Płatności online w kasynie poprzez ezeeWallet

ezeewallet w kasynach internetowychTak jak mamy na rynku coraz więcej nowych kasyn internetowych, tak również możemy liczyć na dostęp do nowych form płatności online. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się e-portfele. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek jest eZeeWallet. Ten cyfrowy portfel dostępny jest także w coraz większej liczbie kasyn, więc postanowiliśmy mu się nieco bliżej przyjrzeć.

eZeeWallet - co warto wiedzieć?

Prezentowana przez nas marka to założony całkiem niedawno e-portfel, za którego prowadzenie odpowiada brytyjska firma Emerchantpayt Ltd. Ta z kolei ma już 20-letnie doświadczenie na rynku usług finansowych, więc możemy być pewni, że eZeeWallet znajduje się w dobrych rękach. Jest on licencjonowany i znajduje się pod kontrolą The Financial Conduct Authority. Z platformy można korzystać zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Założenie konta jest darmowe i jak najbardziej legalne.

eZeeWallet jest dostawcą portfela cyfrowego, który oferuje bezpieczne, zorientowane na klienta usługi płatnicze. Firma ta wyznaje cztery podstawowe wartości: odpowiedzialność, innowacyjność, globalność, komunikację. Dąży w ten sposób nie tylko do stania się popularną marką na rynku, lecz przede wszystkim najbardziej poważaną, profesjonalną. Użytkownicy mogą tutaj liczyć na doładowanie portfela wieloma ulubionymi opcjami wpłat, co dodatkowo nie wiąże się zazwyczaj z żadnymi kosztami. To spory plus, gdyż na liście znaleźć możemy choćby Trustly, Przelewy24, PayU czy Neosurf. Tylko w przypadku tej ostatniej pobierana jest prowizja wynosząca 4%. Minimalnie można wpłacić do portfela 50 PLN. Za pomocą tego e-portfela uzyskamy całodobowy dostęp do swoich pieniędzy dzięki osobistej aplikacji. System korzysta z najlepszych zabezpieczeń, więc nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Możemy także liczyć na wypłaty z eZeeWallet na podpięty do konta nasz rachunek bankowy.

eZeeWallet w kasynach online

Ponieważ coraz większą popularnością cieszy się ten portfel internetowy, jest on także dostępny w wielu kasynach internetowych. Można zatem z niego skorzystać zarówno w przypadku depozytów, jak i wypłat. Oczywiście najpierw warto sprawdzić, czy dane kasyno oferuje nam taką możliwość.

Wpłata jest bardzo prosta. Najpierw bowiem za pomocą podanych wyżej metod wpłacamy środki na swój portfel eZeeWallet. Następnie zaś wybieramy w kasynie tę metodę płatności, po czym postępujemy zgodnie z instrukcjami. Konieczne zapewne w wielu przypadkach będzie zaakceptowanie płatności w aplikacji – zwiększa to poziom bezpieczeństwa. EzeeWallet pomaga w ten sposób jako pośrednik, ominąć blokady związane z PayU czy P24 i kasynami internetowymi.

Możemy także zlecić wypłatę zgromadzonych w kasynie środków. Konieczne jest podanie naszych danych, na jakie konto eZeeWallet ma zostać wykonany przelew. W przypadku ewentualnych prowizji warto sprawdzić tabelę opłat w danym kasynie.

Lista kasyn, które posiadają EzeeWallet: