Gry jednoręki bandyta online

Graj na maszynach jednoręki bandyta w najlepszych kasynach internetowych:

Jednoręki bandyta to najpopularniejsze i najbardziej dostępne sposoby hazardu zarówno w kasynach tradycyjnych jak i internetowych. Wystarczy tylko dodać, że są one także popularne we wszelkich miejscach hazardowych w naszym kraju: można znaleźć je w barach, klubach. Nas jednak interesować będą automaty obecne w kasynach online. Przyjrzyjmy się na początek jednak historii. Jednoręki bandyta i jego początek wiąże się z czasami, gdy hazard nie był tak popularny jak dziś. W wielu miejscach był wręcz zdelegalizowany. Szukano wtedy nieznacznie innych rozwiązań dla rozrywki. Dlatego w Nowym Jorku w 1891 roku firma Sittman and Pitt wykonała pierwszy automat wrzutowy. W jego wnętrzu znajdowały się walce z symbolami kart do gry. Jeżeli graczowi udało się utrafić odpowiedni wynik, to w nagrodę otrzymywał on darmowy drink lub cygaro ze strony właściciela baru. 

Jednoręki bandyta i jego prawdziwa historia

Jednoręki bandyta i jego prawdziwa historiaW 1895 roku jednak powstał za sprawą Charlesa Freya prawdziwy protoplasta dzisiejszych jednorękich bandytów. Jego automat Liberty Bell z symbolem dzwonka składał się z 3 walców i 5 różnych symboli, jak podkowa, karo, kier, pik i dzwonek. Wygraną w owym czasie było 50 centów. Co niezwykle ważne, do dziś można ten pierwszy automat obserwować w muzeum. Ponieważ początkowo automaty służyły bardziej do rozrywki, dlatego można było dzięki nim wygrywać różne nagrody rzeczowe. Przykładem może być pierwszy automat z owocami, którego zadaniem było promowanie firmy produkującej gumy do żucia, a nagrodą były właśnie ich produkty. Zasada działania automatów była praktycznie taka sama aż do lat sześćdziesiątych XX wieku. Gracze wrzucali monetę do specjalnego otworu, co z kolei powodowało odblokowanie dźwigni z boku urządzenia. Po jej pociągnięciu bębny były wprawiane w ruch. Początkowo urządzenia były dostępne z trzema bębnami po 10 symboli na każdym z nich. Po wprowadzeniu bębnów z 20 symbolami możliwość kombinacji wzrosła z tysiąca do 8 tysięcy różnych kombinacji. W latach sześćdziesiątych XX wieku wprowadzony został na rynek innowacyjny automat o nazwie Money Honey. Był to pierwszy automat, jaki posiadał wbudowane w sobie losowe generatory liczb, jakie szybko zastąpiły mechaniczne bębny. Gracze otrzymali dzięki temu także możliwość gry za wiele monet. Zastosowano przy tym wiele linii wypłat i wprowadzono ekrany wideo. Była to rewolucja, jaka wyparła tradycyjne bębnowe automaty. Choć z drugiej strony zrobiono wszystko, aby nowe automaty hazardowe w jak najlepszym stopniu naśladowały swych poprzedników. Dzięki temu wydają one podobne dźwięki, mają podobny system czy też sam wygląd. Elektroniczne automaty były tylko zaczątkiem wielkiej popularności na tego typu rozgrywkę hazardową, albowiem równocześnie z ich wprowadzeniem na rynek stworzono także automaty progresywne. Dziś w kasynach online można je spotkać pod nazwą jackpotów. W przeciwieństwie do normalnych automatów gwarantowały one o wiele większe wygrane. Jeśli chodzi o samo nazewnictwo, to ponoć nazwa jednorękiego bandyty wzięła się od Johna Dillingera i Charlesa „Pretty Boy” Floyda, dwóch złodziei rabujący banki.

Czytaj także:

Jednoręki bandyta - jak wygrać?

