100 000€ do rozdania w loterii kick-off w Nomini

Zawalcz o jedna z 20 nagród wartości 2000 złCzerwiec i lipiec to wielkie piłkarskie święto w Europie, gdzie mamy do czynienia z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej 2020 (2021). To mnóstwo emocji, także z udziałem naszej reprezentacji. Z okazji tego wielkiego turnieju mamy do czynienia z wieloma ciekawymi akcjami w kasynie. Jedna z nich obowiązuje w Nomini, gdzie do finału EURO rozdane zostaną nagrody z puli 100 000 EUR.

Najnowszy bonus w kasynie Nomini obowiązuje przez cały czas trwania piłkarskiego EURO 2020. Rozpoczęł się wraz z dniem otwarcia ME, czyli 11 czerwca i potrwa do finałowego meczu, który odbędzie się 11 lipca. Jest to loteria dla graczy, którzy lubią obstawiać zakłady w kasynie na żywo. W przypadku Nomini chodzi o 4 gry na żywo: Football studio w wersji tureckiej i angielskiej, Crazy Time oraz Lighting Roulette. Jeśli w danym dniu nasza suma zakładów przekroczy 500 EUR, to wtedy dostaniemy na swoje konto 1 los na loterię. W każdym dniu możemy liczyć na 5 losów.

Trzeba pamiętać o tym, że losy możemy zbierać przez dany czas. Loteria została podzielona na 3 niezależne etapy.

Etap I - trwać będzie od 7 do 18 czerwca, gdzie losowanie odbędzie się 24 czerwca.

Etap II - trwać będzie od 19 czerwca do 1 lipca, gdzie losowanie odbędzie się 8 lipca.

Etap III - trwać będzie od 2 do 11 lipca, gdzie losowanie odbędzie się 15 lipca.

W przypadku dwóch pierwszych etapów wylosowanych zostanie po 20 nagród w wysokości 1500 EUR. W przypadku trzeciego etapu pula jest większa, gdyż do rozdania będzie 20 nagród po 2000 EUR. Przyznawane w tamach losowania nagrody mają charakter gotówkowy, więc nie trzeba ich potem obracać w kasynie.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini