🎁 Bonus za drugi depozyt w CorgiSlot - do 500 € + 50 FS

Drugi bonus od depozytu w kasynie CorgiSlotKasyno CorgiSlot proponuje niezwykle ciekawy pakiet na start. Można tylko dzięki drugiemu bonusowi zdobyć nawet do 500 euro oraz 50 darmowych spinów. Przedstawiamy zatem, o co dokładnie chodzi w tej promocji. Na nowych klientów kasyna CorgiSlot czeka specjalny pakiet powitalny. Ten składa się z 2 części. Na początek można za depozyt od 20 euro dostać doładowanie o wartości 100% do kwoty 500 euro. Po odebraniu takiego bonusu można zdecydować się na drugą ofertę, o której szczegółowo napiszemy.

Możemy bowiem przystąpić do drugiej części oferty na start, także wpłacając na konto minimum 20 euro. Dzięki temu również do odebrania jest doładowanie o wartości 100% do kwoty 500 euro. Dodatkowo można jednak liczyć na darmowe spiny. Co jest najważniejsze, takie spiny można potem wykorzystać na różnych slotach, przez co ta oferta różni się od standardów w branży.

Bonus będzie ważny przez 3 dni. W tym czasie zarówno środki bonusowe, jak i ewentualne wygrane ze spinów należy obrócić w kasynie minimum 40 razy. Maksymalna stawka wynosi 5 euro na 1 zakład. Z bonusu można wygrać do 10-krotności odebranej kwoty, jednak nie więcej niż 5000 euro. Z obu zatem bonusów odebrać można do 1000 euro i 50 darmowych spinów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna, gdzie w regulaminie umieszczono wszystkie warunki.


Najnowsze promocje w kasynie CorgiSlot