Co to jest wariacja w automatach hazardowych ?

Poznaj dostępne wariacje w slotach onlineZnamy trzy podstawowe wariacje slotów w kasynach internetowych. W zależności od tego czynnika będziecie w stanie dobrać do siebie automaty w możliwie najwyższym stopniu. Co dokładnie oznacza taki czynnik? Określa on generalnie stopień ryzyka gry, jak również częstotliwość i potencjalną wysokość wszelkich wygranych. Jeśli graliście już w propozycje hazardowe, zapewne odczuliście, że przy niektórych z nich wygrane padają znacznie częściej niż u konkurentów. Właśnie wówczas macie najczęściej styczność z Niską wariacją, czyli pierwszym z etapów na które możecie natrafić. Każdy z przypadków ma swoje korzyści i ograniczenia, dlatego tak bardzo istotne jest to, by wiedzieć na jakie np. RTP liczy dana gra i czego możecie od niej oczekiwać.

Wracając jednak do wariacji, mamy rzeczywiście trzy opcje: niską, średnią oraz wysoką. Każdy z tych przypadków nacechowany jest kompletnie odmiennymi od siebie wdrożeniami, dzięki czemu cały proces będzie dla was wciągający. Na jego podstawie możecie dla przykładu dobierać stawki waszej gry. Trzeba bowiem zrozumieć, że chodzi tu właśnie o nie, jak również o długość samej zabawy czy też potencjalne ryzyko utracenia swoich środków. Przykładowo w opcji niskiej, potencjalne wygrane są znacznie częstsze, aczkolwiek siłą rzeczy będą dużo niższe niż tradycyjnie. Z jednej zatem strony wygracie, aczkolwiek niewiele, z drugiej jednak szansa na szybką przegraną jest tu absolutnie znikoma. W takim przypadku nawet z bardzo niskim budżetem będziecie mogli grać niezwykle długo. Stosunkowo podobnie sytuacja wygląda przy rozwiązaniu pośrednim. Niższe wygrane będą tu uzyskiwane stosunkowo rzadziej, aczkolwiek wynika z tego jedna większa korzyść – potencjalne zdobycie jackpota jest tu łatwiejsza. Co prawda nieznacznie, ale jednak będzie to odczuwalne. Musicie przy tym wiedzieć, że w tym przypadku rozpatruje się także RTP, czyli z angielskiego Rate To Player. To właśnie ten czynnik pokazuje nam jak dużo możecie grać np. za 100€. Gdy RTP wynosi 95% i gracie 100 rund, najczęściej w waszej kieszeni, czysto statystycznie, powinno zostać 95€. Przy niskim współczynniku straty (pierwsza opisana tu opcja) będzie to jeszcze więcej.

Wysoka wariacja, która niejako zamyka nam ten temat, pokazuje, że wygrane uzyskane w obrotach są znacznie rzadsze, aczkolwiek jeśli już do nich dojdzie, będą potężne. Z jednej zatem strony nie jest to opcja dla osób z niskim budżetem. Gra w takim przypadku będzie bardzo krótka i jest mocno ryzykowna. Jeśli jednak uda się wam trafić kumulację lub włączyć grę bonusową, system darmowych obrotów, zapewnicie sobie naprawdę potężne możliwości finansowe, które szybko odczujecie. Zrozumienie tych trzech etapów pozwoli wam zapolować na sloty zgodnie z waszymi przekonaniami. Naturalnie to nic trudnego, by zdobyć w sieci informacje o tym, które z gier jak są podzielone. A mając taką wiedzę, szybko osiągniecie swoje cele. Na koniec dodamy także, że do celów związanych z grą możecie wykorzystywać wszelkie promocje, które opisane są na stronach ulubionego kasyna, jakie macie w historii.