Co tydzień BONUS z depozytem z 25 free spinami w GGbet

Odbierz swój cotygodniowy bonus w GGbetLubimy bardzo, gdy kasyna internetowe organizują dla swoich klientów stałe promocje. Dzięki temu w każdym tygodniu można liczyć na ten sam bonus lub nawet kilka ciekawych ofert. Tak też mamy między innymi w kasynie GGbet, gdzie można liczyć na bonus od depozytu.

Teraz w kasynie GGbet można liczyć na promocję, w której to co tydzień można zdobyć bonus w wysokości +100% od depozytu oraz 25 darmowych spinów. Taki bonus należy aktywować między wtorkiem a czwartkiem w sekcji „Dostępne bonusy” na swoim koncie. Kiedy już to uczynimy, naszym zadaniem będzie następnie wpłacić na swoje konto depozyt w wysokości przynajmniej 10 €. Odbywać się to musi w ramach pojedynczej płatności. Maksymalnie będziemy mogli wtedy zdobyć do 200 euro bonusu, czyli mówimy o ponad 900 złotych wedle obecnego kursu euro.

To dopiero połowa bonusu, gdyż można również liczyć na 25 darmowych obrotów w grze Book of Rebirth GGBet od marki Spinomenal. Każdy z takich spinów będzie mieć wartość 1 złotego. Dobrze jest pamiętać o warunkach bonusowych. Bonus gotówkowy bowiem za każdym razem w tej promocji podlegać będzie warunkowi 40-krotnego obrotu, zaś wygrane z darmowych spinów podlegają warunkom 30-krotnego obrotu. Wykonać to musimy w ciągu 5 dni od otrzymania bonusów. Inaczej zdobyte środki z promocji zostaną automatycznie wycofane z konta gracza. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie kasyna GGbet.

Zachęcamy oczywiście do zapoznania się również z innymi ciekawymi promocjami czy bonusami, które dostępne są na stronie tego kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie GGbet