Ranking Automatów Hazardowych Online

Dostawcy automatów hazardowych onlineAutomaty online przyciągają od wielu już lat. Wraz z rozwojem technologii ich możliwości zresztą stale wzrastają, oferując nam co ciekawsze systemy bonusowe. Zaczęło się od trybu Gamble, po czym przeszło na Wild, Scatter, Bonus czy Jackpot. Różnorodność gier jest jednym z największym ich atutów. Jeśli zatem cenicie sobie rozrywkę i szukacie przygód na bazie których wywalczycie sporą adrenalinę, a jednocześnie otworzycie sobie furtkę do potężnych wygranych… kto wie? Wymienione poniżej wideo sloty należą bez wątpienia do najpopularniejszych na świecie. Pochodzą m.in. od Play N’ Go, NetEnt czy Microgaming. To najsłynniejsze studia deweloperskie, jakie można spotkać w sieci. Ich produkcje cenione są na całym świecie. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla was ranking, w którym oceniamy gry najchętniej wybierane na całym świecie.

O ile trudno tu mówić w pełni o obiektywizmie – gdyż każdy ma inne preferencje – jednakże na pewno możliwe jest wskazanie tych, które po prostu budzą najwięcej emocji. Będą zatem galaktyczne podboje ze Starburst, ale też tajemnicze Book of Dead, które niejako przeniesie nas do odkryć Indiany Jones’a. Będą nowinki technologiczne oraz te hity, które bawią nas od wielu lat. Nie braknie nawet gier licencjonowanych, które bazują na słynnych growych czy kinowych hitach. Chcecie wiedzieć, które to pozycje? Zostańcie z nami! Poza klasyczną popularnością braliśmy tu także pod uwagę takie czynniki jak: zwycięskie układy, dostępne RTP, symbolikę, potencjalnie maksymalną wygraną, ale też wszystkie możliwe stawki – minimalne i maksymalne. Do tego dochodzą symbole specjalne, jak te, które wspomnieliśmy wyżej. Liczy się też sam gameplay, przyjemność z rozgrywki i możliwości układu, jaki znajdziecie. Jedynie biorąc kompletnie każdy z tych punktów, możemy mówić o hicie lub potencjalnej porażce. Dlatego też zapraszamy do pełnej lektury. Kolejno wymieniamy 20 największych naszym zdaniem gier, na które traficie w sieci. Jednocześnie nie przypisujemy im miejsce od 1 do 20, jako iż mimo wszystko wydaje się to niemożliwe.

Automaty Hazardowe Online

Book of Dead: Play N’ Go

Gra utrzymana w klasycznym 3 do 5 przeniesie was do krainy starożytnego Egiptu. To właśnie tam odkrywać będziecie wszelkie skarby, w czym pomogą wszystkie unikatowe możliwości tejże gry. Wystarczy wspomnieć, że poza klasycznymi znakami karcianymi widoczny jest tu m.in. pełen system Free Spins. Kręcenie do 10 sztuk kolejnych obrotów pozwoli wam rozbić system bez własnego nakładu finansowego. Co ważne, można je odnawiać, co także powinno pomóc przy każdym możliwym działaniu. Wielkim plusem będzie także rozwijane Wild. Jest ono oznakowane przez głównego bohatera i może się rozwinąć od pierwszego do trzeciego rzędu, ale też na graniczące z nim pola. W ten sposób budowanie waszych wygranych będzie znacznie większe, niż zwykle. W grze sami wybieracie graną stawkę, ale też 1 z 10 dostępnych linii zwycięskich. Te układy pomogą wam lepiej zrozumieć grę, co przełoży się np. na tryb Gamble. Tak, to nie żart! Book of Dead udostępnia tryb hazardowy, czyli taki, który pozwoli wam wybrać czarną lub czerwoną kartę i podwoić każdą wygraną z pojedynczego obrotu. To jedna z najbardziej unikatowych funkcjonalności, których w tak nowych grach jak ta opisywana przez nas, już nie występuje. Macie zatem doskonałe połączenie technologii z automatem.

Hot Fruits 40: Amatic Industries

W tym przypadku mówimy o jednej z najbardziej klasycznych gier naszego zestawienia. Hot Fruits 40 nawiązuje już w samym tytule czego się możecie spodziewać. Znajdziecie tu zatem aż 40 zwycięskich układów, ale też moc owoców, od winogrona, przez pomarańcze, arbuza, wisienki, śliwki i cytrynę aż do popularnych symboli, wliczając w to siódemkę. Wielkim profitem będzie tu oczywiście sposobność samej walki o nagrodę główną. Jak informuje Amatic, które wdrożyło grę, pula maksymalna to aż milion żetonów. To nie żart, wygrana może być aż tak duża, w zależności jednak rzecz jasna od kwoty, jaką postawicie na grę. Tytuł ma pięć kolumn i cztery rzędy, co może być dla was nietypowe. Zwykle widzimy bowiem układ 5x3. Sami wybieracie tu stawkę, grane linie czy też opcję maksymalnej rywalizacji i automatycznego puszczania systemu. W grze znajdziecie system Wild oraz Scatter, który odpowiadać będzie za rozwijanie menu oraz stricte powiększenie bazowych nagród. Trzeba bowiem dodać, że owoce nie zapewnią wam dużej puli (max 400 żetonów), ale dodatki już nawet 20 000 czy 40 000 w standardowym rozdaniu. A jeśli rozwiniecie wszystkie kolumny na max. – wówczas czeka was jackpot. Nie zapominajmy, że Wild wymienia wszystkie znaczki z planszy właśnie z pominięciem Scattera.

Hot Fruits 20: Amatic Industries

Hot Fruits 20: Amatic IndustriesBliźniaczą wersję przedstawiliśmy już wyżej. Wiele różnic w przypadku Hot Fruits 20 już nie znajdziecie. Główna to oczywiście mniejsza ilość zwycięskich układów. W tym przypadku będzie ich 20 i dokładnie na tyle możecie tu zagrać, sami wybierając przy tym stawkę. Plusem jest jednak to, że tytuł oferuje aż 3 miliony żetonów wygranej przy zdobyciu najlepszego rozwiązania dostępnego w tytule. Nie będzie to zadanie łatwe, ale jest mimo tego możliwe. Tu również znajdziecie symbole owocowe od wisienek, przez arbuzy, śliwki, cytrynę, dochodząc aż do siódemek. Gra oferuje rozwijany system Wild, ale też Scatter. Działa to zatem podobnie jak w pozycji wymienionej wyżej. Różnice bazowe to z pozoru niższe wygrane, aczkolwiek jest to zależne od tego, jakie układy pojawią się na planszy i jak bardzo rozwinie się Wild. Gra naturalnie posiada system wymiany znaczków, ale w tym przypadku oferuje też układ 5 do 3, czyli ten główny i najbardziej bazowy. Grafika jest tu podobna, bardzo przejrzysta, ale już wykraczająca poza jednorękiego bandytę, którego możecie kojarzyć chociażby z końca ubiegłego wieku. Graj w trybie maksymalnym, ale też na Auto Play, które pozwoli ci rozgrywać tury nawet bez twojego udziału. Kto wie, może w tym czasie coś wygrasz?

