Paysafecard- bezpieczna metoda płatności z przedpłatą

Paysafecard metoda płatnościPaysafecard jest jedną z metod płatniczych, którą wykorzystać można nie tylko przy zakładach sportowych, ale też w życiu codziennym. Jest to tzw. Usługa przedpłacona, czyli prepaidowa. Korzysta z niej coraz to więcej osób na całym świecie i nic dziwnego, że waluta trafiła już do 46 krajów. Jej atuty są absolutnie niepodważalne i bez wątpienia spodobają się osobom, które lubią dokonywać błyskawicznych płatności.Wielkim atutem jest tu zresztą anonimowość, aczkolwiek do tego elementu jeszcze dojdziemy. Jak sami piszą: „W zależności od kraju PIN-y paysafecard są dostępne w różnych nominałach w odpowiednich walutach krajowych. W ten sposób można kupować odpowiedni nominał paysafecard w zależności od potrzeby.” W przypadku kupna kodów PIN dostępne obecnie nominały to 20, 30, 50, 100 i 200 PLN. Kwota którą zakupujecie jest w pełni dostępna bez żadnych dodatkowych opłat.Jeśli użytkownik nie wykorzysta wszystkich środków przypisanych do danego pinu, będą one nadal dostępne do kolejnych transakcji. Ważność tych środków to aż rok, dopiero po tym okresie pobierane są z kodu bezpośrednie opłaty (jednorazowo 10 złotych).

Bezpieczna forma płatności

Płatność paysafecard często jest wykorzystywana w kasynach online, bo są to metody bezpieczne, błyskawiczne i często bez żadnych prowizji. Dzięki temu zyskujecie pewność środki trafią tam gdzie chcecie, we wskazanej wartości i do tego bez poślizgów. Do tego można liczyć na łączenie zakupionych kuponów, pod tym względem bowiem nie ma ograniczeń: „Użytkownik chce wykorzystać pozostałe środki kilku PIN-ów paysafecard? W ramach jednej transakcji należy podać łącznie kilka PIN-ów, aby zsumować wszystkie środki. W ten sposób można optymalnie wykorzystać również resztki dostępnych środków.” Kwestia bezpieczeństwa jest tu zresztą równie ważna. Dzięki temu właśnie w krótkim czasie udało im się dostać do większości cenionych i uznanych marek w zakresie hazardu internetowego: „paysafecard jest środkiem płatniczym akceptowanym przez tysiące sklepów internetowych z branży gier, mediów społecznościowych, muzyki, filmu i rozrywki! W ramach transakcji z wykorzystaniem paysafecard nie trzeba podawać danych osobowych ani danych bankowych czy karty kredytowej. Zachowana jest przy tym prywatność użytkownika.” – takie kody można kupić już praktycznie wszędzie, a dostępne są chociażby w sieciach sklepów Piotr i Paweł, Real czy Żabka. Biorąc pod uwagę ogromne tempo ich rozwoju, wkrótce przyjdzie pora na kolejne firmy i partnerów.

Jak to w ogóle działa?

Wystarczy wejść na stronę paysafecard. Znajduje się tam wyszukiwarka najbliższych punktów sprzedaży w mieście w którym przebywasz. Jeśli taka lokacja się rzeczywiście w pobliżu, wystarczy się tam udać. Zdobędziecie tam kupon paysafecard o wartościach, które podaliśmy już wcześniej. Otrzymacie specjalny wydruk łącznie z kodem dostępnym na papierze. Następnie taki kupon zrealizujecie w dowolnie wybranym sklepie, który znalazł się już na liście tysięcy propozycji. Sam kod ma tu 16 cyfr i kupon używa się na jego podstawie. Środki dostępne są natychmiastowo, a transakcje wykonywane są od razu, bez konieczności oczekiwania na dalsze procesy.

Rozwój paysafecard i możliwości gry

Rozwój paysafecard i możliwości gryWykorzystanie tego rozwiązania płatniczego staje się powszechne praktycznie wszędzie. Można do tego liczyć na aplikację na smartfony czy też zestaw usług dodatkowych, które pojawiają się wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na ich produkty. Tak błyskawiczny rozwój sprawił, że do grupy Paysafe Group PLC należy już także Skrill, który również jest szalenie popularny i ceniony w środowisku graczy hazardowych.W zakresie samych opcji dodatkowych, marka stworzyła: my paysfecard, my PLUS oraz paysafecard Mastercard. Pierwsze z nich jest osobistym kontem płatniczym, drugie z kolei to program lojalnościowy dla aktywnych użytkowników. Trzeci natomiast służy jako karta prepaid, na podstawie której użytkownicy mogą dokonywać wpłat online oraz offline w zależności od potrzeby.

Dlaczego kasyna korzystają z paysafecard?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Karty paysafecard ze swoim unikatowym kodem PIN (16 cyfr) są anonimową formą wpłaty, ale też wypłaty. Dany użytkownik może dowolnie operować swoimi środkami i przesyłać je na swoje konto. Wystarczy nabyć w kiosku kupon, a potem przejść na wskazaną przez siebie witrynę. Nie ma tu prowizji, proces jest bezpieczny i błyskawiczny, tak samo jak przelewy przez karty debetowe i kredytowe. Nie ma czasu oczekiwania, a przy tym sprzedawca nie dowie się na co kierujecie swoje własne środki. To sytuacja spokojna, bowiem nie każdy chce aby osoby trzecie dowiedziały się o swoich działaniach. Ta anonimowość i spokojne podejście do tematu jest cenną cechą, którą dobrze jest polecić każdemu, kto chce spróbować rozrywki kasynowej, ale do tej pory nie wiedział jeszcze jak zacząć.

Jak zatem widzicie, paysafecard to ciekawa i wciąż stosunkowo nowa metoda płatnicza. Usługa przedpłacona polega na wykupie swoich własnych środków, które następnie użytkujecie zgodnie z własnym przekonaniem. Dzięki szybkim działaniom można czerpać z rozrywki jeszcze więcej przyjemności niż dotychczas. Nie zwlekajcie zatem i znajdźcie swój punkt sprzedaży.

Kasyna z metodą płatności paysafecard