🎁 Weekendowy reload bonus 30% do 100€ z Corgislot

Zdobądź bonus 30% do 100 € w weekend w kasynie CorgiSlotCorgiSlot to kasyno internetowe, które dla swoich klientów przygotowało szereg ciekawych promocji.Na użytkowników czeka wiele stałych promocji i bonusów . Jedna z nich dostępna jest w każdy weekend, gdzie za wpłatę na konto można zdobyć dodatkowe 100 €.  W każdą sobotę i niedzielę można cieszyć się bonusem 30% w tym kasynie.

Jak to działa?

  • Podczas dokonywania wpłaty wpisz kod promocyjny: WEEKEND.

  • Następnie dokonaj wpłaty w wysokości 20 € lub wyższej!

  • Zaakceptuj bonus na swoim koncie i ciesz się grą!

Należy pamiętać o tym, że ten bonus jest dostępny dla wszystkich użytkowników kasyna, którzy wcześniej dokonali co najmniej 4 udanych wpłat na swoje konto. Przez to weekendowy bonus za doładowanie można odebrać dopiero od piątego depozytu. Ta promocja trwa co tydzień od godziny 00:00 w sobotę do godziny 23:59 UTC w niedzielę. Bonus podlega wymogowi obrotu x50, a maksymalna kwota wygranej z niego wynosi 5000 €. Podczas obstawiania zakładów w ramach obrotu można maksymalnie postawić do 5 €.

Warto również pamiętać o tym, że w kasynie w każdy czwartek dostępny jest także bonus związany z darmowymi spinami. Za depozyt tego dnia można odebrać nawet do 100 darmowych spinów. Po więcej informacji odsyłamy na stronę kasyna CorgiSlot.


Najnowsze promocje w kasynie CorgiSlot