Bonus High Roller 50% do 20000PLN w kasynie BetAmo

Bonus typu High Roller w betAmoBonus High Roller skierowany jest wyłącznie do graczy niezwykle wysokich stawek. Jest dlatego wielką rzadkością w kasynach internetowych. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie BetAmo przygotowało swoją, odrębną akcję, która będzie dla was dostępne w każdej chwili.

By sięgnąć po premię, wystarczy się zatem zarejestrować i zalogować (Taki proces to ledwie kilkadziesiąt sekund), a następnie dokonać wpłaty poprzez jedną z kilku dostępnych tu opcji. Jeśli zdeponujecie co najmniej 10 000 złotych, otrzymacie dodatek w postaci 50% tej wartości. Maksymalnie zapewnicie sobie nawet… 20 000 złotych! To bezapelacyjnie najciekawszy i największy bonus tego rodzaju, jaki trafił do sieci.Uzyskane w ten sposób środki możecie wykorzystać w zgodzie z własnymi oczekiwaniami. Zrealizujecie je zatem tak w grach na żywo, jak i przy wszystkich produktach z kategorii wideo slotów i gier stołowych. Warto przy tym pamiętać, że różnego rodzaju promocje mają całkowicie różne od siebie warunki obrotu środkami. W praktyce oznacza to, że więcej grać musicie przy grach na żywo niż przy klasycznych automatach. Pełne zapiski z tego zakresu znajdziecie w regulaminie, gdzie widoczne są również terminy, wpłaty minimalne i maksymalne, ale też właśnie sam obrót. Standardowo wynosi on tu 40-krotność stawki, która zawita na wasze konto w formie bonusu gotówkowego do realizacji.

High Roller od BetAmo to bardzo solidne wsparcie waszego konta, dzięki czemu będziecie mogli realizować swoje pasje na znacznie wyższym poziomie, niż standardowo. Na stronie kasyna znajduje się mnóstwo gier różnego rodzaju, które pozwalają wam grać za określone stawki, często przekraczające 100 złotych i więcej. Poznajcie zatem warunki i zasady.


Najnowsze promocje w kasynie Betamo