3,000 free spinów co 5 dni w BetAmo

Świąteczna loteria od BetamoŚwiąteczna loteria od Betamo już działa! To jedno z tych przedsięwzięć, które polubi każdy ich aktywny gracz. Całość odnawialna jest co pięć dni i właśnie co tyle czasu będziecie mogli wygrać 25 lub nawet 100 darmowych obrotów. Przy tym wszystkim cały proces jest banalnie prosty i skorzysta z niego każdy zarejestrowany gracz marki Betamo. Wystarczy zatem mieć aktywne konto (a proces rejestracji to ledwie minuta waszego czasu) i przejść do działu płatniczego. Za każde 10€, które zdeponujecie w ciągu trwania jednego wyścigu, otrzymacie jeden los. Ich liczna ogólna nie jest w żaden sposób ograniczona, zatem im więcej zdeponujecie sobie środków, tym lepiej dla was.

Betamo oferuje wyścigi tego typu co pięć dni, po czym cała loteria jest resetowana i możecie z niej korzystać jeszcze raz. Nagrodami jest piętnaście losów po 100 darmowych obrotów oraz 60 po 25 darmowych zakręceń. Darmowe zakręcenia zostaną przyznane na slot Jingle Spin*. Wszystkie wygrane uzyskane z darmowych zakręceń wymagają obrotu X5. Gracze mają na to 14 dni.* W przypadku gdy slot Jingle Spin jest niedostępny w Twoim regionie, darmowe zakręcenia zostaną przyznane na Book Of Aztec.  I to właściwie wszystko, jak już zaznaczyliśmy, Betamo promuje bardzo proste zasady, które będą zrozumiałe i intuicyjne dla wszystkich swoich graczy.

W razie wszelkich pytań i uwag możecie się odnieść do pięciopunktowego regulaminu, który znajdziecie na witrynie operatora. Dodatkowo, możecie tu liczyć na wsparcie obsługi klienta, która będzie dla was dostępna przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Czas promocji jest obecnie nieograniczony, możecie zatem próbować przez cały miesiąc.


Najnowsze promocje w kasynie