Lara Croft: Temples and Tombs: Microgaming

To pierwsza i jedyna licencjonowana gra w naszym zestawieniu. Dzięki niej możecie liczyć na spotkanie się ze słynną Larą Croft. To właśnie ona będzie bohaterką wyjątkowego wideo slotu od Microgaming. Studio deweloperskie zajmuje się zwykle jednorękimi bandytami, ale w tym przypadku trzeba przyznać, że wykonali tytaniczną pracę i wdrożyli nas w wyjątkowy świat przygód. Wystarczy tu napomknąć, że czeka na was system 243 zwycięskich układów. Oznacza to, że jeden obrót zapewni wam aż tyle szans na potencjalne zwycięstwo. Sama mapa prowadzona jest w tu na pięknym niebieskawym tle, gdzieś na egipskich ruinach. Sam system daje nam układ 5 do 3. Znajdziecie na nim możliwość typowania, doboru stawek, ale też tabelę mnożników nagród od 1 do 5. Gra oferuje także trzy rodzaje jackpota – Minor, Major oraz Grand, czyli ten największy. Kluczowym znakiem będzie tu Skarabeusz, który oferuje nam Wild, pojawia się na bębnach 2,3,4 i zamienia inne znaki. Jest też opcja Jackpot w trzech kolorach, Multiplier Trail i Free Spins. To właśnie księga Lary Croft odda nam zestawienie darmowych obrotów, które można odnawiać w tej fazie i które będą wam przyznawać odpowiednio dodatkowe zakręcenia. Symbolika klasyczna nawiązuje bezpośrednio do głównej bohaterki gry i słynnych produkcji filmowych.

Hot Scatter: Amatic

Mamy tu do czynienia z kolejną grą szalenie klasyczną. W jej przypadku gracze otrzymają zaledwie 10 zwycięskich układów, czyli znacznie mniej niż chociażby w dwóch innych klasykach, wymienionych przez nas wcześniej. Tytuł zaoferuje wam poza tym klasyczne bębny 5 do 3. Zwycięskie linie zobaczycie od razu, ponieważ są widoczne na lewej i prawej ściance gry. Gracz może wybierać grane linie, wartość zakładu, ale też grać w pełni automatycznie. Popularnymi znaczkami są tu cytryny, wisienki, winogrona, pomarańcze, arbuz czy śliwki. Kluczowe będą siódemki oraz Scattery. Co niezwykle ciekawe, w grze pojawia się także niebieska gwiazdka, która odpowiada tutaj za fazę darmowych obrotów. Pojawiać się ona będzie na 3, 4 i 5 bębnie. Uruchomi nam 15 kompletnie darmowych rund, co jest czystym fenomenem przy grach tego typu. Jakby tego było mało, zwycięskie tury będą mnożone trzykrotnie, dzięki czemu wasze wygrane okażą się bardzo duże. W Hot Scatter jest też zresztą Gamble, czyli system dający sposobność do gry na czarne lub czerwone karty. Jeśli dobrze traficie, wasza nagroda będzie podwojona. Możecie tak grać do skutku, ale pamiętajcie, że jeśli się nie uda, cała wygrana przepadnie w jednym tylko ruchu. Automat o którym mowa jest zatem czystym przykładem jednorękiego bandyty online.

Reactoonz: PlayNGo

Reactoonz: PlayNGoW tym przypadku spotkacie się z grą wyjątkowo dziwną. Dla początkujących graczy może się okazać zaskakująca, podobnie jak dla osób, które przyzwyczaiły się do klasycznego wyglądu bębnów. Reactoonz jest całkowicie inne o co zresztą zadbało Play N’ Go. Gra opowiada o inwazji kosmitów, chociaż równie dobrze można w ich tonie mówić o zarazkach. Znajdziecie tam szalony wręcz system 7 do 7, który zresztą poza klasycznymi mini znakami może się przeistoczyć w rozbudowane symbole na kilka kolejnych pól. Występuje tam tzw. Garganoonz. To one m.in. odpowiadają za mnożniki nagród, ale też system ładowania wielkiego pola, które następnie oddaje wam znacznie większe nagrody. Opcja Niestabilności z kolei może wyłączyć od 4 do 8 znaczków z planszy, dzięki czemu podobnie do systemu Wild, da wam więcej opcji wygrywania konkretnych pieniędzy. Magiczna komora zbierać będzie też cztery poziomy energii – pomarańczową, niebieską, czerwoną oraz zieloną. Każda z nich ma kompletnie odmienne funkcjonalności od siebie. Z tego też powodu będzie możliwe transformowanie znaczków w zgodzie z tym, czego poszukujecie. System gry jest mimo tego bardzo prosty w użyciu i wystarczy wam kilka obrotów, by zrozumieć go w pełni. Grać można na dowolne stawki, jest też tryb gry automatycznej i błyskawicznej dla osób mocno niecierpliwych.

