Bonus powitalny 10% do 800PLN cashback w kasynie Nomini

bonus na start od NominiBonus w postaci zwrotu gotówkowego (z ang. Cashback) przysługuje wszystkim nowym graczom kasyna Nomini. Operator ten przygotował szereg promocji startowych i tylko od chętnych zależy, którą wybrać. Ta opcja idealna jest dla osób, które z jednej strony nie są przekonane, czy warto inwestować duże środki, z drugiej chcą się zabezpieczyć przed niepotrzebną stratą. Cashback o którym mowa zapewnia bowiem 10% całkowitego zwrotu, który zagwarantuje nawet do 800 złotych w gotówce. I będą to pieniądze bezpośrednie, a nie waluta bonusowa, którą trzeba jeszcze obracać. Tym samym, jeśli zdecydujecie się wycofać, będziecie mogli te pieniądze od razu wypłacić.

Cashback bonus przyznawany jest wszystkim nowym użytkownikom, którzy po pierwsze dokonają depozytu na co najmniej 200 złotych. Należy przy tym wybrać odpowiednią opcję bonusową, o czym koniecznie poinformujecie obsługę klienta. Wystarczy wysłać do nich stosowną wiadomość, o czym przeczytacie bezpośrednio w regulaminie promocyjnym. Jest on dostępny na stronie Nomini i właśnie tam wyczytacie wszelkie te informacje, które okażą się pomocne przy samej grze. Przykładowo dowiecie się np., że środki zwracane są na podstawie gotówki przegranej w ciągu 48 godzin od momentu depozytu. Liczą się tu wszystkie gry stołowe oraz wideo sloty, z wyłączeniem kasyna na żywo, które ma zresztą swoją odrębną promocję w tej materii.

Bonus powitalny jest równoznaczny z rezygnacją z innych premii z tej kategorii, jednocześnie otwiera wam pełną drogę do kolejnych premii, które znajdziecie na stronie Nomini i które będą dostępne w najbliższym czasie. Warunki i zasady do nich dopisane są indywidualne, ale w pełni obligatoryjne dla osoby, która podejmie się akcji.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini