system płatności działa jednak tylko w wybranych i legalnych firmach bukmacherskich czy jedynym kasynie online w Polsce. Zupełnie inaczej jednak wygląda sprawa z zagranicznymi firmami. Według obowiązującego prawa, polskie firmy finansowe, w tym banki mają zakaz współpracy z nielegalnymi kasynami czy bukmacherami. Dlatego też nie znajdziemy w zagranicznych kasynach BLIK-a czy Przelewy24. Konieczne zatem jest skorzystanie z alternatywnych metod. Mamy dla naszych czytelników dwie takie metody, które mogą z łatwością zastąpić BLIK.

Pierwszą z nich jest Trinity Pay. Jest to system, który daje nam możliwość dostępu do BLIK-a, jednak w zupełnie inny sposób. Na stronie wybieramy bowiem kwotę doładowania, jak i również podajemy adres mailowy. Następnie jesteśmy przekierowani do metod płatności, gdzie można wybrać właśnie BLIK. Akceptujemy zatem płatność poprzez aplikację, a nasze środki wędrują z BLIK-a na voucher online. Możemy go następnie wykorzystać w kasynie online, więc de facto omijamy blokadę i możemy korzystać z tej metody płatności. W momencie, kiedy nasza płatność zostanie pomyślnie przetworzona, zostanie nam wysłany numer tokena. Kopiujemy go, a następnie wklejamy w oknie płatności w kasynie. Dzięki temu nasze środki zostaną przesłane i znajdą się na naszym indywidualnym koncie.

Najczęściej można tę metodę płatności znaleźć w dziale Fast Bank Transfer. Potem po prostu postępujemy zgodnie z instrukcjami. Warto jednak wiedzieć, że niektóre kasyna w Fast Bank Transfer korzystają z innych metod płatności, wiec dobrze jest także sprawdzić ich funkcjonalność, limity na poszczególne transakcje.

Na naszej stronie oczywiście zaprezentowana jest lista kasyn, w których można skorzystać z takiej opcji płatności. Prezentujemy jedynie te kasyna, które pozytywnie przeszły naszą weryfikację pod względem jakości, dostępnych gier, promocji oraz bezpieczeństwa.

Płatności Blikiem dostępne przez aplikację MuchBetter

Płatności Blikiem dostępne przez aplikację MuchBetterNa całe szczęście nie musimy jedynie ograniczać się do voucherów online, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nie każdy lubi korzystać z nieznanych sobie stron. Dlatego też ciekawą alternatywą na szybki transfer bankowy z pomocą Trinity Pay będzie Muchbetter. Jest to znany od kilku lat portfel elektroniczny, który cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Wieleu osobom bardzo przypadło do gustu to, że Muchbetter współpracuje na co dzień z producentami gier online, jak i wybranymi firmami hazardowymi. Oznacza to, że użytkownicy obu platform mogą liczyć na ciekawe bonusy, promocje. Dla przykładu możemy podać, że w kasynie Betsson za pierwszą wpłatę z wykorzystaniem Muchbetter możemy dostać 25 złotych w prezencie. A w innych kasynach czy u bukmacherów takich ofert jest więcej.

Jeżeli chcemy doładować swoje konto w kasynie z wykorzystaniem Blika i Muchbetter, to koniecznie musimy najpierw zalogować się na stronie e-portfela lub w aplikacji. Następnie zaś wybieramy opcję wpłać i spośród dostępnych opcji wybieramy Blik. Potem zaś wykonujemy wszystkie niezbędne działania i finalizujemy transakcję. Przelane na Muchbetter środki z konta bankowego możemy potem przesłać do wybranego kasyna, czym także omijamy blokady dla Blika.