High roller bonus do 8000 zł + 200 FS w promocji SpinsBro

High Roller Bonus w promocji od kasyna SpinsBroW kasynach można spotkać osoby, które lubią obstawiać duże kwoty, wpłacać spore depozyty. Mówi się o nich jako o high rollerach. Specjalnie z myślą o takich graczach kasyno SpinsBro przygotowało promocję, dzięki której można zgarnąć bonus nawet do 8000 PLN! Każdy nowy klient kasyna SpinsBro może skorzystać ze specjalnej promocji, dzięki której można odebrać niezwykle wysoki bonus. Jest on przeznaczony dla high rollerów, co oznacza, że kwota depozytu musi być całkiem spora. Minimalny depozyt do aktywacji bonusu to aż 500 € lub 2000 PLN. Dzięki niemu można dostać doładowanie o wartości 200%. To z kolei pozwala odebrać w kasynie maksymalnie do 2000 € lub 8000 PLN.

To jednak nie koniec, gdyż dodatkowo na konto gracza wpadnie aż 200 darmowych spinów, które będą możliwe do wykorzystania w grze Sugar Rush od Pragmatic Play.

Darmowe spiny należy aktywować w czasie 24 godzin. Wygrane z nich należy potem obrócić w kasynie co najmniej 40 razy. Z kolei kwota bonusu i depozytu musi zostać obrócona w kasynie 30 razy. Maksymalna stawka na pojedynczy zakład wynosi 5 € lub 20 PLN. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Warto też pamiętać, że można zdecydować się też na pakiet powitalny, który składa się z aż 6 osobnych bonusów. Pozwala on na odebranie doładowań czy też darmowych spinów.


Najnowsze promocje w kasynie Spinsbro