Automaty hazardowe Silver Shark

Biorąc pod uwagę ogromne ilości nowości technologiczny, powrót „na stare śmieci” może się dla wielu z nas okazać strzałem w dziesiątkę. Efektem tego jest rosnąca – ponownie – popularność automatów Silver Shark. Technologie w nim zastosowane nawiązują jeszcze do ubiegłego wieku, co oczywiście nie oznacza, że są przestarzałe. Nic bardziej mylnego, tyle lat doświadczeń pokazało nam, że są całkowicie niezawodne, a procent wygranych jest tu na tyle duży, że zainteresuje nawet najbardziej wymagającego gracza. Co ważne, możecie na te hity liczyć tak w punktach stacjonarnych jak i w kasynach wirtualnych. Sama mechanika jest tu podobna, aczkolwiek różnica dotyczy włączenia samej gry. To jednak detal wokół którego nie będziemy się koncentrować.

Poznaj automaty hazardowe Silver Shark

Poznaj automaty hazardowe Silver SharkJeśli chodzi o te automaty, są to oczywiście gry bardzo klasyczne. Cechują się tym, że znajdziecie w nich niemalże zawsze charakterystycznego Rekina. Jest on tu głównym bohaterem, często świetnie punktującym. Są jednak tytuły odmienne, dodane do automatów z serii i warto o tym pamiętać. Silver Shark to marka, która starała się tworzyć dodatkowe pomysły, wszystko by zadowolić tych graczy, których nudzić może jeden motyw przewodni. Efekt jest niezwykły – gry znajdziecie na całym świecie, w tym w kasynach internetowych.

Takie pozycje jak Captain Shark czy Lucky Queen i Fire Bird to mocne hity. Co ważne, oferują one bardzo wysoki poziom RTP, także w lokalu stacjonarnym. Średnio jest to 95%, aczkolwiek pierwsza wspomniana przez nas gra oddaje graczowi aż 97%, co bez wątpienia przykuje waszą uwagę. Abstrahując od stosunkowo łatwych wygranych, będziecie także mogli liczyć na banalne wręcz układy graficzne, które zresztą cechuję tę serię. W górnej części widoczny jest logotyp bez zbędnych animacji, z kolei po bokach najczęściej widoczne są zwycięskie układy. Tzw. Paylines oznaczają dokładnie te rozwiązania przy kręceniu bębnami, które zapewniają użytkownikowi zwycięstwo. Najbardziej klasyczne tytuły umieszczają tych sposobów zwykle pięć, aczkolwiek od tego także są odstępstwa – może być ich tak mniej, jak i zarówno więcej.

Symbolika występująca w grach

Dolphin’s Pearl slotGry z serii Silver Shark nacechowane są w pierwszej kolejności szarym tłem, które nawiązuje do tytuły. Znaki, jakie tam spotkacie, to głównie karcianki od 9 do Asa włącznie, ale też symbole ekskluzywne jak dla przykładu dane rybki czy postacie ogólne. W przypadku Lucky Queen, które także jest tu dostępne, będzie to nasza bohaterka tytularna czy jej azteckie królestwo w puszczy. To właśnie tu zresztą widoczne są pewne urozmaicenia. Nie tylko do gry wchodzi 10 zwycięskich układów, ale gracze mogą sięgnąć nawet po 90 free spinów. Te darmowe zakręcenia łączą się też z mnożnikami, co pozwoli graczowi wywalczyć dużo większe kwoty pieniężne. Trafienie właściwych symboli przy pięciu bębnach jest dość proste, stąd też RTP na tak wysokim poziomie.

Do podwodnego świata przeniesie was z kolei nie tylko Captain Shark, ale też Dolphin’s Pearl. Jest to wideo slot klasyczny, którego bardzo często wymienia się u operatorów online. Jego prostota przekłada się na 5 bębnów i 9 zwycięskich linii, które także mogą wam oddawać darmowe zakręcenia do wykorzystania w grze. Swój odpowiednik ma tu nawet Lucky Queen, które pozwoli wam zagrać przy Jungle Queen. Ilość automatów z serii jest jednak ograniczona, dlatego też warto poznać je wszystkie. Potencjalne wygrane szacuje się tu maksymalnie na kilka tysięcy żetonów od wygranej. Rzecz jasna nie ma tu kumulacji progresywnej, ale przy grze za 0,50€ tak czy inaczej czekać na was będą potwornie duże stawki o których warto pamiętać.

Podsumowanie

Gry w wydaniu internetowym – w przeciwieństwie do stacjonarnych – udostępniają tryb demo. Jest on zależny od kasyna na jakim się zarejestrujecie. Nie wymaga on jednak zakładania konta ani też dokonywania depozytu. Pogracie we wszystkie cztery sloty tak długo, jak uznacie to za słuszne. Taki trening będzie przydatny, bowiem nauczy was symboliki i pokaże dokładnie jak grać i przy jakich założeniach. W połączeniu z dostępnymi promocjami będziecie mogli potem liczyć na jeszcze więcej i osiągać znacznie korzystniejsze rezultaty. Warto o tym pamiętać, bo rozrywka to jedno, ale potężne możliwości hazardowe to już inna broszka. Dlatego też Silver Shark jest czymś, co warto mieć na uwadze i co na pewno chętnie poznacie.