Zbieraj extra % za wydaną gotówkę w Piggy Bank

Piggy Bank system do zarabiania pieniędzyPiggy Bank to ciekawy system do zarabiania pieniędzy. W pewnym sensie, będzie to program lojalnościowy kasyna Piggy Bang. Korzyści z niego płynące są ogromne. Jeśli zatem wciąż nie poznaliście się z tym młodym operatorem, warto ten stan rzeczy zmienić. Firma weszła na rynek na początku 2020 roku i oferuje nam nie tylko kasyno, ale też gry na żywo oraz pełne zestawienie tytułów stołowych. Proces rejestracji nie zajmie wam dłużej niż minutę, po czym od razu możecie przejść do rzeczy. System płatniczy także jest banalnie prosty i dotyczy również usług mobilnych. Jak zatem skorzystać z przypisanego tu banku i co dokładnie wam zapewni?

Operator opisał zagadnienie następująco: „Podczas twojej gry zauważysz, jak gotówka trafiać będzie do twojego Piggy Bank. Możesz pozwolić, by się dowolnie kumulowała lub możesz ją zgarnąć pojedynczym kliknięciem i wysłać na swoje saldo. Nie ma żadnych haczyków przypisanych do tego typu środków, nie wymagają one obrotu o który trzeba się martwić.” – będziecie zatem zbierać punkty za każde wydane tam pieniądze. Nie ma znaczenia czy wygrywacie czy nie. Część zakładu trafi do was od razu. To, jaka to będzie kwota, zależy w całości od poziomu konta. Tych jest aż pięć. Na pierwszym zyskacie 0,05%, następnie 0,1, 0,35, 0,45 oraz 0,55%. Wszystkie te wskaźniki możecie wywalczyć sami.

W promocji i programie obowiązuje oczywiście prosty regulamin. Za jego sprawą zdobędziecie wszelkie informacje o tym, jak grać oraz jakich norm przestrzegać. Piggy Bang zaprasza i kusi, a zagadnienia z tego typu pomogą wam stale budować nowy budżet i nieustannie dobrze się bawić.


Najnowsze promocje w kasynie