Najlepsze automaty online za grosze w 2020 roku

W kontekście kasyn częściej mówi się o milionach w kumulacji, niż o samej zabawie. Tymczasem wszyscy dobrze wiemy, że nie każdy z graczy ma możliwość gry o wielkie pieniądze. Czasem liczy się rozrywka czy też minimalizowanie strat przy jednoczesnej walce o pokaźniejsze kwoty w puli. Dlatego też warto rzucić okiem na gry, które oferują minimalne nakłady własne ze strony gracza. Mamy tu na myśli stawki od 0,01€, które bez wątpienia są absolutną dolną granicą gry. Jeśli zaliczacie się do użytkowników, którzy grają w ten sposób, maksymalnie wydłużając swoją zabawę, zostańcie z nami. Po pierwsze przeanalizujemy wszystkie czynniki związane z grą za niskie pieniądze, po drugie przedstawimy konkretne propozycje, po które możecie sięgnąć. Wybraliśmy tylko popularne hity.

Zidentyfikowanie autentycznych slotów za grosze

Poznaj ofertę najlepszych slotów online w 2020Istnieją tysiące automatów do gry, które zaczynają się od 0,01 kredytów. Ale, aby maszyna (lub maszyna wirtualna) była prawdziwym tanim kąskiem, potrzebujesz czegoś więcej niskich stawek. Jeśli wiesz, że trzymasz się minimalnych zakładów, będziesz potrzebować jeszcze kilku rzeczy, w tym licznych układów zwycięstwa czy jackpoty bez maksymalnych wymagań dotyczących obstawiania. W tej kwestii kilka objaśnień:

Zmienne kontra stałe wypłaty: Rzeczywiste automaty tego rodzaju mogą mieć więcej niż jedną linię wypłaty, o ile masz opcję wyboru, ile chcesz zagrać. Zmienne linie wypłat dają ci elastyczność, której szukasz. Nawet jeśli jest to 50-liniowy automat, możesz postawić 1, 2, 5, 10, wszystkie 50 linii lub cokolwiek pomiędzy. Przeciwieństwem konfiguracji zmiennej linii wypłat jest wersja stała. Jeśli natrafisz na ustalony tytuł linii wypłaty, jesteś zaangażowany w obstawianie wszystkich możliwych zwycięskich sposobów.

Wymogi jackpota: Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są gry z jackpotem. Podczas gdy niektóre maszyny będą płacić niezależnie od tego, ile zainwestujesz, inne mają inne wymagania. Może być konieczne obstawienie wszystkich linii wypłat. Większość dzisiejszych gier daje do wyboru różne poziomy kredytu. Istnieją też automaty, które płacą w zależności od tego, ile postawiłeś. Na przykład, jeśli grasz na automacie o zasięgu od 0,01 do 0,25 na linię, musisz dokładnie sprawdzić, aby upewnić się, że nie musisz grać w 0,25, aby walczyć o jackpota.

Najlepsze wideo sloty za grosze

Miss Kitty (dla początkujących) - Pierwszy automat na liście to nie tylko ulubieniec graczy, ale także idealne miejsce na start dla każdego, kto jest nowy w grach online. Miss Kitty jest zabawna i intuicyjna, z prostymi zakładami, które pozwalają grać na jednej linii przy 0,01.. Można tu wybrać wartość monety od 0,01 do 0,25, a następnie wybrać od jednego do 50 układów, ponieważ jest to 50-liniowy automat. Regularne obroty gry są wzmacniane przez dzikiego kota, który może pojawiać się na bębnach (2-5). Wejście do rundy bonusowej wymaga trzech księżyców na mapie.

Lucky Stripes (na trzy bębny) - W następnej grze z listy najpopularniejszych automatów do gry za grosze przejdziemy do retro z trzema bębnami wrzutowymi od iSoftbet. Lucky Stripes jest nie tylko zredukowany do trzech bębnów, ale też do jednej linii. Ta gra ma kilka nowych integracji, które dają mnożniki w głównej grze oraz bonus „Rockin 'Re-spins” z nieograniczonym potencjałem darmowych gier. Lucky Stripes jest idealny dla graczy wrzutowych, ponieważ obstawiać można tylko jedną linię. Zakłady mogą wynosić zaledwie 0,01.

300 Shields (wielkie emocje z gry) - Gra 300 Shields oparta jest na filmie 300 z Gerardem Butlerem. Można tu grać w intensywne gry za jedyne 0,01. W tym przypadku jest opcja rozważenia podniesienia stawki. Istnieje tu mnożnik X300 o najwyższej wartości, a także nagroda w wysokości 1000 kredytów za pięć dzikich zwierząt. Ponieważ jest to 25-liniowy automat, gracz może pokryć każdą stronę za 0,25. Każdy obrót to dreszczyk emocji, ale funkcja bitwy jeszcze bardziej zwiększa widoczną akcję. Tak zatem tytuł jest doskonałym przykładem tego, jak najlepiej wykorzystać dostępne historie i pozostać przy autentycznym automacie za grosze.

Rubik’s Riches (gra retro) - Rubik's Riches rozszerza typową grę automatową do gry w puzzle 3D. Tak, Rubik's in Riches's Riches opiera się na fenomenie z 1974 roku, czyli kostce Rubika. To bardzo istotny automat dla fanów czystej rekreacji, gdzie duża wygrana nie jest najważniejsza. Możesz trzymać się stawki 0,01 na grę, ale nie przekroczysz 0,05. Istnieją tylko trzy możliwe zakłady (0,01, 0,02 i 0,05). Nagrody są wypłacane na podstawie linii pasujących kolorów, poziomo lub pionowo. Jeśli uzupełnisz całą sekcję, otrzymasz jeszcze więcej. Ponadto losowo aktywowana jest runda premiowa „odklejania naklejek”. Kiedy zobaczysz, że „RUBIK” jest całkowicie podświetlony, czas zacząć ściągać naklejki z kostki.

Rise of Merlin (największe wypłaty) - Merlin ma w zanadrzu kilka sztuczek za sprawą studia Play ’Go Go. W tym szczególnym automacie znajdują się imponujące elementy projektu graficznego, ale konfiguracja ma także istotną treść właściwą. Czy da się tu dużo wygrać? Tak! Mając nie tylko jeden, ale dwie wysokiej jakości ‘piątki’, każda o wartości 5000 kredytów, możesz pokryć wszystkie dziesięć linii za 0,10. Magiczna kula działa zarówno jako Wild, jak i Scatter, zapewniając również mnożniki nagród. Kolejną zaletą tej konkretnej gry jest to, że ma ona nieco wyższy RTP (96%) niż inne internetowe automaty z listy.