Jednoręki bandyta - owoce w symbolach gry

Jednoręki bandyta na telefon

Jednoręki bandyta bez logowania

Jednoręki bandyta za darmo

Kasyna internetowe wybierają jednorękiego bandytę online

Ponieważ jednoręki bandyta w wielu przypadkach był trudno dostępny dla graczy, dlatego wprowadzenie ich do kasyn internetowych okazało się strzałem w dziesiątkę. Gracze na całym świecie oszaleli na punkcie tych gier. Obecnie każde kasyno internetowe oferuje ich ogromny wybór. Warto tutaj dodać, że najczęściej stanowią one ponad 90% całej oferty kasyn online, dlatego to one w głównej mierze decydują o przychodach. Rozwój technologii sprawił, że w chwili obecnej można zetknąć się z niezwykle bogatym wyborem automatów pod względem wysokości wygranych, obstawianych linii, zakładów czy też samej szaty graficznej. Określone firmy na rynku zajmujące się oprogramowaniem dla kasyn, wyspecjalizowały się w swoim własnym stylu, jeśli chodzi o automaty. Popularne video sloty dostępne są w wersjach klasycznych, jak z symbolami kart, owoców, jak i również mogą nawiązywać do znanych postaci, filmów, ikon popkultury. Do tego wiele kasyn oferuje video sloty o zróżnicowanej ilości bębnów. Można nadal spotkać sloty z trzema bębnami, lecz dużą popularnością cieszą się sloty z pięcioma bębnami oraz ich jeszcze większą liczbą. Wiąże się to nie tylko z większą atrakcyjnością rozgrywki, lecz także ze znacznie wyższymi wygranymi. Automaty najczęściej dzieli się na pięć najważniejszych grup:

  • maszyny trzywalcowe, pięciowalcowe, automaty wielorzędowe, automaty multi-spin oraz
  • automaty progresywne.

Specyfika i dokładne ustalenia w jednorękim bandycie

Warto tutaj pamiętać, że każdy jednoręki bandyta w wersji elektronicznej może wiązać się z innymi zasadami czy też wygranymi. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się ze specyfiką automatu przed przystąpieniem do gry. Wiele kasyn online na całe szczęście oferuje swym klientom czy to po rejestracji czy nawet bez niej zupełnie darmowe wypróbowanie slotów. Można wtedy skorzystać z wirtualnych pieniędzy i bez żadnych zobowiązań wypróbować automat pod względem funkcjonalności, linii zakładów oraz wielu innych opcji, dzięki którym potem o wiele lepiej będzie grało się za prawdziwe pieniądze. Obok tego można znaleźć w sieci sporo stron z darmowymi video slotami do zabawy.

Czy jednoręki bandyta oferuje odpowiednio wysokie jackpoty?

Czy jednoręki bandyta oferuje odpowiednio wysokie jackpoty?Jeśli jednak komuś szczególnie zależy na wysokich wygranych, to koniecznie powinien zdecydować się na skorzystanie z jackpotów. Są to video automaty, w jakich na graczy czeka wielka pula, o wiele większa wygrana niż przy innych automatach. Jackpoty dzielą się na rynku na stałe i na progresywne. Stałe posiadają w swym systemie z góry ustalone konkretne kwoty i stawki. Te progresywne to z kolei automaty, jakie posiadają w sobie rosnące na bieżąco wielkie kwoty. Wystarczy tylko wspomnieć, że najpopularniejsze kumulacje w kasynach oferują swym graczom nawet kilka, kilkanaście milionów euro do wygrania. Jest to związane z tym, iż większość operatorów online korzysta z tego samego oprogramowania. System jest bardzo prosty. Wszyscy gracze i kasyna składają się na jedna pulę w grze, dlatego możliwe jest granie na tym samym jackpocie w jednym kasynie oraz wygranie tej puli w zupełnie innym. Dzięki temu sumy niezwykle szybko rosną. Wystarczy wejść na stronę wybranego kasyna i do zakładki jackpoty. Można wtedy zauważyć, że wartość stale rośnie. Najpopularniejsze w tej chwili na rynku opcje to między innymi Arabian Nights. Mega Joker, Mega Fortune The Dark Knight, Hall of Gods, Geisha Wonders, Mega Moolah czy Mega Moolah Isis.

