Neteller -portfel elektroniczny

Neteller płatność w kasynie onlineNeteller doceniany jest od lat. Zresztą w 2014 roku otrzymał nagrodę w kategorii Najlepsza karta przedpłacona na ogólne wydatki oraz Najlepsza prywatna karta przedpłacona. Takie rzeczy nie dzieją się bez powodu. Tym samym chcielibyśmy wam przedstawić recenzję tej niezwykłej metody płatniczej i portfela internetowego, który będzie z wami od dnia rejestracji i pomoże we wszystkich krokach, jakie zdecydujecie się podjąć. Marka jest doskonale znana na całym świecie i nie jest żadnym zaskoczeniem, że sięga po nią tysiące osób z każdego kraju. Wkrótce statystyki te będą jeszcze lepsze, a w naszym artykule pokażemy wam dokładnie dlaczego się tak dzieje i czego jeszcze się można spodziewać.

Wielkim atutem portfeli internetowych jest nie tylko bezpieczeństwo, ale błyskawiczne działania podejmowane na stronie. Na ich stronie znaleźć można ważne i cenne deklaracje w tej sprawie: „Dzięki rachunkowi NETELLER możesz płacić lub grać online, wysyłać i otrzymywać pieniądze oraz realizować szybkie, bezpieczne płatności online zawsze, gdy tego potrzebujesz. Zarejestruj za darmo rachunek dzisiaj; zajmie Ci to mniej niż minutę.” Za pomocą ich metody można wysylać i odbierać pieniądze, dokonywać zakupów, wykorzystywać kasę w grach czy korzystać z giełdy forex. Proces jest rzeczywiście szybki, bo bazuje na wykonaniu rejestracji, dodaniu środków i następnie ich wydawaniu. Całość jest błyskawiczna.

Jak założyć swoje konto na Neteller?

Jesteś osobą pełnoletnią i chcesz od razu przejść do płatności w internecie czy też otrzymać kartę przedpłaconą do domu? Wystarczy przejść przez prosty formularz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie marki. Całość jest prosta, a formularz to nie więcej niż kilka minut waszego cennego czasu. Po tym nastąpi jednak proces weryfikacji, który ma upewnić operatora, że nikt nie podszywa się pod wasze dane, ani też nie próbuje ich wykorzystać do prania m.in. brudnych pieniędzy. To standardowa praktyka. Weryfikacja tożsamości w NETELLER nie tylko zapewni bezpieczeństwo konta NETELLER, ale także dostęp do wyższych limitów i innych opcji wpłat. Będzie także można ubiegać się o kartę Net + Prepaid MasterCard® *. *Karta Net + Prepaid Mastercard® jest dostępna tylko dla mieszkańców autoryzowanych krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Po rozpoczęciu korzystania z konta w celu dokonania transakcji dostępna bedzie opcja dodatkowej weryfikacji tożsamości, na podstawie dostarczenia czytelnej, kolorowej, kopii lub zdjęcia cyfrowego jednego z następujących dokumentów: przód i tył prawa jazdy, strona paszportu na której jest wasze zdjęcie, przód i tył dowodu osobistego, dokument potwierdzający adres czy też zdjęcie twarzy lub zdjęcie na którym widnieje dokument tożsamości trzymany przy twarzy. Z początku może to brzmieć dziwnie, jednakże nie bójcie się, ma to na celu pomóc chętnym.

Jak wypłacać gotówkę przez Neteller?

Jak wypłacać gotówkę przez Neteller?Można tego dokonać w łatwy sposób. Wystarczy  przelać środki na stronę partnera handlowego. „Jedynym wymogiem jest posiadanie dostępnego salda w rachunku Neteller. Najpierw wejdź nas stronę partnera handlowego, na rachunek którego chcesz przelać środki. Wybierz opcję Wpłać lub Kup na stronie partnera handlowego. Może ona również nosić nazwę Prawdziwe pieniądze, Kup żetony, Kasjer lub coś w tym rodzaju.” – po czym dodają jeszcze: „Neteller jest jedną z dostępnych opcji płatności. Podaj 12-cyfrowy numer identyfikacyjny rachunku wraz z 6-cyfrowym identyfikatorem zabezpieczeń oraz kwotę, którą chcesz przelać. Środki błyskawicznie zostaną przelane z rachunku Neteller na rachunek partnera handlowego.”

Neteller a hazard

Sama w sobie metoda płatnicza ceniona jest w otoczeniu zakładów sportowych i kasyn internetowych. Dzieje się tak za sprawą kilku kompleksowych czynników. Z początku można na nie nie zwrócić uwagi, jednakże każdy jest istotny i przede wszystkim pomaga w zapewnieniu odpowiednich warunków graczowi. Neteller jest błyskawiczny jako portfel internetowy, zatem jeśli zlecicie wpłatę na swoje konto gracza, środki będą tam dostępne natychmiastowo, bez żadnego oczekiwania. Dodatkowo proces ten jest w pełni bezpieczny, ponieważ witryna Neteller jest odpowiednio licencjonowana i szyfrowana przez protokoły SSL. Do tego nie ma tu żadnych zbędnych prowizji, zatem jeśli chcecie przelać przykładowo 500 euro na dalszą grę, dokładnie takie środki wylądują na waszym koncie gracza. Samo konto tego portfela jest walutowe, zatem dostosuje się do realiów na podstawie wewnętrznego przelicznika, który często jest bardzo korzystny.

Gra z pomocą Netellera jest przyjemna i ma wiele korzyści, chociażby w formie karty przedpłaconej o której pisaliśmy we wstępie. Za jej sprawą gotówkę można wypłacać też z bankomatów, co jest ciekawym i dodatkowym narzędziem oferowanym przez tą właśnie markę. Pamiętać wszak trzeba, że przewalutowanie pociąga za sobą opłatę w wysokości 3,99%, dlatego też w kasynach sugeruje się stosowanie bezpośrednio waluty waszego konta. Wówczas problem ten całościowo znika.

Gwałtowny rozwój Neteller, które podobnie jak i Skrill należy do grupy Paysafe sprawił, że gracze chętniej sięgają po ich rozwiązania, co z kolei wpływa na powolne wypieranie innych metod płatniczych, zwłaszcza, że istnieje tu sposobność kupowania nawet kryptowaluty!

Kasyna z metodą płatności Neteller