Automaty online w kasynie internetowym Betsafe

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że kasyno Betsafe postrzegane jest jako jedno z najpopularniejszych na świecie, nie będzie dla was żadnym zaskoczeniem, że chcielibyśmy przedstawić ich niebywałą ofertę automatów online. A jest o czym pisać i dyskutować, szczególnie, że ilość samych maszyn online dobija tam już do 1 000 sztuk. Wypróbowanie ich wszystkich wydaje się zatem praktycznie niemożliwe, dlatego tez odpowiednia selekcja i wiedza na temat płynących możliwości jest tak cenna i istotna. Odchodząc jednak na moment od samych gier, warto zaznaczyć, że mamy tu do czynienia z firmą legalną i bezpieczną w użytkowaniu. Bazują oni na przyznanych licencjach i oferują szeroką gamę produktów najwyższej jakości, które dodatkowo wsparte są o ogromną ilość promocji, bonusów.

Szeroki wybór gier podzielony na odpowiednie kategorie

Automaty online w kasynie BetsafeMarka Betsafe współpracuje m.in. z NetEnt, co już na starcie mówi nam, że możemy mieć wobec nich bardzo wysokie wymagania. To właśnie ta firma odpowiada w dużej mierze za turnieje, które na co dzień spotykacie na ich stronie, nie mówiąc oczywiście o promocjach. Gry podzielono na odpowiednie kategorie. Mając na uwadze ogromną ich liczbę, jest to zabieg normalny, ale który błyskawicznie docenicie w zakresie użytkowania. Spotkacie tam wideo sloty, ruletkę, jackpot, gry stołowe, sloty klasyczne, blackjacka, wideo poker oraz odmianę LIVE. Pierwsza z nich jest rzecz jasna najpopularniejsza, to właśnie tam odnajdziecie takie hity jak Starburst, Book of Dead, The Mask, Lightning Horseman, Book of Gods oraz Big Spinner. Te pozycje wymienione są na ich stronie jako pierwsze. W gronie slotów i nowości dostępne są takie pozycje jak Panda 10 000 Gold, Queen of Gold 100 000, Rise of Olympus, Berryburst w obu edycjach, Rainbrew czy Fire Siege Fortress, które jest nowością stworzoną tylko dla grupy do której należy Betsafe. Oznacza to, że istnieje tylko kilka storn na świecie, które udostępnią tę pozycję. Możecie być pewni, że nie zostaniecie zawiedzeni, chociażby przez bardzo nietypowy układ planszy, ale też poprzez system Wild, Scatter, grę bonusową i darmowe spiny. Wśród klasyków znalazły się z kolei takie hity jak Golden Jokers Wild, Jewels of the Nile, Diamond Strike, Sweet 27 czy Booster i Mega Joker. Każda z tych gier ma swój klimat i znacząco różni się szatą graficzną, dlatego też koniecznie wypróbujcie je w wolne chwili. Możecie tego dokonać poprzez tryb demo. Wystarczy najechać na kafelek z ofertą wskazanej gry, po czym kliknąć przycisk Play, który automatycznie przeniesie was do slota. Nie ma przy tym potrzeby zakładania nowego konta. Jest to forma darmowego treningu, który przybliża wszystkie gry z oferty, dzięki czemu jesteście w stanie dobrać do swoich upodobań te szczególnie trafne i wciągające.

Dołącz do rozgrywki przy stole z krupierem

Nie brakuje tu oczywiście także i gier stołowych, od blackjacka po ruletkę, które nawet otrzymały swoje odrębne działy. To dobry prognostyk, który pokazuje wam, jak bardzo Betsafe inwestuje w ten rodzaj gier sieciowych. Do tego dochodzą takie gry jak Multihand Blackjack, Hold’em czy kilka innych pozycji, które stworzone zostały przez Evolution Gaming, niezwykle cenione studio jeśli chodzi o zakres gry stołowej. Nie zapominamy także o trybie gry na żywo, gdzie zmagania prowadzone są z prawdziwymi krupierami. W tym przypadku znaleźć można już niemal 100 gier z różnych kategorii. Sami wybieracie krupierów, którzy was interesują oraz grane stawki w których minimalny zakład wynosić może nawet 50 groszy. Nie jest to wymagające, a daje ogrom możliwości po które dobrze jest sięgnąć. Jakby tego było mało, Betsafe udostępnia także grę poprzez urządzenia mobilne, tym samym smartfon i tablet spiszą się tu wcale nie gorzej niż komputer z którego korzystacie na co dzień.

Pełna oferta Betsafe jest zmienna, dlatego już wkrótce natraficie na nowe pozycje w każdej kategorii, które dodatkowo uzupełnione będą przez wciągające promocje. Każdego dnia czeka na was zatem coś intrygującego.