Revolut -konto bankowe w Twoim telefonie

Revolut- elektroniczny portfelRevolut jest absolutną nowością na rynku płatniczym, która dociera coraz to do większego grona operatorów. Obecnie trendy sprawiły, że system okazał się skuteczną formą zapłaty w kasynach internetowych. Dzięki temu już teraz możecie korzystać z tej banalnej i taniej metody nawet w sieci. Jest to portfel elektroniczny, znacznie bardziej zaawansowany od tych, które spotykaliście jak do tej pory. Korzysta z niego już ponad 2 miliony odbiorców z całego świata. Wykonali oni ponad 150 milionów transakcji, a ich wartość przekroczyła 15 miliardów funtów.

Takie liczby robią wrażenie zwłaszcza wówczas, gdy dotrze do nas, że Revolut działa na rynku dopiero od połowy 2015 roku! Jak łatwo ich skategoryzować i opisać? Wystarczy ta krótka wstawka, którą znaleźć możecie na ich stronie: „Darmowe, międzynarodowe przelewy pieniężne i wolne od opłat wydatki globalne – zawsze według międzybankowego kursu walut. Revolut to jedyna bankowość alternatywna stworzona dla konsumentów i przedsiębiorstw oraz zaprojektowana z myślą o światowym stylu życia.” – mając to wszystko na uwadze już na tym etapie zapewne zdajecie sobie sprawę, że do tej pory za usługi tego typu zwyczajnie przepłacaliście.

Czytaj też: Kasyna online z innowacyjną formą płatności Revolut

Jak dokonać rejestracji ?

Do ich produktów poza przelewami zaliczyć można system Vaults kontrolę budżetu, Perks (w wersji beta), kryptowaluty oraz ubezpieczenia telefonu i podróży. Mając na uwadze, że dwóch założycieli nienawidzi braku rozwoju, trzeba zakładać, że już wkrótce sprawdzi się to także na kolejnych etapach. Warto jednak wiedzieć, że Revolut idealnie wpasuje się do waszej myśli w zakresie kasyn internetowych i rozrywki on-line, ogólnie. Dzieje się tak za sprawą maksymalnego bezpieczeństwa. Nie mówiąc już oczywiście o wysokich kursach, które sprawią, że wypłacicie znacznie więcej, niże mieliście okazję jak do tej pory. Samo wysyłanie przelewów jest tu nawet 10-krotnie (10x) tańsze niż w przypadku innych firm, a akcje wykonać można do dowolnego punktu na świecie. By rozpocząć swoją przygodę z systemem konieczne jest tu po prostu dodanie swojego numeru telefonu. Sam przelew zwykle trwa do 30 sekund lub szybciej, płatności cykliczne zostały maksymalnie uproszczone, a wysyłanie żądań gotówkowych trwa tylko kilka sekund: „Błyskawicznie wysyłaj i żądaj pieniędzy od każdego, za jednym naciśnięciem przycisku. Dołączaj notatki, obrazy i GIF-y, aby uczynić przelewy nieco bardziej interesującymi.” Nie inaczej jest z samymi kryptowalutami, które coraz częściej kupowane są do gry właśnie w kasynach.

Revolut- forma płatnościZa sprawą Revolut już na tym etapie będziecie mogli skorzystać z 25 kryptowalut w kasynie, w tym Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple. To właśnie one wykorzystywane są w sieci najczęściej. Otworzenie takiego konta to ledwie kilka uderzeń serca, a już po chwili możecie śledzić ceny kryptowalut w czasie rzeczywistym. W tej materii przelewy także są szybkie i… darmowe! Pamiętajcie przy tym, że jest to temat wciąż drażliwy i wymagający, dlatego marka przypisuje odpowiedni punkt do swojej oferty: „Warunkiem przystąpienia do oferty kryptowalut jest znajomość i pełne zrozumienie ryzyka związanego z kryptowalutami. Klient musi mieć pewność, że ta oferta jest odpowiednia dla niego w świetle okoliczności finansowych i postawy wobec ryzyka. Cena lub wartość kryptowalut może szybko ulegać zmianie w każdej chwili. Handel i trzymanie kryptowalut wiąże się ze znacznym ryzykiem straty.”

Atuty Revoluta

Atutem Revolut jest system Vaults, czyli swojego prywatnego sejfu, który oddziałuje bezpośrednio na oszczędzanie pieniędzy poprzez wszystkie swoje ruchy związane z płatnościami w sieci. To już kolejny punkt o którym musimy odnotować w zgodzie z witryną Revolut, bowiem całość wydaje się wręcz nierealna: „Vaults jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem na zaoszczędzenie i osiągnięcie Twoich celów finansowych. Nieważne, czy wybierzesz zaokrąglanie każdej transakcji, czy ustawisz płatności cykliczne lub dokonasz jednorazowego wkładu pieniężnego. Będziesz w stanie ustawić Vaults w kilka sekund i zacząć natychmiast oszczędzać.” – brzmi bardzo dobrze, prawda? A pomyśleć, że to dopiero po trzech latach działalności. Korzystajcie i bez trudu bawcie się w sieci.

Kasyna z dostępna formą płatności Revolutem

Systemy opisane powyżej to tylko część z pełnego zagadnienia płatniczego. Sam Revolut może być wykorzystany na kilka sposobów i nic dziwnego, że już trafił do takich kasyn jak Betsafe, Betsson , CasinoEuro czy Unibet . Lista ta zapewne już wkrótce zostanie poszerzona. Ten system płatniczy pozwoli użytkownikom wspomnianych marek na błyskawiczne, darmowe i bezpieczne przelewy – w obie strony. Dzięki temu gracze będą mogli skupić się wyłącznie na zabawie i żaden dodatkowy element nie będzie już dla nich ważny. Systemy są dopiero wdrażane na konkretne strony, a to dodatkowo oznacza, że już wkrótce będziemy mogli liczyć na specjalne dodatki z tym powiązane. Mamy tu na myśli wszelkiej maści promocje wdrożeniowe. Nowe i świeże rozwiązania zawsze wiążą się z pewnymi ustępstwami ze strony firm sieciowych, dlatego przypuszczamy – a mamy ku temu podstawy – że już lada moment użytkownicy Revolut będą mogli cieszyć się z kolejnych profitów, jak np. reload bonus i doładowania gotówkowe wspierające wasze konta gracza od pierwszego dnia. Wchodzicie w to?

Kasyna z metodą płatności Revolut