Mifinity - nowa metoda płatności dla graczy

MiFinity - nowa metoda płatności dla graczyMiFinity - nowa metoda płatności dla graczy

Płatności internetowe cieszą się dziś ogromną popularnością. Wiele osób ceni sobie możliwość korzystania z kart płatniczych, e-portfeli czy też systemów do przelewów internetowych. To też sprawia, że w kasynach możemy liczyć na coraz więcej metod płatności. Jedną z nich jest MiFinity, którą można spotkać w coraz większym gronie stron hazardowych. W naszym artykule przyjrzymy się temu, co to za firma, co jest w stanie zaoferować swoim klientom, jak i również przedstawimy korzystanie z niej w kasynach online.

MiFinity - podstawowe informacje

Omawiana przez nas firma może się pochwalić 20-letnim doświadczeniem, albowiem rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Jej główna siedziba zlokalizowana jest w Belfaście, na terenie Irlandii Północnej. Ponadto ma swoje dwa osobne, regionalne działy. Jeden znajduje się w Dublinie w Irlandii, a drugi na Malcie. Od lat firma ta znana jest na rynku jako globalny dostawca płatności, który jest w stanie zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym zapewnić szereg opłacalnych i wydajnych rozwiązań w sferze płatności online. Warto przy tym wiedzieć, że firma ta może poszczycić się rozbudowaną siecią globalnych relacji partnerskich, platformą technologiczną, która od lat jest ceniona przez klientów oraz ekspertów. Choć firma działa w sektorze płatności internetowych, to jednak współpracuje także z podmiotami, które pochodzą właśnie z branży hazardowej, jak i również turystycznej, lotniczej, ubezpieczeniowej.

Oczywiście należy też wspomnieć, że MiFinity spełnia wszelkie wymogi prawne, albowiem posiada przede wszystkim lokalną licencję przyznaną przez Financial Conduct Authority. Do tego ma również certyfikat od Union Pay International, jak i maltańską licencję od Malta Financial Services Authority.

MiFinity – rejestracja

Ponieważ MiFinity pełni rolę portfela internetowego i systemu płatności, do korzystania z niego niezbędne jest założenie konta. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda proces rejestracyjny na stronie MiFinity. Składa się on z kilku etapów, przez które musi przejść każdy z potencjalnych klientów. Na start konieczne jest wpisanie adresu mailowego oraz podanie hasła do przyszłego konta. Aby przejść do kolejnego etapu, niezbędne jest aktywowanie konta poprzez link wysłany na adres mailowy. Dalej trzeba w kolejnym formularzu wybrać kraj zamieszkania, walutę, z której to będziemy głównie korzystać w tym e-portfelu. Następnie uzupełniamy dane o imię i nazwisko, datę urodzenia, narodowość, nasz numer telefonu komórkowego, a także dokładny adres zamieszkania. Aby lepiej zabezpieczyć konto i otrzymać pomoc na wypadek zapomnienia hasła, wybieramy dwa pytania zabezpieczające. Finalnie na nasz numer telefonu przyjdzie SMS z kodem, który musimy wpisać do weryfikacji i aktywacji konta. Od tego momentu możemy korzystać z MiFinity.

Co nam zapewnia MiFinity?

Czas zatem przejść do najważniejszego, a mianowicie tego, co w zasadzie oferuje nam ten e-portfel. Głównym produktem tej marki jest eWallet MiFinity. To nasze konto online, gdzie możemy przechowywać swoje środki, w tym także z kasyn internetowych. Z jego pomocą możemy jednak tez płacić online, dostawać środki na konto i wysyłać je innym osobom na całym świecie. Zacznijmy od tego, że operacje na koncie możliwe są w 15 różnych walutach. Przy tym wszystkim firma działa w ponad 170 krajach na świecie, więc możemy wysyłać i otrzymywać pieniądze w całej wielkiej sieci. Ten system płatności dostępny jest zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android. Można w nim liczyć na 20 wersji językowych, a sporym plusem jest to, że wśród nich znajduje się także język polski.

W przypadku MiFinity możemy skorzystać z wielu zintegrowanych metod płatności, które pozwalają na doładowanie konta. Możemy skorzystać z bezpośredniego przelewu bankowego, Trustly, kart płatniczych Visa lub MasterCard, Blika czy też specjalnego vouchera. Możliwość doładowania konta Blikiem jest świetnym sposobem na to, aby ominąć w kasynie zakaz korzystania z tej metody.

Każdy użytkownik MiFinity dostaje swój bezpłatny wirtualny numer IBAN. Dzięki temu może legalnie korzystać ze swojego konta, które będzie służyło do różnych transakcji. Alternatywą dla operacji z konta mogą być specjalne vouchery MiFinity. Można je znaleźć w różnych punktach sprzedaży online, a przy tym dostępne są w 11 walutach i wybranych nominałach. Taki voucher służy zarówno do doładowania konta w MiFinity, jak i do zakupów online z pominięciem konta. Nie można też zapominać, że omawiana przez nas firma ma o wiele więcej do zaoferowania klientom, gdyż oferuje zarówno konta indywidualne, jak i biznesowe. To też sprawia, że wśród dostępnych usług obok e-portfela i voucherów znaleźć można PayAnyCard, PayAnyBank, MiFinity iFrame, MiFinity Payments Gateway czy też UnionPay International.

Firma ta z oczywistych względów dba o wszelkie możliwe zabezpieczenia dla klientów. Podczas korzystania z konta czy wszelkich transakcji można liczyć na szyfrowanie danych technologią SSL (Secure Socket Layer), zapory sieciowe, jak i inne rozwiązania. MiFinity gwarantuje także SCA, czyli silne uwierzytelnianie. Nie trzeba zatem obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych czy pieniędzy.

Należy pamiętać, że założenie i korzystanie z eWallet MiFinity jest darmowe. Jednak wykonywanie operacji na koncie może wiązać się z dodatkowymi opłatami lub prowizjami. Dla przykładu za depozyt pobierane są prowizje, gdzie 1.8% wprowadzane jest dla kart płatniczych, a eVoucher to 4%. Z kolei SEPA Bank Transfer nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Warto zapoznać się na stronie e-portfela ze wszelkimi opłatami, które może ponosić klient.

W wielu kasynach można dziś korzystać z MiFinity. Jest to możliwe zarówno w przypadku depozytu na konto, jak i również wypłaty. Warto zatem sprawdzić, gdzie można znaleźć MiFinity.