Skrill -portfel elektroniczny

Skrill metoda płatnościSkrill to obecnie jedna z najmodniejszych metod płatniczych na świecie. W ogólnym skrócie mamy tu do czynienia z portfelem internetowym, który dostępny jest dla każdego zainteresowanego użytkownika. Pozwala przelewać pieniądze za darmo , bez ukrytych dodatkowych opłat .Marka należy do Paysafe Holdings UK Limited.

Cała spółka Skrill Limited (FRN: 900001) jest upoważniona przez urząd Financial Conduct Authority zgodnie z Ustawą o pieniądzach elektronicznych z 2011 r. jest autoryzowana do emisji pieniędzy elektronicznych oraz instrumentów płatniczych. To samo w sobie jest gwarantem bezpieczeństwa dla każdej zainteresowanej osoby. W tym krótkim artykule sprawdzamy dla was ich usługę podstawową

Jak dokonać rejestracji ?

 Na samym wstępie warto wiedzieć, że proces rejestracyjny przebiega tu naprawdę błyskawicznie. To tylko jeden formularz, który wypełnicie w ciągu jednej minuty. Oczywiście konieczne jest tu poinformowanie operatora o swoich danych oraz potwierdzenie ich przez wybrany dowód osobisty. Z tego poziomu będziecie mogli dodatkowo podpiąć swoje konto bankowe lub dla przykładu dokonać przekazu do danego bukmachera czy kasyna, wszystko za pomocą kilku kliknięć. Jeśli z kolei chcecie wpłacać lub wypłacać na inne konta, wystarczy adres mailowy wskazanego użytkownika. To jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Już w ich wprowadzeniu zobaczycie, że nastawiają się na kilka istotnych czynników. O samym funkcjonowaniu, które można wykorzystać w kasynach internetowych przeczytać możecie na bazie opisu z ich własnej witryny: „Założenie portfela Skrill trwa tylko kilka minut i umożliwia zebranie w jednym miejscu wszystkich danych dotyczących płatności. Do wyboru jest 40 walut. Zachowaj kontrolę za sprawą prostych, bezpiecznych i szybkich metod płatności, obejmujących między innymi zapisane w profilu karty oraz środki stanowiące saldo na koncie.” – w zakresie potencjalnych wypłat jest bardzo podobnie, zatem bez trudu zrealizujecie cały proces w obie strony.

Zalety płatnością Skrill

Otóż działanie portfela to błyskawiczny sposób, który aktualnie obsługuje ponad setkę banków i dociera do ponad wielu milionów klientów europejskich – już pod koniec 2017 roku liczna ta przekroczyła sto milionów. Klienci płacą tam w ciągu kilku sekund, a płatności są autoryzowane przez klientów przy pomocy danych do logowania do bankowości internetowej. Metoda ta oferuje partnerom handlowym najbardziej opłacalny, wysoko wydajny i bezpieczny sposób płatności i klienci mogą w łatwy, błyskawiczny i bezpieczny sposób płacić za produkty. Wymienimy przy tym sześć podstawowych atutów z jakimi spotkacie się przy tym produkcie. Będą to błyskawiczna metoda płatności ciesząca się ogromną popularnością wśród klientów. Klienci płacą bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego i nie jest wymagana rejestracja. Akceptacja płatności przy niskim koszcie i ryzyku, Nie jest wymagany standard PCI DSS lub koszty zabezpieczeń 3D, Pełna ochrona obciążenia zwrotnego oraz błyskawiczne powiadomienie o pomyślnej płatności umożliwia natychmiastową wysyłkę produktów. O pozostałych procesach, w tym zakupie kryptowaluty, przeczytacie na ich stronie.

Na tym etapie pragniemy wspomnieć o jeszcze jednym atrybucie o którym dobrze wiedzieć. Skrill jest przede wszystkim szybki i bezpieczny, ma jednak także wiele innych dodatków, które są stale rozwijane. To, o czym dobrze wiedzieć, to fakt, że wiele kasyn i bukmacherów oferuje specjalne promocje, które dedykowane są wyłącznie tym osobom, które korzystają z tej metody płatniczej. Wiążę się to też z mniejszymi prowizjami i tworzeniem gier, które dedykowane będą tylko dla wybranych. Wszystko to sprawia, że system staje się jeszcze atrakcyjniejszy i bardziej wciąga do zabawy.

Szybkość, bezpieczeństwo, troska o dobro klienta

Z poziomu strony opisywanego Skrilla bez trudu znajdziecie dostęp do rozwiazań dotyczących płatności w kasynach online, portfela cyfrowego, obsługiwanych rozwiązań przy kasie oraz integracji ze Skrillem. To metoda z której korzysta zdecydowana większość kasyn internetowych na świecie. Metoda wykorzystywana jest już praktycznie wszędzie, gdzie wprowadza się ją do legalnych operatorów. To zaufanie się zdecydowanie sprawdza i spłaca, co potwierdzają dane podane przez nas we wcześniejszych częściach tej recenzji. Metoda Skrill służyła wcześniej graczom do operowania z konta zagranicznego, co teraz jest jeszcze rozwijane. Na tej podstawie otrzymujecie produkt niemalże doskonały, którego szanse na zawód są po prostu znikome. Potwierdzenie bezpieczeństwa znajdziecie chociażby w tym komentarzu: „Chcemy, aby naszym klietom łatwo się z nami współpracowało. Dlatego nasze rozwiązania dostosowane są do ich potrzeb.

Nasza firma od 10 lat jest pionierem w dziedzinie technologii związanych z płatnościami elektronicznymi. Oferujemy pełną zgodność ze standardami PCI oraz wysokie standardy w dziedzinie przeciwdziałania oszustwom i zarządzania ryzykiem. Jedna umowa umożliwia akceptowanie części lub wszystkich dostępnych kart, rachunków bankowych, portfeli i lokalnych opcji płatności, a aktywacja usługi wymaga przeprowadzenia tylko jednej integracji.” – to oficjalne stanowisko firmy, które wyciąg rękę do zainteresowanych. Trzeba też mieć na uwadze absolutnie minimalne opłaty, co również z punktu widzenia przedsiębiorcy wydaje się ważne czy często nawet najważniejsze. Wykorzystajcie zatem funkcję płatności z tokenem, zaawansowane raporty i statystyki oraz obsługę klienta w wielu językach. Dla przykładu jedna umowa ze Skrill obejmuje obsługę ponad 20 lokalnych metod płatności oraz ponad 80 banków. Wszystko to podsumowane jest naszym zdaniem perfekcyjnie: „Konkurencyjne opłaty manipulacyjne oraz szeroko zakrojone środki zapobiegające oszustwom”

Czego chcieć tu więcej? Szybkość, bezpieczeństwo, troska o dobro klienta. To początek przygody którym powinniście się zainteresować, zanim konkurencja całkowicie was uprzedzi. To jedna z podstaw działania, dlatego też polecamy i zapraszamy do działań.

Kasyna z metodą płatności Skrill