Gonzo's Quest: Netent

Tej gry w zestawieniu braknąć po prostu nie mogło. To pierwsza tego typu gra, która wprowadziła system lawinowy do użytku. W przeciwieństwie więc do standardowych wideo slotów, tutaj wszelkie znaki spadać będą nam z nieba. Układ 5 do 3 pozwolił jednocześnie na wdrożenie 20 zwycięskich układów. To na nie zapolują wszyscy fani słynnego już konkwistadora Gonzo. Będzie naszym głównym bohaterem i pokaże dokładnie jak przejść przez tajemniczą Amazonię. Celem gracza będzie oczywiście wygrana dużej gotówki. Sam wybierzesz tu poziom gry, stawkę i wartość pojedynczego spinu. Do tego dochodzi tryb gry maksymalnej oraz automatycznej. Sam automat zawiera takie opcje jak mnożniki nagród od 1 do 5, ale też sposobność Freefall przy użyciu darmowych obrotów. Wówczas zapewnicie sobie nawet 15-kroć granej stawki i jeszcze większe pole do popisu. W grze występują tez znaki Wild, zamieniające wszelkie inne z planszy. Pozostałe to niejako maski bóstw z legend południowej ameryki. Ich wartość mocno wzrasta w zależności od tego, na jaką grafikę traficie, dlatego też warto przetestować tryb demo, który pozwoli wam zrobić to za darmo. Za jego sprawą Gonzo odkryje przed wami komplet możliwości, włączy ciekawe dźwięki oraz animacje, z której gra słynie nawet teraz, pomimo sporo już lat na karku.

Hottest Fruits 20: Amatic

Przechodzimy od Gonzo do kolejnego klasyka. Hottest Fruits w tym wydaniu zaoferuje wam 20 zwycięskich układów, co zresztą pokazuje sama nazwa. Tu także w grę wchodzi aż 1 000 000 żetonów do wygrania. Nie ma zatem lekkiej gry, a potencjalna pula zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagającym graczu. Biorąc pod uwagę, że to klasyczny jednoręki bandyta, zapewnicie sobie całkiem spore urozmaicenie. Sama gra, która powstała za sprawą pracy w Amatic Industries, zaoferuje wam znane już symbole owocowe – w tym wiśnie, arbuza czy też winogrona. System gry będzie tu naturalnei bardzo prosty i tym razem pozbawiony Gamble, by jeszcze bardziej przyśpieszyć rozgrywkę. Wybierzecie grane linię, wysokość stawki, ale też tryb Max Bet oraz automatyczny, który w danej ilości poprowadzi zabawę bez was. Kluczowymi znakami będą tu Wild ukryte za Siódemką oraz Scatter, który zaprezentowany został jako pomarańczowa gwiazdka na niebieskiej obręczy. To właśnie u nich możecie wygrać największe wygrane. Jeśli jednak wziąć pod uwagę, że tylko Wild na wszystkich polach oddaje wam jackpota, zadanie polowania na niego nie będzie należało do prostych. W razie potrzeby grę można w całości testować poprzez tryb DEMO, który nie wymaga od was wpłat, ani też zakładania konta na stronach kasyn online.

