Bonus urodzinowy do 700 zł w promocji kasyna SpinsBro

Bonus na urodziny do odebrania SpinsBroCoraz częściej kasyna internetowe oferują swoim klientom ciekawe promocje na urodziny. Można dzięki temu liczyć na darmowe spiny, bonusy pieniężne. Z taką sytuacją mamy do czynienia między innymi w SpinsBro Casino, gdzie klienci mogą liczyć nawet na 700 złotych bonusu w ramach urodzin. Jak zatem wygląda ta promocja?

Każda osoba, która ma założone i zweryfikowane konto w kasynie online SpinsBro, może korzystać raz w roku ze specjalnego bonusu urodzinowego. Bonus ten jest przyznawany jedynie po okazaniu dokumentów potwierdzających fakt urodzin, więc właśnie do jego odebrania niezbędna jest wcześniejsza weryfikacja konta. W dniu swoich urodzin każdy z klientów może odebrać specjalny bonus w wysokości 100% od wpłacanej kwoty. Minimalna kwota depozytu, która uprawnia do odebrania bonusu, wynosi 25 € lub 100 złotych. Maksymalnie z kolei odebrać można do 150 € lub 700 złotych. Kiedy chcemy odebrać taki bonus w kasynie, to naszym zadaniem będzie skontaktowanie się z biurem obsługi klienta SpinsBro poprzez live chat lub adres mailowy support@spinsbro.com.

Mamy tu dodatkowe warunki, które należy spełnić w przypadku obrotu bonusem. Otóż kwota depozytu + odebranego bonusu musi zostać obrócona w kasynie minimum 30 razy, kiedy to maksymalnie na pojedynczy zakład można postawić do 5 € lub 20 złotych. Więcej informacji o tej promocji można znaleźć w regulaminie akcji na stronie internetowej kasyna. Do tego przypominamy o kilku innych promocjach, z których można skorzystać w kasynie, a mianowicie bonusu z 200 darmowymi spinami, 15% cashbacku czy też specjalnej akcji obowiązującej w piątki w kasynie.


Najnowsze promocje w kasynie Spinsbro