Tylko u nas 50FS bez depozytu w Fire Joker w GGbet

Bonus bez depozytu dla nowych graczy w GGbetDarmowe spiny to nie od dziś jedna z najbardziej ulubionych przez graczy form bonusów w kasynach online. Jeszcze większym powodzeniem cieszą się te spiny, które można dostać dzięki ofertom bez depozytu. Mamy teraz dla naszych gości taką promocję, dzięki której nowi gracze w kasynie GGBet mogą liczyć na 50 darmowych spinów za rejestrację. Dla naszych czytelników i czytelniczek mamy teraz specjalną ofertę.

Dzięki nawiązanej współpracy z GGBet dostaliśmy od tego kasyna link do ukrytej na głównej stronie kasyna oferty dla nowych graczy. Polega ona na tym, że konieczne jest przejście do kasyna z naszej strony, a następnie postępowanie wedle pokazywanych na ekranie smartfona czy komputera wytycznych. Koniecznie zatem należy uzupełnić w całości dostępny na stronie formularz rejestracyjny, podać w nim niezbędne dane osobowe, zaakceptować bonus bez depozytu. Na końcu zaś musimy aktywować i zweryfikować swoje nowe konto za pomocą telefonu. W nagrodę bardzo szybko na naszym koncie powinno znaleźć się 50 free spinów, które możliwe będą do wykorzystania w grze hazardowej Fire Joker od studia Play’n GO. Spiny ważne będą przez 3 dni, a każdy z nich ma wartość 1.25 PLN. Kiedy już je wykorzystamy, to ewentualne wygrane trafią na nasze konto bonusowe. Tutaj konieczne będzie także w czasie 3 dni obrócenie kwotą minimum 3 razy. Maksymalnie z bonusu bez depozytu możemy zdobyć do 100 PLN. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie kasyna GGBet z regulaminie tej ukrytej akcji.

Można też zdecydować się na dostępna na stronie ofertę dla nowych graczy, gdzie za 3 pierwsze depozyty można dodatkowo dostać do 4000 PLN i 175 free spinów.


Najnowsze promocje w kasynie GGbet