Chilli Heat: Pragmatic

Chilli Heat: PragmaticTo pierwsza gra tego typu, jaką wam przedstawimy. Celem Chilli Heat od samego początku było połączenie klasycznego jednorękiego bandyty z nowoczesnymi rozwiązanymi znanymi z gier Pragmatic Play. Efekt to bardzo ciepła prezentacja, którą oczywiście możecie dowolnie testować już teraz. Po pierwsze jest to wideo slot, który wykorzystuje system bębnów 5 do 3, czyli ten najbardziej klasyczny. Zastosowano tu jednak animacje do niemalże każdego działania dostępnego w grze, jeśli zatem zakręcicie, wylosowane znaki będą pulsować niczym serce. Widoczne będzie także płonące logo, które ma pokazywać moc papryczek z jakimi mamy do czynienia. Inna sprawa, że gra oferuje jeszcze trzy poziomy jackpota – Grande, Major oraz Mini. Ten najwyższe jest tu naprawdę pokaźny i powinien skusić bardzo wymagających graczy. Sami wybierzecie tu graną stawkę, tryb automatycznej gry czy też inne rozwiązania bazowe. System oferuje znaki karciane oraz znacznie lepiej płatne – mariachiego czy pieska. Gra przedstawi wam system Wild, który wymienia inne znaczki z planszy (logotyp gry), ale też dodatek w postaci free spinów, jako słońce z wąsami. Faza 8 zakręceń tego typu będzie mogła się odnawiać, a zdobyte tam wygrane wywalczą dla was nawet 3 razy więcej pieniędzy. To bardzo rozbudowana gra, dlatego dobrze jest poznać zapiski siedmiu stron regulaminu.

Berryburst: Netent

Tym razem pozwolimy sobie przeskoczyć do bardzo nowoczesnego wideo slota od NetEnt. Studio deweloperskie zaoferowało nam współczesną owocówkę, która mocno odbiega od tego, co możecie kojarzyć z jednorękiego bandyty. Atutem gry będzie całkowity brak ramek. Studio zdecydowało się wdrożyć propozycję, która w całości bazuje po prostu na przejrzystym układzie – widzicie to, czego szukacie i na to właśnie zapolujecie. W dolnej części planszy znajdziecie wszelkie opcje wyboru. Gra ma zaledwie 10 zwycięskich układów i na tyle możecie obstawiać, zwiększając swoje zakłady. Wartość żetonu także zostaje po waszej stronie. Włączycie tryb gry maksymalnej oraz automatycznej, dzięki czemu rozgrywka będzie szybsza. W zakresie samych funkcjonalności, gra zaoferuje nam rozwiązanie Cluster Pays, które nakłania do budowania pewnych symboli. W przypadku Wild pojawi się jego standardowe rozwiązanie z rozwijanym menu, co przejdzie tu w opcję Expanding, znacznie bardziej korzystną pod kątem finansowym. W połączeniu z wymianą znaczków klasycznych, zapewnicie sobie mocne urozmaicenie gry, które do tego pada bardzo często, również w akompaniamencie takich owoców jak mandarynka, malina, winogrona czy limonka. Malina będzie zresztą najbardziej korzystna i to na nią najlepiej jest polować. Ponieważ gra jest nacechowana rozwiązaniami współczesnymi, doradzamy włączyć tryb DEMO, który darmowo pozwoli wam rozegrać obroty i zyskać pewność i doświadczenie.

Ultra Seven: Amatic

Co prawda gra ma pięć bębnów, a nie trzy, jak największe klasyki, ale wystarczy wam jedno spojrzenie, by łatwo ich skategoryzować. Ultra Seven jest przykładną pozycją z zakresu jednorękiego bandyty. Zastosowana tam grafika jest absurdalnie prosta. Do tego stopnia, że moglibyście ją odtwarzać na najstarszych komputerach ściągniętych ze strychu. Jednocześnie, co ważne, nie zawodzi tam mechanika. Prosto zagracie w super owocówkę, która dostarcza wam 10 zwycięskich układów, jakie możecie ocenić najeżdżając myszką na lewą lub prawą stronę gry. Na dole widoczny jest przycisk automatycznej gry (lewy róg), w środku wyjście, tryb hazardu, grane linie czy wartość zakładu. Przycisk START oznacza oczywiście rozruch mechanizmu. Znalazły się na nim wszelkie owoce, które możecie kojarzyć z gier tego rodzaju. Są zatem arbuz, winogrona, pomarańcz, śliwka czy wiśnie. Rozgrywka jest tu bardzo krótka i na to zresztą liczyło Amatic, które zdecydowało się, że należy jedynie kliknąć myszką. Jedynym rozwiązaniem wydłużającym zabawę jest tu Gamble. Tryb hazardu aktywuje się automatycznie po każdej wygranej i możecie z niego skorzystać jednym kliknięciem. Naturalnie jednak nie musicie podejmować żadnego ryzyka, dzięki czemu spokojnie odejdziecie od stołu z wygraną, którą zdobyliście do tej pory. Jak na prawdziwą staroć, mimo wszystko możecie korzystać z trybu darmowego DEMO.

