VPN i Kasyna Online

Korzystanie z VPN staje się coraz popularniejsze. Z punktu widzenia użytkownika jest to idealne rozwiązanie, z wielu zresztą powodów. Trzeba pamiętać, że za sprawą właśnie serwerów VPN możecie zabezpieczyć swoje dane i komputer, co sprawia, że jego użytkowanie jest znacznie bezpieczniejsze. Możecie być przy tym spokojniejsi. Aspekt zabezpieczenia nie jest oczywiście jedynym. Jeśli spojrzymy na rzeczywistość graczy z całego świata, ten pomysł będzie świetnym pomysłem, zwłaszcza wówczas, gdy z jakiegoś powodu dostęp do danego kontentu jest ograniczony. Wówczas za sprawą kilku ledwie kliknięć wrócicie na miejsce, które obraliście sobie za cel i cieszyć się będziecie jego pełnymi możliwościami. Na przykład pełną biblioteką filmów Netflixa. W naszym artykule dokładnie tłumaczymy czym jest VPN, a także przekładamy go na rzeczywistość kasynową. Z taką wiedzą bez trudu dobierzecie dla siebie najbardziej odpowiednią markę. Która z nich jest najlepsza? Dodajemy nasz wewnętrzny ranking TOP5, za sprawą którego poznacie firmy najbardziej godne zaufania z branży.

Zasady działania VPN

Zasady działania VPNDla wielu z nas użytkowanie VPN będzie jedyną drogą do tego, by się rozerwać. Biorąc pod uwagę ograniczenia lokalizacyjne, wykupienie takich usług może się okazać konieczne. Dlaczego warto się o to jednak postarać? Cóż, VPN to pewnego rodzaju zaszyfrowany tunel. Jest on odporny na ataki m.in. hakerskie. Nikt bowiem nie może zajrzeć do utworzonego przez was tunelu, jako, że jest on przekierowany – fikcyjnie – na inne miejsce. W ten sposób tworzymy sobie bezpieczny dostęp do sieci publicznych czy do kont prywatnych, jeśli jesteśmy w podróży. Idealny pomysł dla osób, które cenią sobie prywatność.

Aplikacje tego rodzaju są przy tym zgodne z każdym typem urządzenia, jakie posiadacie. Oznacza to, że sprawdzą się na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale też na tabletach i smartfonach. Biorąc pod uwagę duży rozstrzał w oprogramowaniach – tu także nie musicie się obawiać, dostępne są dla systemu Android i iOS w równym stopniu. Pamiętajmy, że choć każdy z nas jest odpowiedzialny za publikowane informacje, tak możemy sobie pomóc w zakresie ich szyfrowania. Standardowe serwery tego rodzaju to zwykle kilkadziesiąt krajów (nawet przeszło 60) a także 5 000 pozycji do wyboru, co sprawia, że poczujecie się jeszcze pewniej i spokojniej. Dostęp do kasyna będzie znacznie ułatwiony. Zanim jednak dojdziemy do konkretnych kasyn, gdzie możecie zrealizować usługi powiązane z grą, wspomnimy o obiecanym rankingu, gdzie wymieniamy pięć naszym zdaniem najciekawszych firm związanych z VPN. Są to NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost oraz Surfshark i Proton VPN. Pierwsze trzy dostępne są nawet w różnych wariantach językowych, natomiast ostatnie dwa dostępne są wyłącznie po angielsku. Prostota i intuicyjność użytkowania ich strony, a także – następnie – aplikacji, nie pozostawia zbyt wiele do życzenia, ponieważ działa to idealnie. Przejdźmy jednak do rzeczy:

Ranking usług VPN w kasynach online:

 1. NordVPN

 :

  Już nawet PCMag uważa NordVPN za najlepszą aplikację tego typu. Ich recenzja budzi podziw i na pewno pozytywnie nastawi was do rozwiązania. To w końcu wirtualna sieć prywatna, której zestaw funkcji imponuje i pozwoli odpowiednio chronić każdą aktywność użytkownika. Oto jak sami autorzy opisują swoją markę: „Cyberbezpieczeństwo może wydawać się skomplikowane, lecz z NordVPN jest ono niezwykle proste. Najnowocześniejsze technologie zabezpieczają Twoją aktywność w Internecie przed hakerami i niebezpiecznym oprogramowaniem, chronią Cię w publicznych sieciach WiFi, a nawet blokują irytujące reklamy.” Oczywiście samych korzyści jest znacznie więcej. Ochrona twojego adresu IP jest przecież istotna, a otrzymanie gwarancji na bezpieczne przeglądanie sieci jest tu kluczowa. NordVPN pozwala ci na ochronę jednorazowo nawet do sześciu urządzeń, przy czym pakiet 3-letni kosztować będzie zaledwie niecałe $4 miesięcznie,

 2. ExpressVPN :

  Na drugim miejscu umiejscowiliśmy tę markę nie bez powodu. To w końcu zaufany lider, który zapewni ci szybki i bezpieczny oraz łatwy system obsługi. Konfiguracja jest tu błyskawiczna i zapewni dostęp do 3 000 serwerów z całego świata. Sami mówią także o ogromnej prędkości użytkowania stron, zatem nie będziecie w żadnym razie stratni na niejako przekierowaniu swojego ruchu. Są dostępni dla wszystkich systemów użytkowania od iOS i Windowsa nawet przez Linux. Skorzystają przy tym routery. Do wyboru otrzymacie 160 miast z 94 krajów całego świata. Marka zapewnia wam także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli tylko uznacie, że chcielibyście zrezygnować. Atutów jest znacznie więcej, wystarczy ich zacytować: „Jesteśmy fanatykami w kontekście prywatności i bezpieczeństwa. Chroń się przed atakami hakerów lub szpiegów za pomocą silnego szyfrowania. Uzyskaj pomoc w kilka sekund zamiast w kilka dni. Zapytaj nas o cokolwiek dzięki pomocy technicznej poprzez czat na żywo!”

 3. CyberGhost :


  Na trzecim miejscu marka CyberGhost. W tym przypadku podobnie zdecydowano się pójść w prostotę użytkowania aplikacji. Dzięki temu wystarczy wam jedno kliknięcie lub dotknięcie palcem (jeśli macie ekran dotykowy), by od razu uruchomić system i poczuć się bezpieczniej. Oprogramowanie CyberGhost 7 włączy się automatycznie, gwarantując wam pełen szereg możliwości. O tym, że marka szybko się rozwija niech dowodzi fakt, że w samym tylko 2018 roku lista oferowanych przez nich serwerów wzrosła o 150%. Obecnie możecie wybrać jedno z 3 500 miejsc na które się zalogujecie. Wielkim ich atutem jest także cena. Jeśli sięgniecie po nich na trzy lata, miesięczne utrzymanie usługi wyniesie zaledwie $2,5! A jak piszą o sobie sami? Oto ich wprowadzenie: „Spółka CyberGhost, założona w 2011 roku w Bukareszcie w Rumunii, jest twórcą jednego z najbardziej niezawodnych rozwiązań ochrony prywatności i bezpieczeństwa na świecie. Spółka chroni i anonimizuje obecność w internecie ponad 30 milionów użytkowników na całym świecie. CyberGhost chroni prywatność jako podstawowe prawo człowieka. Jako pierwsza spółka z branży opublikowała sprawozdanie na temat przejrzystości, a także zbudowała nową, zorientowaną na użytkownika technologię kryptograficzną przyszłości.”

 4. Surfshark :


  Firma reklamuje się jako możliwość prywatnego sprawdzanie sieci bez obaw o potencjalne śledzenie czy chociażby o zagrożenie wynikające z typu oprogramowania Malware. Koniec z wirusami na komputerze i przesyłaniem danych do osób, do których wcale tych danych wysyłać nie chcemy. Kolejny atut to również cena, bowiem przy wyborze opcji na 24 miesiące będziecie się musieli liczyć z wydatkiem rzędu 1,76€! Na chwilę obecną Surfshark gwarantuje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z 800 serwerów z ponad 50 krajów całego świata. Możecie sięgnąć tak po Francję, jak i Japonię czy USA i Singapór. Wybór należy do was. W rankingu marka znajduje się na czwartym miejscu głównie na bieżącą ilość połączeń oraz brak możliwości modyfikacji języka użytkowego. Przypominamy jednak, że nie przeszkadza to w prostym użytkowaniu aplikacji. Wystarczy jedno kliknięcie, by automatycznie się zabezpieczyć przed potencjalnymi hakerami i nie tylko,

 5. ProtonVPN :


  Również i ProtonVPN zapewnia wspomniane we wstępie tunele, które sprawiają, że użytkownicy mogą spać spokojnie. Cały system jest tu równie prosty, do tego zagwarantowany przez Szwajcarską jakość, bowiem to właśnie w tym kraju opracowano rozwiązanie o którym mowa. Tu również zyskacie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możecie przetestować wszelkie ich możliwości. Cała aplikacja bazuje rzecz jasna na jednym tylko kliknięciu, które zresztą uruchamia się samo, razem z komputerem, jeśli tylko nie wybierzecie inaczej. Najlepsza roczna oferta wymaga opłat rzędu $8 miesięcznie, co w porównaniu z warunkami, które wymieniliśmy w pierwszych czterech lokatach, jest kwotą znacznie większą, co zresztą umiejscawia ProtonVPN (który ma także swoje bezpieczne skrzynki pocztowe) na piątym miejscu naszego rankingu.

Jak zatem widzicie, opisaliśmy szczegółowo pięć firm, które są gwarantem bezpieczeństwa użytkowania stron internetowych. VPN to cenne narzędzie, które pomoże nie tylko w tym zakresie, ale też poprzez zapewnienie możliwości gry. Jeśli preferujecie kasyna internetowe i chcielibyście się w tym zakresie rozwijać, koniecznie spróbujcie. Oczywiste jest to, że będąc w delegacji czy na wyjeździe wakacyjnym, możecie być ograniczeni przez lokalizację. Mniejsza ilość otrzymanych operatorów i tym samym gier może wpływać na poziom zadowolenia, dlatego takie aplikacje jak NordVPN będą prawdziwym wybawieniem i pokażą wam, jakie możliwości zyskacie za maksymalnie kilkanaście złotych miesięcznie. Spokój ducha, a jednocześnie gwarancje licencyjne pozwolą wam rozerwać się w należytym stopniu.

VPN i jego korzyści w kasynie internetowym

VPN i jego korzyści w kasynie internetowymKasyna Online, które dostępne są z poziomu VPN są właściwie nieograniczone. Dlatego też wybór właściwej marki zostawimy tutaj wam. Możemy jednak wspomnieć i przypomnieć, że na naszej stronie widnieją szerokie recenzje z tym związane. Pamiętajcie jednak, że wasze bezpieczeństwo jest tu kluczowe i powinniście w tym zakresie dbać o komputer i potencjalne dane, które na nim przechowujecie: „Korzystaj z mediów społecznościowych, kupuj przez Internet i sprawdzaj stan konta bankowego w publicznych sieciach Wi-Fi. Wystarczy jedno kliknięcie, aby się zabezpieczyć. Użytkownicy mogą oglądać filmy i programy telewizyjne. Wszystkie te czynności są w pełni zabezpieczone szyfrowaniem najwyższej klasy.” – to tylko jeden z cytatów, który zapewni was, że dobrze robicie, sięgając po pomysł, który tu opisujemy.