Możecie się spotkać  z wieloma typami automatów, w związku z czym każda osoba w danym kasynie będzie mogła znaleźć coś idealnego dla siebie. Warto spróbować swego szczęścia w pojedynku z naszą propozycją. Jednoręki bandyta to doskonała rozrywka internetowa, której trzeba zasmakować.

Jednoręki bandyta online

Większość kasyn internetowych decyduje się obecnie na takie rozwiązania. Trzeba brać pod uwagę, że nie każdy z graczy chce sięgać wyłącznie po gry nowoczesne. Maszyny jednoręki bandyta pozwalają niejako cofnąć się w czasie, ale przede wszystkim charakteryzują się bardzo szybkimi rozwiązaniami. Gracze nie muszą się zastanawiać nad tym, co oznaczają symbole Wild i Scatter oraz jakie gry bonusowe zostaną włączone podczas wylosowania jednego z pięciu tysięcy układów. Taka prostota ma swoje atuty i doskonale to rozumiemy. Szybka zabawa bez dodatkowych utrudnień jest właśnie tym, czego szukają setki tysięcy chętnych. Atutów jest oczywiście więcej, bowiem można z nich korzystać nawet na starszych modelach smartfonów, działają bardzo szybko i pozbawione są animacji, które męczyć mogą nawet dobre komputery. Automaty jednoręki bandyta są ciekawym urozmaiceniem, a dla niektórych będą podstawą gry i wyboru w kasynach sieciowych.

Jednoręki bandyta w kasynie online

Jak wyglądają takie gry? Cóż, sytuacja jest dość prosta. W górnej części zawsze znaleźć można pokaźny logotyp. Po obu stronach planszy widnieją z kolei cyfry, które pokazują tzw. Paylines, czyli zwycięskie układy, na które polować powinni gracze. Cyfr tych jest od 1 nawet do kilkudziesięciu. Najechanie na nie myszką i kliknięcie spowoduje pokazanie się zwycięskiej linii i układu z takim przypisanym numerem. Oczywiście wszystkie zwycięskie układy mają swoją, systemową szansę na zaistnienie. Te liczby nie są znane, ale ogólny RTP, czyli poziom zwrotu inwestycji do gracza, kształtuje się przy każdym spinie na ok. 95%. W środkowej części planszy widnieje z kolei samo rozwiązanie mechaniczne, czyli bębny i rzędy. Bębnów może być od 1 nawet do 7, chociaż w klasycznych grach ilość jest minimalna. Gry online jednoręki bandyta nawiązywać mają bowiem do prostych, banalnych wręcz układów. W dolnej części znaleźć z kolei można ogólny panel sterowania dla gracza, co z kolei oznacza, że dostępny będzie tam wybór każdej opcji możliwej w grze. Tym samym będzie to FAQ, ale też włączniki dźwięków i muzyki, do tego opcje wyboru granych linii, samej stawki na pojedynczy spin. Jednym kliknięciem uruchomicie też maksymalną stawkę czy włączycie automatyczną grę. Dochodzi do tego SPIN, który rozpoczyna i kończy zakręcenie. Niektóre klasyki mają także opcję Gamble, dzięki czemu w dolnej partii pojawia się przycisk, który wymusza na was naciśnięcie go w odpowiedniej chwili lub pozwala na wybór czerwonych lub czarnych kart. Dzięki temu każdy zwycięski spin ma dodatkową okazję do tego, by podwoić wasz sukces. To rozwiązanie odważne, ale macie aż 50% na sukces, co jest sumą dość znaczącą.

Gry tego typu są też za darmo i bez logowania

Trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy z graczy chce od razu inwestować prawdziwe pieniądze. Dlatego też Jednoręki bandyta online pozwala na jego testowanie bez rejestracji. W ten sposób poznacie wszystkie jego tajemnice, od systemu przez symbolikę, mechanikę, dźwięki. Nie ma tu ograniczeń czasowych i ilościowych, a jednocześnie możecie śmiało grać do chwili, w której uznacie, że slot was przekonał lub potraficie już rozpoznać wszystkie zainstalowane w nim chwyty.

Każdy z wspomnianych przez nas czynników jest ważny, kwestia tylko, które pomysły spodobają się wam najbardziej i będą korzystne.