Stunning Hot: Beefee

Stunning Hot: BeefeeTo pierwsza gra, która działa obecnie pod szyldem BF Games. Znana jest na rynku od dłuższego czasu i mimo iż nazywać ją można klasyczną owocówką, zaoferuje nam znacznie ciekawsze i wciągające doświadczenia. Wpływ ma na to nie tylko banalna mechanika, ale przede wszystkim kolorystyka przykuwająca oko. O tym, że przyjęło się na rynku niech świadczy fakt, że wydana w 2014 roku gra doczekała się także kontynuacji na 20 zwycięskich układów. Pojawiła się w końcówce 2019 roku i jest dostępna w sieci także teraz. Na co dokładnie możecie tu liczyć? Po pierwsze gra dysponuje układem 5 do 3, czyli mocno klasycznym. Ograniczono tu wielkie pole manewru, oddając nam 5 zwycięskich układów oraz możliwość rotowania zakładem. Podstawowe znaczki dostępne w tytule to rzecz jasna pomarańcze, cytryny, śliwki, wiśnie, ale też chociażby gwiazdka na czerwonym tle. Oczywiście ich urozmaicenie będzie podnosić potencjalne wygrane. Kluczowe są tu siódemki, które oddają nam aż do 2 000 żetonów za wylosowanie pięciu jednakowych znaków. W grze skorzystać można też z kilku odrębnych opcji, w tym wyłączenia dźwięku czy polepszenia jakości samego pola i planszy. Gracze również i tu mogą się spodziewać rozwiązania DEMO, które bez opłaty nauczy ich układów i da szansę właściwego treningu.

Reel Rush: Netent

Wracamy do gier od NetEnt. Kiedy Reel Rush pojawiło się na rynku ze swoimi przyjaznymi kolorami i prostymi bębnami, od razu wiadome było, że gra się przyjmie, do tego na szeroką skalę. Inna sprawa, że znajdziecie tu do 3 125 zwycięskich układów, co jest czystym szaleństwem. Jedynie Reactoonz z wymienionych już przez nas gier miałoby tu w ogóle jakieś szanse do popisu. Reel Rush oferuje jednak przede wszystkim unikatowe i całkowicie wyjątkowe rozwiązanie z zakresu bębnów. Widoczna tu plansza pięć na pięć nie jest od razu gotowa do użytku. Pewne znaki należy najpierw odblokować. Dopiero wówczas będziecie mogli czerpać z większych wygranych. Taka rozwojowa sytuacja pozwoli wam lepiej zrozumieć grę i polować na tryby, które dają duże wygrane. Na dole oczywiście wybierzecie wartość waszych żetonów, ale też udostępnicie opcję auto czy maksymalną. Pierwsze dwie i podstawowe funkcjonalności to rzecz jasna Wild. Pozwala ona wymieniać inne symboliki, poza jednak grą główną i free spinów. Pojawia się na 2, 3, 4 i 5 bębnie. Free spiny aktywują 8 darmowych obrotów, mogą być też odnawialne i co ważniejsze, dają większe możliwości odblokowania pól granicznych. Jak na nie zapolować? Tu liczy się stricte aktywność i odrobina szczęścia, musicie zatem próbować sami!

