Bonus do 4000PLN za pierwsze trzy depozyty w Nomini

Bonus od 3 depozytów w nominiPrzy trzech pierwszych depozytach na swoje konto Nomini możecie zarobić nawet do 4 000 złotych! To ogromna kasa, którą będziecie mogli wykorzystać przy dowolnie wybranych przez siebie wideo slotach, ale też przy grach stołowych online. Operator nie narzuca tu żadnych dodatkowych ograniczeń, dlatego możecie w spokoju realizować swoje pasje. Jak działa cały taki system? Skierowany jest do wszystkich nowych użytkowników, którzy albo jeszcze nie mają swojego konta albo nie realizowali jeszcze pierwszej wpłaty. System podzielono na trzy kolejne działania, z czego pierwsze gwarantuje od ręki 100% do kwoty 2 000 złotych. Przy dwóch następnych depozytach nadal jednak zapewniacie sobie profity.

Wynoszą one dokładnie 50% do kwoty 1 000 złotych, zatem jest tu o czym mówić. Warto także zaznaczyć, że przy każdym depozycie minimalna kwota udziału ustalona została na 80 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie). Dzięki temu korzystać może absolutnie każdy, aczkolwiek musicie wiedzieć, że kasyno Nomini oferuje odpowiednie premie w różnych kategoriach, dlatego akurat ten konkretny sprawdzi się przede wszystkim u osób grających wysokie stawki. Po bonus należy się zgłosić do obsługi klienta. Wystarczy w tej sprawie napisać jednego maila lub zgłosić się za sprawą czatu na żywo, który działa przez całą dobę. Dzięki temu unikniecie niedomówień i w ciągu 24 godzin otrzymacie swoje środki.

Bonus powitalny można wykorzystać zaledwie raz – w każdym z trzech przypadków promocyjnych. Warto zapoznać się przy tym z regulaminem. To dla gracza zaledwie dwie minuty, a za sprawą takiej wiedzy szybciej i dokładniej zrealizuje się postawione przed nami warunki. Poznajcie także pozostałe akcje kasyna Nomini.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini