🎁 Bonus za pierwszy depozyt do 500€ w kasynie Corgislot

Bonus za pierwszy depozyt w CorgiSlotW kasynie CorgiSlot na nowych graczy czeka pakiet na start, gdzie już pierwszy bonus pozwala na odebranie doładowania o wartości 100% do 500 €Jest to pierwsza część oferty na start, która składa się z 2 bonusów. Jednak po kolei. 

Po założeniu konta w tym kasynie, możesz od razu zdecydować się na bonus na start. Zaloguj się na swoje konto, następnie wybierz bonus i wpłać co najmniej 20 €. Później zaś zaakceptuj bonus na swoim koncie oraz ciesz się grą! I to w zasadzie wszystko! Doładowanie o wartości 100% pozwala odebrać właśnie do 500 €. Maksymalna kwota wygranej z bonusu od pierwszego depozytu wynosi 5000 €. Mamy tu warunki, o których trzeba pamiętać. Bonus za pierwszą wpłatę ma wymóg obrotu x50, zaś czas trwania bonusu wynosi 3 dni. Podczas obstawiania maksymalnie możesz postawić do 5 € na 1 zakład.

Po skorzystaniu z pierwszego bonusu, możesz zdecydować się również na bonus 100% do 500 € + 50 darmowych spinów. Tu także należy wpłacić co najmniej 20 €. Odebrany bonus należy następnie obrócić w kasynie 40 razy, podobnie jak ewentualne wygrane z darmowych spinów. Więcej informacji na stronie internetowej kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie CorgiSlot