Lucky Joker 20: Amatic

Grę można opisywać jako klasyczny jednoręki bandyta, ale zaskoczy was na każdym możliwym poziomie. Po pierwsze i najważniejsze, nie jest to zwyczajna owocówka. Co prawda znajdziecie tam liczne owoce, które wpływać będą na rozgrywkę, ale przy dostępnych 20 zwycięskich układach, to nie one będą najważniejsze. Za to odpowiada akurat tryb Wild, który naszym zdaniem był jednym z pierwszych, które w ogóle w takiej formule pojawiło się na rynku. O co jednak dokładnie chodzi? W Lucky Joker 20 znajdziecie błazna pod postacią kobiety. Symbolizuje ona znak Wild, który wymienia inne znaczki z planszy. Jej główną funkcjonalnością jest jednak co innego – tryb  rozwijania. W ten sposób może się ona pojawić na całej planszy, czyli na trzech polach kolumny. Jeśli zapełni całą planszę, nagle okazuje się, że wygrywacie potwornie dużo. Przy tym wszystkim metoda gry jest prosta. W dolnej części znajdziecie pełne menu wyboru – od granych linii, wartości zakładu, przez zakład maksymalny, automatyczną grę i przycisk rozruchu. Po bokach widoczne są wszystkie zwycięskie układy. Po najechaniu na nie poznacie ich ścieżkę, co pomoże przy zrozumieniu całego systemu. W razie wszelkich pytań i wątpliwości możecie grę uruchomić za darmo, za co odpowiada tzw. Wirtualna waluta w niej zaimplementowana. Bez rejestracji.

The Dog House: Pragmatic

The Dog House: PragmaticGrę chcemy z wami omówić nie bez powodu. Pragmatic Play przy okazji publikacji The Dog House pokazało się sporą odwagą. Firma odeszła od klasycznego wystroju gier i zaprezentowała nam… budkę z psami. Ta jest nie tylko bardzo mocno widoczna, ale też oferuje sporych rozmiarów nagrody. Zacznijmy jednak od tego, że jest to gra pełna animacji, stworzona w cyklu 5 do 3, czyli ze standardowymi bębnami. Całość mapy przyjemnie się nam buja, a w dolnej części znajdziecie podstawowe opcje wyboru, od przycisku informacyjnego przez dobór stawek i automatycznej gry. Symbolami podstawowymi będą tu karcianki do asa włącznie. Co ważniejsze, pojawią się jednak główni bohaterowie – psy. Buda z kolei oznacza tu symbol Wild wymieniający wszystko z planszy i oddający wam kolejne opcje wygranej. Twórca zrozumiał jednak, że będzie to za mało. Dlatego też jako rubinowa łapa pojawił się symbol Bonus. Odpowiada on tu za fazę darmowych obrotów, które aktywujecie, gdy na planszy pojawią się co najmniej trzy znaczki tego rodzaju. Przy 20 zwycięskich układach będziecie mogli liczyć na bardzo rzadki system wygranych, co jednocześnie przekuje się w potencjalnie bardzo wysokie nagrody. Możecie je sprawdzić i ocenić poprzez tryb DEMO, za sprawą którego grać będziecie bez ponoszenia kosztów i ograniczeń.

Starburst: Netent

Jedną z ostatnich gier, jakie chcemy poruszyć, będzie Starburst. Nie oznacza to, że jest to hit niewarty uwagi. Bynajmniej. Starburst jest grą, która wygrywa niemalże wszystkie znane nam rankingi kasynowe. Fenomen tej gry jest na tyle ogromny, że jeśli mówimy o promocjach kasynowych i dodatkach np. w formie darmowych obrotów, to mamy niemalże pewność, że będzie je można rozegrać właśnie w tym wideo slocie. Ta kosmiczna gra, która oferuje tylko 10 zwycięskich układów, przeniesie was na tabelę 5 do 3 bez dodatkowych ograniczników w postaci rysunków. Zagracie na prostym mechanizmie, co było jedną z kluczowych opcji i wielkim atutem samej pozycji. Mało opcji wyboru, ale też jednocześnie sposobność segregowania poziomu gry – doboru wartości żetonów, gra automatyczna i maksymalna. Spinowanie można zatrzymywać, by przyśpieszyć do tego rozgrywkę. W wideo slocie znajdziecie kryształy kosmiczne, ale też znaczki 7 i BAR. To one będą mocno płatne, aczkolwiek na pewno oczaruje was głównie Wild, który rozwija się na całą wysokość kolumny. To właśnie on jest tu daniem głównym, który może odmienić rozrywkę i dać wam spore plusy finansowe, zmieniając zasady gry. Starburst mimo pięknej grafiki jest przede wszystkim klasykiem, zatem docenią to gracze starsi, ale też poszukiwacze nowoczesnego trybu zabawy sieciowej.

