Skrill Rapid - nowa metoda płatności dla graczy

Skrill Rapid płatności onlineSkrill to obecnie jedna z najmodniejszych metod płatniczych na świecie. W ogólnym skrócie mamy tu do czynienia z portfelem internetowym, który dostępny jest dla każdego zainteresowanego użytkownika. Marka należy do Paysafe Holdings UK Limited. Cała spółka Skrill Limited (FRN: 900001) jest upoważniona przez urząd Financial Conduct Authority zgodnie z Ustawą o pieniądzach elektronicznych z 2011 r. jest autoryzowana do emisji pieniędzy elektronicznych oraz instrumentów płatniczych. To samo w sobie jest gwarantem bezpieczeństwa dla każdej zainteresowanej osoby.

Rejestracja w Skrill Rapid

W tym krótkim artykule sprawdzamy dla was ich usługę podstawową, czyli Skrill Rapid. Na samym wstępie warto wiedzieć, że proces rejestracyjny przebiega tu naprawdę błyskawicznie. To tylko jeden formularz, który wypełnicie w ciągu jednej minuty. Oczywiście konieczne jest tu poinformowanie operatora o swoich danych oraz potwierdzenie ich przez wybrany dowód osobisty. Z tego poziomu będziecie mogli dodatkowo podpiąć swoje konto bankowe lub dla przykładu dokonać przekazu do danego bukmachera czy kasyna, wszystko za pomocą kilku kliknięć. Jeśli z kolei chcecie wpłacać lub wypłacać na inne konta, wystarczy… adres mailowy wskazanego użytkownika. To jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Już w ich wprowadzeniu zobaczycie, że nastawiają się na kilka istotnych czynników, opisując przy tym lwią część swoich usług: „Bankowość internetowa to popularny sposób płacenia wśród klientów. Rapid Transfer umożliwia Twoim klientom płacenie w błyskawiczny i wygodny sposób bezpośrednio z ich rachunku bankowego bez opuszczania strony internetowej. Dotrzyj do klientów, którzy wolą bankowość internetową online od kart kredytowych lub alternatywnych metod płatności.”

Opis metody Skrill Rapid

Jak natomiast w prostych słowach scharakteryzować taką metodę płatniczą? Otóż Rapid Transfer to błyskawiczny sposób, który aktualnie obsługuje ponad 100 banków i dociera do ponad 110 milionów klientów europejskich. Klienci płacą tam w ciągu kilku sekund, a płatności są autoryzowane przez klientów przy pomocy danych do logowania do bankowości internetowej. Metoda ta oferuje partnerom handlowym najbardziej opłacalny, wysoko wydajny i bezpieczny sposób płatności i klienci mogą w łatwy, błyskawiczny i bezpieczny sposób płacić za produkty. Wymienimy przy tym sześć podstawowych atutów z jakimi spotkacie się przy tym produkcie. Będą to Błyskawiczna metoda płatności ciesząca się ogromną popularnością wśród klientów, Klienci płacą bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego i nie jest wymagana rejestracja, Akceptacja płatności przy niskim koszcie i ryzyku, Nie jest wymagany standard PCI DSS lub koszty zabezpieczeń 3D, Pełna ochrona obciążenia zwrotnego oraz Błyskawiczne powiadomienie o pomyślnej płatności umożliwia natychmiastową wysyłkę produktów.

Implementacja tego systemu znacznie ułatwi życie tobie oraz potencjalnym klientom. Wszystko to wynika chociażby ze stwierdzenia o doświadczeniu: „Krótko mówiąc, znana, szybka i bezpieczna metoda. Wystarczy, że Twoi klienci zalogują się tak jak zwykle w celu autoryzacji płatności bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego. Mogą korzystać ze wszystkich internetowych opcji płatniczych oferowanych przez ich bank. Po zapłaceniu interfejs Rapid Transfer połączy ich z bankiem.” Dochodzi także temat integracji: „Rapid Transfer można równie łatwo zintegrować jak bezpośrednią integrację poprzez portfel cyfrowy Skrill, przetwarzanie płatności Rapid Transfer lub wtyczki systemu zakupów.”

Z poziomu strony opisywanego Skrilla bez trudu znajdziecie dostęp do rozwiazań dotyczących płatności, portfela cyfrowego, obsługiwanych rozwiązań przy kasie oraz intergracji ze Skrillem. To metoda z której korzysta zdecydowana większość kasyn internetowych na świecie.  To zaufanie się zdecydowanie sprawdza i spłaca, co potwierdzają dane podane przez nas we wcześniejszych częściach tej recenzji. Metoda Skrill służyła wcześniej graczom do operowania z konta zagranicznego, co teraz jest jeszcze rozwijane. Na tej podstawie otrzymujecie produkt niemalże doskonały, którego szanse na zawód są po prostu znikome.

Bezpieczeństwo metody Skrill Rapid

Potwierdzenie bezpieczeństwa znajdziecie chociażby w tym komentarzu: „Chcemy, aby naszym klietom łatwo się z nami współpracowało. Dlatego nasze rozwiązania dostosowane są do ich potrzeb. Nasza firma od 10 lat jest pionierem w dziedzinie technologii związanych z płatnościami elektronicznymi. Oferujemy pełną zgodność ze standardami PCI oraz wysokie standardy w dziedzinie przeciwdziałania oszustwom i zarządzania ryzykiem. Jedna umowa umożliwia akceptowanie części lub wszystkich dostępnych kart, rachunków bankowych, portfeli i lokalnych opcji płatności, a aktywacja usługi wymaga przeprowadzenia tylko jednej integracji.” – to oficjalne stanowisko firmy, które wyciąg rękę do zainteresowanych. Trzeba też mieć na uwadze absolutnie minimalne opłaty, co również z punktu widzenia przedsiębiorcy wydaje się ważne czy często nawet najważniejsze. Wykorzystajcie zatem funkcję płatności z tokenem, zaawansowane raporty i statystyki oraz obsługę klienta w wielu językach. Dla przykładu jedna umowa ze Skrill obejmuje obsługę ponad 20 lokalnych metod płatności oraz ponad 80 banków. Wszystko to podsumowane jest naszym zdaniem perfekcyjnie: „Konkurencyjne opłaty manipulacyjne oraz szeroko zakrojone środki zapobiegające oszustwom” Czego chcieć tu więcej? Szybkość, bezpieczeństwo, troska o dobro klienta. To początek przygody którym powinniście się zainteresować, zanim konkurencja całkowicie was uprzedzi. To jedna z podstaw działania, dlatego też polecamy i zapraszamy do działań.

Kasyna online, które posiadają Rapid Skrill: