1 free spin za każde 4PLN depozytu w kasynie Nomini

free spiny z bonusem nominiBonus powitalny w kasynie Nomini zapewnia wam jeden darmowy obrót za każde jeden euro, które zdecydujecie się zamienić. Wystarcza zatem 20€, by wziąć udział w pierwszej akcji tego operatora. Maksymalna wartość spinów, która trafi na wasze konto wynosi 500 zakręceń, co jest oczywiście odpowiednikiem 500€ w gotówce. Przedsięwzięcie to nie działa jednakże automatycznie i będzie trzeba się po swój dodatek zgłosić poprzez adres mailowy lub za sprawą czatu na żywo, który znajdziecie na stronie. Działa on przez całą dobę, zatem nie ma znaczenia o której porze będziecie chcieli spróbować swoich sił. Premia jest jednorazowa i dotyczy wyłącznie nowych kont z omawianej strony.

Pamiętać należy także, że wpłaty poprzez Skrill oraz Neteller nie są brane do warunków bonusowych, dlatego też jeśli planowaliście deponować środki w ten sposób, musicie zmienić swoje pole działania. Nomini zadbało o to, by całość była przy tym możliwie jak najbardziej klarowna, dzięki czemu śmiało próbujcie swoich sił w dowolnie wybranych przez siebie wideo slotach. Nie ma tu z góry narzuconego tytułu, dlatego mogą to być pozycje pochodzące od wszystkich deweloperów, których znajdziecie na stronie. Nie braknie zatem klasycznych jednorękich bandytów, jak również nowinek technologicznych z ciekawymi systemami Wild, Bonus czy Scatter. Wszystko przed wami, a dobry początek to podstawa.

Promocja powitalna od tego kasyna opiera się na prostym regulaminie. Warunki i zasady w nim zawarte pokazują dokładnie jak grać i czego możecie się spodziewać. Dzięki takiej wiedzy wasza gra jest pewniejsza, a środki, które otrzymacie szybciej zostaną obrócone i możliwie wypłacone na konto, jeśli tylko tak uznacie.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini