Co dwa dni 6 000 PLN + 1 500 free spinów w kasynie BetAmo

Wyścigi slotowe w kasynie BetAmoNie ma to jak wygrywać co dwa dni! Właśnie z takiej filozofii wyszło Betamo, które zdecydowało się przygotować wyścigi slotowe, startujące właśnie w takim czasie. Każdy z nich, a będzie ich w miesiącu aż piętnaście, zapewni w łącznej puli 6 tysięcy złotych oraz półtorej tysiąca darmowych zakręceń. Warto o te środki powalczyć, bowiem marka wydaje aż 75 zestawów bonusów kasynowych. Co ważne, skorzystacie z niej nawet wielokrotnie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by próbować swoich sił właśnie co dwa dni, a każdorazowo wygrać można nawet 400 euro w gotówce. Środkami trzeba co prawda 3-krotnie (3x) obrócić, ale nie będzie to trudnym wyzwaniem, biorąc pod uwagę, że na stronie znajdziecie ok. 2 tysiące wideo slotów.Promocja dotyczy wszystkich graczy kasyna Betamo i możecie z niej skorzystać w każdej chwili. Wydarzenie dotyczy wszystkich automatów z witryny. Za każde 0,1€, które obrócicie, otrzymacie ekwiwalent punktowy do tabeli rankingowej. Swój wynik z bieżącego turnieju możecie sprawdzać poprzez specjalną zakładkę ze strony. Znajdziecie tam także rozpiskę nagród od 1 do 75 miejsca. Ważne jest aby pamiętać, że system przydziela 1 punkt z 1 euro w dowolnie wybranych grach i co ważniejsze, nie musicie się do tego zapisywać. Wyniki zliczane są od wszystkich śmiałków i bez trudu zrealizujecie tam swoje pasje i zamiłowania.

Regulamin z jego warunkami i zasadami określa proste założenia, których należy się trzymać. To zaledwie sześć punktów, gdzie przeczytacie m.in. o wydawaniu punktów jak również o tym, że premia w postaci free spinów przyznawana jest na wideo slot Spinsane.


Najnowsze promocje w kasynie Betamo