Automaty hazardowe Black Horse

Są takie gry, na które spogląda się z rozrzewnieniem. Wracamy wówczas do czasów młodości, kiedy to automaty nie były jeszcze tak popularne i cieszyły praktycznie każdego. Teraz, w dobie tak gwałtownego rozwoju technologii, niemalże zapomniano już o grach typu Black Horse. Na szczęście jednak, ten sam rozwój sprawił, że hity z lat wcześniejszych, ponownie zawitały do sieci. Efekt jest porażający – przypominamy sobie, że był to bestseller nie bez powodu. Nagle okazuje się, że poprzednie wdrożenia niczym nie odbiegały od tych obecnych, a my możemy się cieszyć pasjonującą grą i przy tym mieć realne okazje do tego, by wygrywać wielkie pieniądze. Dlatego też wracamy do jednorękiego bandyty, który niejako odmienił losy hazardu stacjonarnego.

Poznaj automaty hazardowe Black Horse

Poznaj automaty hazardowe Black HorseZ czym zatem mamy do czynienia? Po pierwsze tego typu automaty pochodzą jeszcze ze studia Wazdan. Jest to znany, wiekowy już operator. Jego hity znane są na świecie od wielu lat, a sam początek firma wzięła właśnie od klasycznego jednorękiego bandyty. To właśnie wówczas chodziło się np. do lokalnego baru, gdzie stało kilka takich urządzeń. Cechowały się bardzo dużą prostotą, ale jednocześnie od samego początku dawały spore nadzieje. W przypadku internetowym sytuacja jest o tyle lepsza, że potencjalne wygrane są jeszcze wyższe. Inna sprawa, że spotkacie tu też wyższej jakości animacje, chociaż nie wpłyną one zbytnio na sam wystrój.

W pierwszej zatem kolejności wypadałoby wspomnieć, że w górnej części gry znajdziecie nazwę automatu, jak również spotkacie się z tytularnym czarnym koniem, który będzie tam od czasu do czasu przebiegać. Plansza jest szalenie prosta, w odcieniach czerwieni i czerni. W środku widoczne są trzy czarne bębny z owocami, po lewej stronie znajdziecie rozpiskę tzw. Paylines, czyli zwycięskich układów. Po prawej z kolei dostępne są wszystkie opcje premiowe, które udało się zaimplementować. To zresztą one stanowczo odróżniają slot Black Horse od tego, co widoczne było jeszcze w miejscach stacjonarnych. To jednak mimo wszystko znak czasu, ale ten pozytywny.

Jak prezentują się automaty

W dolnej części witryny i gry znajdziecie panel wyboru. Każdy gracz może próbować zmieniać wartość żetonów i określać zakład gotówkowy z uwzględnieniem pięciu wspomnianych już zwycięskich układów. Jest przycisk automatycznej gry, stawki maksymalnej, widoczne wasze saldo czy sposobność do zmiany systemu – od najwolniejszego obrotu, przez ten najszybszy (3 poziomy włącznie). W centralnej części znajdziecie przycisk spinowania. Jeśli chodzi o widoczne tam znaki, to rzecz jasna standardową wersją są tu owoce gdyż jest to typowa gra owocówka. Mamy tu na myśli wiśnie, cytryny, gruszki, pomarańcze, śliwki i winogrona. Następnie w grę wejdą dzwonki (80 żetonów) oraz kaktusy (do 160 żetonów).

Najlepiej płatne są rzecz jasna podkowy (do 1 000) oraz tytularny czarny koń (do 2 000). Musicie jednak wiedzieć, że automat ma ukryte rozwiązania premiowe, do tego jest ich aż kilka. Mimo zatem najprostszego możliwego wyglądu, operator nie zapomniał o tym, by dostarczyć nam ciekawą opcję powiązaną np. z mnożnikami. „All wins x3” pozwoli wam się cieszyć dużo większą gotówką, nawet do 6 000 żetonów. Kluczem będą jednak trzy rozwiązania z zakresu darmowych obrotów. Może ich być 15, 30 lub nawet 45. Co to oznacza? Jeśli gracie za realną kasę, otrzymacie szansę spinowania bez ponoszenia własnych kosztów, wykorzystując środki z gry. Każdy taki spin wart jest dokładnie tyle, ile wasza ostatnia płatna runda, która je zapewniła. To szansa na dalsze wygrywanie i znaczne wydłużenie swojej zabawy.

Podsumowanie

Mamy tu do czynienia z prawdziwym klasykiem wśród automatów. Po grę nadal sięga tysiące graczy z całego świata – każdego dnia. Wpływ ma na to prosty i szybki wystrój. Nie zawsze chcemy się koncentrować wokół znaków Wild i Scatter. Co bardziej wytrawni gracze zdają sobie sprawę z oczywistego względu – im więcej jest dodatków, tym szansa na wygraną jest niższa. I sam poziom RTP nie ma tu większego znaczenia. To uniwersalne założenie, które przy automacie Black Horse świetnie się sprawdzi. Zresztą, możecie się z tym przekonać na własnej skórze. Przydatne do tego będzie oczywiście skorzystanie z wirtualnej waluty. Środki te dostępne są całkowicie za darmo niemalże w każdym znanym nam kasynie internetowym. Nie ma przy tym ograniczeń czasowych i ilościowych.