Wacky Panda: Microgaming

Jedna z tych gier Microgaming, która dostarczy wam całkowicie odmiennego doświadczenia od tego, co kojarzyć możecie z klasycznego jednorękiego bandyty. Zabawna panda pożerająca kolejne arbuzy będzie tu z wami od początku. Motyw gry oddaje wam tryb 3 do 3, gdzie zwycięska jest tylko jedna linia. To powrót do bandyty, aczkolwiek w pięknej, odnowionej szacie. Taki układ może być dla was całkowitą nowością, którą ciężko aż zrozumieć. Szybko się jednak przyzwyczaicie, szczególnie, że tryb gry jest banalnie prosty. Rozgrywka uruchomiona jest poprzez naciśnięcie zielonego przycisku dostępnego w prawym dolnym rogu. Na dole znajdziecie także swoje saldo, możliwość wyboru stawki gry oraz guzik automatycznej rozgrywki. Całość uzupełni kilka kolejnych symboli oraz potencjalne wygrane, które podzielone są tu na trzy etapy – od jednego do trzech pieniążków. Ich wysokość przekuje się oczywiście na potencjalną wygraną. Znaki bazowe to trzy rodzaje owoców – winogrona, banany oraz arbuz. Następnie pojawi się pięć typów pand, z czego ta z ananasem na głowie będzie warta nawet 3 333 żetonów. To właśnie ona jest tu płatna najlepiej. Uwaga! Gra nie posiada absolutnie żadnych mechanizmów dodatkowych, co oznacza brak Wild czy darmowych obrotów. Dzięki temu wasza rozgrywka będzie absolutnie najszybsza ze wszystkich gier, jakie do tej pory wymieniliśmy.

Allways Fruits: Amatic

Ostatnia gra z naszego zestawienia to kolejna już propozycja Amatic Industries. Ten niezwykły klasyk jest dla was dostępny w wielu kasynach internetowych, a za sprawą błyskawicznej gry szybko nauczycie się tu jak operować systemem. Wielką odmiennością w porównaniu do jednorękiego bandyty będzie tu jednak aż… 243 zwycięskie układy. Każdy pojedynczy obrót może zapewnić ich aż tyle. Zresztą, paradoksalnie dodatków jest tu znacznie więcej i właśnie to przekonało ludzi, by sięgali po Allways Fruits. Gra ma klasyczny układ 5 do 3, dzięki czemu zawsze zagracie na bazie zdobytych wcześniej doświadczeń. Na dole znajdziecie oczywiście przycisk automatycznej gry i wartości zakładu. Jest też opcja hazardowa oraz kręcenia bębnem. Gra oferuje nam takie znaki jak wisienki, dzwonki, winogrona, arbuza, śliwkę, cytryny, jabłko oraz siódemki, bardzo dobrze płatne. Jako dodatek możecie typować na potencjalne mnożniki, dzięki czemu wygracie dwa razy więcej przy jednym obrocie. Przycisk Gamble, aktywowany po wygranej, także pozwoli wygrać dwukrotność stawki. Jeszcze lepiej prezentuje się jednak przycisk BONUS, który oznacza tu uruchomienie fazy darmowych obrotów. Ich liczba zależna jest od tego, ile znaków będzie na planszy. Do gracza może trafić 7, 10 lub nawet 15 free spinów do wykręcenia. To niezwykła okazja do wygrywania bez żadnego wkładu własnego.