Zawalcz o 800€ z Pragmatic Play w turnieju kasynowym Nomini

Mid-Month Booster - walcz o 800 euro w turnieju NominiNomini jest od dawna jednym z tych kasyn, które lubią dbać o swoich klientów. Dzięki temu regularnie możemy korzystać w nich z ciekawych promocji, loterii i turniejów. Wszystko to sprawia, że na stronie kasyna online trudno o nudę. Świetnym tego przykładem jest nowy turniej, który trwa do 21 stycznia. Klienci stoczą tu między sobą pojedynek o nagrody z puli 5 tysięcy euro.

Aktualnie obowiązujący w Kasynie Nomini turniej o nazwie Mid-Month Booster wystartował dokładnie 15 stycznia. Warto zatem już teraz wyruszyć do wyścigu, gdyż wielu już od kilku dni walczy o nagrody. Czasu też nie mamy za wiele, gdyż cała akcja potrwa dokładnie do 21 stycznia. Naszym zadaniem jest tutaj puszczanie zakładów na wybranych do tego specjalnie slotach: Great Rhino Megaways, Starz Megaways, Buffalo King, Book of Kingdoms, Queen of Gold oraz Mysterious Egypt. Minimalny zakład powinien wynieść tutaj 0.20 euro. Bardzo ważne jest jednak to, że kwalifikacja do turnieju następuje dopiero po rozegraniu 50 rund na prawdziwe pieniądze.

W turnieju nasze wygrane zamieniane są na punkty. Przyznawane są one według niezwykle prostego wzoru: wygrana / stawka = punkty. Gdy postawiliśmy 2, a wygraliśmy 20 euro, to zdobędziemy dokładnie 10 punktów. Powinniśmy zatem liczyć na wysokie wygrane z małych zakładów. Do zdobycia są nagrody z puli 5000 euro, które rozdane zostaną między 50 najlepszych graczy. Nagrody prezentują się następująco: 1. 800 euro, 2. 600 euro, 3. 500 euro, 4. 400 euro, 5. 300 euro, zaś gracze z miejsc 41-50. dostaną po 15 euro. Nagrody są tutaj gotówkowe.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini