Automaty hazardowe Magic Games 2

Kiedy mówimy zwykle o automatach z lat 90-tych ubiegłego wieku, rzadko zwracamy uwagę na grafiki. Ludzie przede wszystkim szukali szybkiej, prostej rozgrywki. Czasy się zmieniły, a my otrzymaliśmy technologie, które znacznie wydłużają zabawę, dodając do tego liczne wstawki premiowe. Nie każdy jednak lubi podążać za tego typu trendami, czego efektem jest stałe powstanie nowych jednorękich bandytów. Co zatem jeśli nie musielibyśmy tworzyć kolejnych, a usiądziemy do tych pierwszych, jak Magic Games 2? To słynny automat tradycyjny, którzy dostarczy wam aż dziewięć różnych wideo slotów. To ogromna seria hitów, po które sięga nadal cały świat. Specjalnie dla was odkrywamy czemu się tak dzieje i co zapewniło im rosnącą popularność na przestrzeni trzech dekad.

Poznaj automaty hazardowe Magic Games 2

Prezentacja automatów hazardowych od  Magic Games 2Magic Games 2 to oczywiście kontynuacja. Autor, czyli Novomatic, wyszedł tu z założenia, że każdy, nawet najlepszy automat, może się w końcu znudzić. Jest to zupełnie zrozumiałe, a ludzie szukają świeżości i tych kolejnych szans, które dostarczą tak zabawę, jak i szansę wygrania dużych pieniędzy. Efekt poznaliście właśnie przy tym automacie, do którego zaimplementowano chociażby takie gry jak Sizzling Hot, All Ways Hot, Hot Target czy Ultra Hot 77. Firma udostępnia czasem także kolejne propozycje, do których dotrzecie za sprawą przycisku „Więcej gier”, który pojawi się przy panelu wyboru. Nie zapomniano przy tym o prostym mechanizmie gry, który bazuje tu oczywiście na kilku przyciskach zewnętrznych. W zależności od wydania, może ich być nawet 10. Niektóre pozwolą wam włączyć tryb Gamble, czyli Hazardu, inne odpowiadają za tryb zabawy i szybkość rozgrywki. Same rozwiązania bazują tu natomiast na prostych mechanizmach, czego potwierdzeniem jest oczywiście Hot Fruits. Różnice w nim dostępne są bardzo łatwo rozpoznawalne. I o ile nie będziemy wam przytaczać każdej z gier z osobna, tak warto nadmienić na przykładzie. Czego oczekiwać w szczególności. Najważniejszym i na pewno najpopularniejszym slotem dodanym do maszyny jest Sizzling Hot. Gra doczekała się zresztą licznych kontynuacji.

Dlaczego jest tak ceniona? Jednym z powodów jest fakt, że to jedna z pierwszych gier tego typu, która zaoferowała nam nie trzy, lecz pięć bębnów. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na odbiór, ponieważ sama gra nadal oferuje zaledwie 5 zwycięskich układów, a grafika jest tu absurdalnie wręcz prosta. W górnej części znajdziecie logo, po bokach widoczne zwycięskie paylines (oznakowane odrębnymi kolorami) Na dole z kolei widoczne są wzorce punktowe, ale te mogą się różnić w zależności od wersji internetowej, jak również przy tych stacjonarnych, gdzie przyciski wyboru stawek znajdziecie na samym automacie. To główne różnice, ale nie wpływają one na poziom rozrywki. Standardowo natomiast należy nadmienić, że automaty fizyczne mają klasyczną „wajchę” z boku sprzętu, która przyciąga przede wszystkim tradycyjnego gracza „old schoolowego”.

A co znajdziecie w automatach od Magic Games 2?

Przede wszystkim będą to znaki owocowe. Popularne automaty Owocówki to zresztą kwintesencja hazardu i w połączeniu ze znakami karcianymi będą z wami niemalże wszędzie. Do tego dojdą jednak siódemki, dzwonki, często też bary lub symbole dopisane do danej gry, stanowiące jednocześnie najdroższą opcję. W przypadku omawianego Sizzling Hot możecie dla przykładu sięgnąć po pięć siódemek w środkowym rzędzie, dzięki czemu zdobędziecie nawet do 1 000 żetonów w zależności od waszej stawki. Im więcej zagracie, tym oczywiście pokaźniejsza pula nagród. Ta zwiększa się automatycznie, aczkolwiek gracz sam decyduje, czy będzie podejmował ryzyko np. gry za 10 złotych i więcej, czy woli minimalne stawki, które nie uszczuplą mocno budżetu w razie przegranej. Nie zapominajcie, że tego automaty powinny być rozpatrywane przede wszystkim jako rozrywka i relaks. Nie należy traktować hazardu jako źródło przychodu, co bardzo jasno Novoline, ale też wszelkie kasyna stacjonarne i internetowe, zaznaczają. Jeśli zatem spróbujecie, nastawcie się na miłe kręcenie z możliwością wygranych – nie czyńcie z tego jednak priorytetu, co szybko wam pomoże.

Jeśli chodzi o grę i trening, w automatach stacjonarnych nie ma możliwości włączenia trybu demo. Ten widoczny jest jedynie w grze sieciowej i pozwala na rozrywkę bez użycia wkładu własnego. Taki pomysł jest nieograniczony czasowo i warto go wykorzystać np. przed ruszeniem do lokalu w mieście.