Automaty hazardowe Apex

Tak to już bywa, że wiele osób interesuje się automatami barowymi. Są to gry hazardowe, które przez lata królowały w barach, salonach gier czy najlepszych kasynach internetowych. Dziś ze względu na wiodąca rolę kasyn internetowych oraz przez zmiany prawne, automaty barowe nie są już tak popularne. Niemniej jednak wciąż budzą zainteresowanie. W tym artykule przyjrzymy się temu, co warto wiedzieć o grach kasynowych Apex.

Czym jest firma Apex?Czym jest firma Apex?

W wielu miejscach automaty Apex stanowią jedne z najlepszych i najpopularniejszych maszyn hazardowych. Odpowiada za nie oczywiście firma APEX pro gaming z siedzibą w czeskiej Pradze. Firma ta powstała w 2003 roku i na przestrzeni kilkunastu lat znacząco rozwinęła swą działalność. APEX gaming oferuje swym klientom przede wszystkim kompletne rozwiązania dla wielu platform hazardowych jak automaty do gier, gry multiplayer czy też aplikacje na urządzenia mobilne.

Firma ta szczyci się tym, że wszystkie swe rozwiązania opracowuje samodzielnie, bez korzystania z pomocy pośredników. Zadaniem tej marki jest dostarczać rozwiązania wyprzedzające rynek, oferowanie najnowszej technologii z korzyściami zarówno dla graczy, jak i operatorów. Dzisiaj firma APEX gaming oferuje swoim klientom kompletne rozwiązania dla wszystkich segmentów gier. Na co dzień również firma ta współpracuje z lokalnymi partnerami w celu zapewnienia im jak najbardziej optymalnej obsługi.

Automaty Apex

Choć automaty Apex cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy, to jednak mamy pewną złą wiadomość. Na chwilę obecną żaden ze stworzonych przez firmę automatów nie doczekał się swego odpowiednika w kasynach internetowych. Wiąże się to przede wszystkim z faktem, że firma ta nastawiła się jedynie na obsługę kasyn naziemnych oraz salonów gier. W związku z tym na oryginalnych automatach Apex można zagrać tylko w takich miejscach. Nie oznacza to jednak, że miłośnicy gier hazardowych online muszą obejść się smakiem. Otóż istnieją spore podobieństwa gier Apex do innych maszyn hazardowych na rynku. Dlatego też można na komputerze czy telefonie zagrać w produkcje zbliżone do automatów Apex. Najpopularniejsze to zdecydowanie:

  • Red Hot Fruits: jest to jedna z najpopularniejszych gier dostępnych na automatach Multi Apex. Jest to dosyć klasyczny automat, który składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 10 linii wypłat. Posiada dosyć niski współczynnik RTP, który wynosi jedynie 92.02%. Gra ta należy do popularnej kategorii hot spot, gdzie na jej bębnach dominują symbole owocowe: wiśnie, winogrona, arbuzy, pomarańcze, cytryny czy śliwki. W grze tej można maksymalnie zdobyć do 250 tysięcy kredytów, co jest bardzo dobrym wynikiem.

  • Ocean Tale: jest to gra o morskiej tematyce, która również cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. W jej przypadku mamy do czynienia z 5 bębnami z 3 rzędami symboli oraz 25 liniami wypłat. Na bębnach można spotkać wiele podwodnych zwierząt, jak i kotwice, zatopione skarby. Gra ta niestety nie została przeniesiona na komputery. Można jednak zagrać w podobne do niej tytuły jak choćby: Dolphin’s Pearl od firmy Novomatic, który ma podobna grafikę, strukturę.

  • American Hot Slot: jest to kolejny slot z kategorii automatów hot spot. Mamy tutaj do czynienia z niezwykle prostą grą, która swą budową i sposobem rozgrywki nawiązuje do klasycznych maszyn wrzutowych. American Hot Slot składa się bowiem z 3 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 5 linii wypłat. Gra posiada bardzo prostą grafikę i kilka charakterystycznych dźwięków. Naszym zdaniem najbardziej zbliżonym slotem do American Hot Slot jest wyprodukowana przez firmę Novomatic gra Ultra Hot. Mają podobną budowę, jak i symbole owocowe dominujące na bębnach.

  • Phoenica: jest to gra hazardowa osadzona w starożytnym świecie. Jej dosłowne tłumaczenie to Fenicja, czyli starożytna kraina na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to slot składający się z 5 bębnów z 3 rzędami oraz 25 linii. Na bębnach obecne są tutaj symbole związane z dawną Fenicją. Całość sprawia wrażenie slotu osadzonego w kamiennej budowli. Nie da się ukryć, że najbardziej znanym i zbliżonym do produkcji Apex slotem będzie Book of Ra. Jest to ponownie gra od Novomatic, która przenosi graczy do Egiptu.

Oczywiście to tylko część z wielu znanych slotów marki Apex. Mamy nadzieję, że być może kiedyś doczekamy się wszystkich tytułów dostępnych na maszynach naziemnych także w wersji online. Dzięki temu miłośnicy Apex będą mogli zagrać w ulubione sloty na komputerze czy telefonie.