Przejdziemy jednak do kasyn, bowiem to one są kluczowym tematem powiązanym z tego zagadnienia. Będą w podróży każdy z nas chciałby się rozerwać, dlatego też wdrożenie możliwości VPN będzie tym, czego w danej chwili potrzebujecie. Niskie koszty uzyskania, a także często darmowy miesiąc próbny, pozwoli wam sięgnąć po upragnione cele. Same kasyna pozwalają na szeroko rozumianą zabawę i rozrywkę, gdzie wygrywać można prawdziwe pieniądze. Dlatego też ten ostatni akapit pozostawimy właśnie kwestii z tym związanej. Marki internetowe są obecnie bardzo mocno rozbudowane. Dlatego też otrzymacie ciekawe i intuicyjne strony. Oznacza to powolne odejście od aplikacji, a przejście na strony responsywne. Są one prowadzone na bazie otrzymanych licencji, a także właściwie szyfrowane przez wskazane protokoły. Wsparcie ze strony danej aplikacji VPN będzie tu dodatkowym wzmocnieniem waszego bezpieczeństwa, o które przecież każdy z nas się ubiega. Procesy rejestracyjne są tu szalenie proste. Wystarczy jeden krótki formularz i oczywiście pełnoletność, by przejść przez te założenia i rozpocząć zabawę. Na kolejnym kroku pojawi się temat dokonania wpłaty. Im lepsze kasyno, tym więcej da wam w tym zakresie opcji – od Visa i Mastercard, przez przelewy bankowe, paysafecard, Skrill czy Neteller. Pełna oferta jest zwykle znacznie szersza, dzięki czemu dopasujecie własne zachcianki i możliwości do strony, na którą trafiliście. Takie przelewy również są istotne z punktu VPN, bowiem będzie to dla was następna bariera dla hakera, właściwie niemożliwa już do przeskoczenia. A razem z wpłatą czekają na was przecież bonusy i premie. To za ich sprawą zyskacie więcej środków na rozrywkę. Najlepszymi przykładami są tu oczywiście bonusy powitalne podwajające depozyt (i często jeszcze więcej), ale też doładowania gotówkowe (Reload bonus), cashback na określonym poziomie, program lojalnościowy, system VIP, turnieje i konkursy, loterie, darmowe spiny. Ta ostatnia akcja gwarantuje wam free spiny, dzięki czemu poznacie wskazane wideo sloty bez większego trudu i przede wszystkim, bez własnego wkładu finansowego.

Zagraj w hitowe sloty w pełni bezpiecznie

A skoro doszliśmy do gier, to musimy nadmienić o wielu rozwiązaniach z tym związanych. Miejcie na uwadze, że kasyna współpracują zwykle z co najmniej kilkoma deweloperami. Najważniejsi z nich to oczywiście NetEnt, Microgaming, Novomatic, Pragmatic Play, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, Playson, Playtech, Betsoft, Amatic Industries, Red Rake, Thunderkick, Yggdrasil czy Play N’ Go. Za ich sprawą otrzymacie nie tylko wideo sloty, ale też klasycznego jednorękiego bandytę (owocówki), wideo poker, gry stołowe (blackjack, bakarat, ruletka, texas hold’em) oraz inne, w tym bingo czy kasyno na żywo. W tym ostatnim produkcie zmagania prowadzone są z prawdziwym krupierem. Dlatego też adrenalina znacznie rośnie, a wy możecie się cieszyć komunikacją audio wizualną ze specjalnie wyszkolonymi krupierami i pięknymi krupierkami. Stawki zawsze dobierzecie do własnych potrzeb i możliwości, dzięki czemu zagracie przykładowo rozdanie za 0,5€, ale też za… milion! Takie właśnie możliwości oferują wam kasyna sieciowe. Wśród prawdziwych hitów z zakresu gier, możecie tam trafić też na pozycje powiązane z jackpotami progresywnymi. Jest to rozwiązanie, które bazuje na ciągłym powiększaniu się puli nagród w związku z aktywną grą samych graczy za prawdziwe pieniądze.

Takimi hitami są bez wątpienia Mega Fortune (oraz wersja Dreams), Mega Moolah (i wydanie ISIS), Hall of Gods, Arabian Nights, Batman: The Arkham Knight oraz kilka wydań z serii Fortune. Rzecz jasna gry uzupełnione są o klasyki jak Book of Dead, Book of Ra, Book of Aztec czy nowinki technologiczne, w tym Gonzo’s Quest, Reactoonz, Flame Busters. Do najważniejszych pozycji zaliczymy także Jack Hammer, Immortal Romance, Blood Suckers, Jack and the Beanstalk, Twin Spin, Neon Staxx oraz Starburst. Każdą z tych gier możecie testować za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta dostępna w kasynach internetowych. Jeśli dodamy do tego, że marki tego – podobnie jak operatorzy serwerów VPN – dysponują czatem na żywo, otrzymamy świetny pakiet. Konsultanci pracują przez 24/7, dlatego też w razie potrzeby możecie liczyć na pomoc praktycznie od ręki i bez czasu oczekiwania. W tym zakresie hazard rozwinął się do tego stopnia, iż nie mamy już żadnego prawa do narzekania. Wygląda to dobrze i bezpiecznie, nie czekajcie zatem i dołączcie do prawdziwie pasjonującej rozrywki on-line.