Turniej Spring Race z pulą bonusową 3000€ w kasynie Nomini

Wygraj 1000€ w wiosennym turnieju kasyna NominiWiosenny Wyścig od kasyna Nomini już na was czeka. Potrwa aż do końca tego miesiąca (do 31.05). W tym czasie gracze podejmą rękawicę za sprawą znanych pięciu gier studia deweloperskiego BF Games. To przy współpracy z tą marką stworzono całe zagadnienie i dodano do puli nagród 3 000€. Właśnie o takie pieniądze zawalczą wszyscy użytkownicy Nomini. Nagrodzonych zostanie przy tym 10 najlepszych użytkowników. Jeśli posiadasz tam aktywne konto (możesz się zarejestrować w ciągu zaledwie minuty), możesz włączyć się do gry w dowolnej chwili, podobnie jak i monitorować swój progres. Na stronie widoczna jest tabela z dokładnym wyszczególnieniem aktywnych graczy.

Nomini zachęca prostymi zasadami. Wybierz jednego z wideo slotów i graj za prawdziwe pieniądze. Za każde 1€, które tam obrócisz, otrzymasz 1 punkt do wspomnianej już tabeli. Zasady są zatem proste i doskonale odzwierciedlają zapiski, które możecie znać z konkurencji. Tu jednak zmagania toczone będą przy konkretnych grach. Są to Book of Ming, Stunning Hot, Stunning Hot 20 Deluxe oraz Book of Gods i Ramses Rising. Im aktywniejsi się przy tym okażecie, tym lepiej dla was. Czasu jest na szczęście dużo, a nagrody nawet za ostatnie miejsce (50€) zdecydowanie zrekompensują wam wasz wkład w rywalizację. Nie ma zatem co zwlekać, próbujcie już teraz.

Pełen regulamin wydarzenia dostępny jest w języku polskim. Poza terminami znajdziecie tam wymogi dotyczące obstawiania, jak również warunek obrotu zwycięskimi środkami. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości, możecie tu także liczyć na pomoc w postaci czatu na żywo. Dostępni tam konsultanci są dla was widoczni przez całą dobę.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini