Bonus powitalny 50% do 4000PLN w kasynie Nomini

bonus 50% do 4000 zł w nominiBonus powitalny w wirtualnym kasynie Nomini podzielono tak, by skorzystać z niego mógł praktycznie każdy. Ofertę wypracowano na bazie odpowiednich awatarów, których wybór przeniesie was do konkretnego menu. Jednym z rozwiązań zaimplementowanych przez markę jest możliwość otrzymania 50% więcej przy pierwszej wpłacie, nawet do wartości… 4 000 zł! To ogromne pieniądze, które otrzymać możecie już teraz. Wydarzenie jest jednak jednorazowe i automatycznie uniemożliwi wam wykorzystanie innych dodatków powitalnych z tego zestawienia. Jeśli jednak celujecie w możliwie najwyższe wpłaty, będzie to opcja, która zadowoli was w 100%. Zrealizujcie ją od razu, czekają bowiem kolejne dodatki, właściwie na wyciągnięcie waszej ręki.

Premia ta pozwoli się aktywować już przy minimalnym depozycie na poziomie 40 złotych. Za jej sprawą będziecie mogli otrzymać środki na poziomie 50%, co w praktyce przy tak wpłaconej wartości zapewni wam jeszcze 20 złotych. Górny limit podaliśmy powyżej. Po środki należy się zgłosić do operatora. Wystarczy jeden mail do Nomini lub bezpośredni kontakt przez czat na żywo, który zaimplementowano na stronie firmy. Środki będą zapewnione możliwie jak najszybciej, a wy zrealizujecie je w dowolnych grach, które znajdziecie u operatora. Mogą to być nowoczesne wideo sloty, ale też klasyczne automaty, których wygląd kojarzyć się może jeszcze z ubiegłym wiekiem. Co kto lubi.

Promocja ma oczywiście swój przypisany regulamin. Na jego mocy podejmiecie się rywalizacji i poznacie jakie warunki i zasady są do tego dopisane. Nie zwlekajcie zatem, dołączcie do zabawy już teraz, a następnie korzystajcie ze wszelkich premiowych opcji, które czekają na Nomini. A oferta stale powiększa się o kolejne, cenne dodatki…


Najnowsze promocje w kasynie Nomini