„Drops&Wins” i 500 000 € z Pragmatic Play w GGbet

Drops and Wins w GGbetKasyno GGbet od pewnego czasu współpracuje z marką Pragmatic. Dzięki temu możemy w katalogu gier znaleźć produkcje tego studia, jak i również mamy szansę skorzystać z opcji o nazwie Drops and Wins. W każdym miesiącu na graczy czeka tutaj 500 000 euro nagród pieniężnych.

Najnowsza promocja w kasynie GGbetwystartowała 17 listopada 2021 i trwać będzie do 9 lutego 2022 roku. Przez ten czas w każdym miesiącu do rozdania będzie 500 000 euro nagród, co łącznie na 3 miesiące przekłada się na 1.5 miliona euro! Klienci tego kasyna będą mogli skorzystać z 12 cotygodniowych turniejów, z których każdy cechuje się pulą nagród w wysokości 62 000 euro. Ponadto obowiązywać będą codzienne Prize Dropy z dzienną pulą nagród w wysokości 9000 euro, których łącznie będzie 84.

Cotygodniowe turnieje obowiązywać będą od każdego czwartku do środy. Naszym zadaniem jest granie na wyznaczonych do tego automatach. O miejscu w tabeli turniejowej decydować będzie nasza najwyższa wygrana w pojedynczym zakładzie. Musimy zatem liczyć, że nasz mały zakład przyniesie nam wysoką wygraną. Wtedy też mamy szansę znaleźć się jak najwyżej w tabeli, a przecież do rozdania w każdym tygodniu jest ponad 60 tysięcy euro. W międzyczasie każdego dnia obowiązują codzienne zrzuty nagród. Jeśli zatem będziemy grać na wyznaczonych do tego slotach, to zyskamy szansę na co najmniej jedną losową nagrodę każdego dnia. Tu również można liczyć na atrakcyjne sumy, więc warto spróbować swojego szczęścia. Szczegóły można znaleźć w regulaminie akcji na stronie kasyna GGbet. Przypominamy, że można również wziąć udział w różnych innych akcjach w kasynie GGbet.


Najnowsze promocje w kasynie GGbet