750 darmowych obrotów dziennie w kasynie BetAmo

750 free spinów w turnieju BetAmoCenisz sobie wyzwania kasynowe? Jeśli tak, zdecydowanie powinieneś dołączyć do Wyścigu Slotowego od BetAmo. Marka po wielu miesiącach zdecydowała się w końcu zmienić swoją promocję dla graczy, czego efektem jest to właśnie wdrożenie. Otrzymacie codzienny wyścig, który zapewnić może łącznie do 750 free spinów.

O taką wartość powalczy 10 najlepszych śmiałków z danej edycji, a te startują trzy każdego dnia, pierwsza od godziny 18:00. Każdy turniej trwa dokładnie 90 minut i w tym czasie będziecie musieli uzyskać możliwie jak najlepszy wynik. Należy przy tym pamiętać, że zaliczane są jedynie automaty online – gry stołowe oraz na żywo nie będą brane pod uwagę przy podliczaniu punktów.Turnieje trwają dokładnie 90 minut. W tym czasie musicie zdobywać punkty w wideo slotach. Każde 1€, które postawicie, zapewni wam 1 punkt do zestawienia. Możecie pełen ranking obserwować za pośrednictwem strony operatora. Widoczne są tam także wcześniejsze wyniki oraz licznik, który odliczać będzie czas do kolejnego przedsięwzięcia. 750 obrotów dzielonych jest na trzy fazy, a w każdej wydawanych jest 250 zakręceń. Są one dzielone na 10 najlepszych z danej edycji. Pierwsza osoba zgarnie aż 60 free spinów, jest to zatem wartość warta zachodu, szczególnie, że o swoje oczka możecie się ubiegać przy dowolnie wybranym wideo slocie, a tych jest tu ok. 2 000.

Pierwszy wyścig i każdy kolejny to świetna zabawa. Ich odnawialność następnego dnia także kusi, bowiem jest to gwarancja możliwości wygrywania ponownie. Poznajcie pełne zasady i warunki dostępne w regulaminie i wyczekujcie przy tym dalszych edycji. Bo w BetAmo dzieje się stale naprawdę bardzo dużo!


Najnowsze promocje w kasynie