Bonus do 600 zł + 50 darmowych spinów w kasynie Spinsbro

Bonus weekendowy w kasynie SpinsBroCoraz więcej kasyn decyduje się na wprowadzenie u siebie specjalnej promocji weekendowej. Dzięki temu można jeszcze bardziej zachęcić graczy do tego, aby obstawiali czy wpłacali środki w kasynie w piątek, sobotę czy niedzielę. Tak mamy choćby w SpinsBro Casino, gdzie można liczyć na bonus od depozytu. W każdym tygodniu klienci prezentowanego kasyna mogą skorzystać ze specjalnej promocji od depozytu. W piątek można bowiem liczyć na bonus o wartości 50%, dzięki któremu do odebrania jest do 200 € lub 900 złotych. Tego dnia należy wpłacić na konto minimum 30 € lub 100 złotych. Oprócz doładowania pieniężnego można liczyć na 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Banana Town.

Aby otrzymać ten bonus, należy skontaktować się z kasynem za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty e-mail pod adresem support@spinsbro.com. Ten bonus jest dostępny w każdy weekend i można go otrzymać tylko raz w tygodniu.

Po aktywacji darmowe spiny będą dostępne w nazwanej grze przy minimalnej wartości spinu. Aby móc wypłacić środki bonusowe, należy obrócić w kasynie kwotę wpłaty i bonusu x30. Darmowe spiny z kolei należy obrócić x40, gdzie spiny trzeba aktywować w czasie 24 godzin. Maksymalnie ze spinów można wygrać do 100 € lub 400 złotych. Podczas wykonywania warunków obrotu maksymalnie na 1 zakład można postawić do 5 € lub 20 złotych. Więcej informacji o promocji można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie Spinsbro