Bitwa stołowa turniej Evolution Gaming w BetAmo

Zgarnij 1 200 PLN w gotówce w BetamoBitwa Stołowa przewidziana jest dla fanów gier z prawdziwymi krupierami. Jeśli zatem preferujecie blackjacka online czy też internetową ruletkę, powinniście dołączyć do zawodów Betamo. Firma zaprezentowała swoją propozycję już kilka miesięcy temu, ale wielki sukces, jaki odniosła kampania, przełożył się na przedłużenie wydarzenia i dalszą jego dostępność. Nic zresztą dziwnego, pula co tydzień kształtuje się na poziomie 4 000 złotych, a sam zwycięzca zgarnie z tego 1 200 w gotówce!

Pełen ranking z danego zestawienia widoczny jest na stronie operatora. Znajdziecie tam również poprzednie wyniki, dzięki czemu będziecie na bieżąco i zobaczycie jak dużo punktów jest potrzebnych do tego, by załapać się do najlepszej 25-tki danego zdarzenia. To właśnie tylu graczy jest nagradzanych i do nich trafi gotówka. Betamo organizuje te zmagania dla wszystkich i wystarczy mieć aktywne konto. Za każde 1€, jakie obrócicie w grach stołowych z trybu na żywo, otrzymacie 1 punkt do rankingu. Siłą rzeczy, im większe pieniądze wejdą w grę, tym lepiej dla was. Jeśli wasze rundy będą zwycięskie, licznik nabijać się będzie sam, właściwie bez udziału waszego osobistego budżetu. Warto się zatem starać, ale trzeba mieć też na uwadze, że nawet jeśli się wam nie uda – po podliczeniu nastąpi zamknięcie jednej rundy i automatyczne otwarcie kolejnej. A to znowu szansa do wygrania dużych pieniędzy.

Betamo przygotowało prosty regulamin, który zakłada zamieszczenie tylko kilku punktów do przeczytania. Ich znajomość pozwoli się wam w spokoju cieszyć rozgrywką. Możecie także zadawać pytania obsłudze klienta, która dostępna jest przez całą dobę i pomoże ze wszelkimi kwestiami powiązanymi z grą w kasynie.


Najnowsze promocje w kasynie