Bonus powitalny 200% do 200PLN w kasynie Nomini

bonus 200% do 200 zł w nominiKasyno Nomini dysponuje bardzo specyficzną promocją powitalną. Za jej sprawą to gracz samemu decyduje o tym, po jaki bonus chce sięgnąć i dlaczego. Różnice są tu znaczące, a wynika to z faktu potencjalnie deponowanych środków. Oczywistym wydaje się fakt, że nie każdy jest w stanie inwestować ogromnych kwot, dlatego też Nomini wyszło naprzeciw takim deklaracjom.

Powstało kilka zakładek wyboru, a jedną z nich jest możliwość zapewnienia sobie 200% więcej przy pierwszej wpłacie. W ten sposób na wasze konto wpłynie nawet 200 złotych w darmowym bonusie! Jeśli zatem zdeponujecie stówkę, trafi do was dokładnie 300 złotych na dalszą grę. Brzmi nieźle, prawda? Co ważne, akcja uruchamiana jest już przy przelewie na 80 złotych (lub 20€ jeśli korzystacie z innej waluty).Promocja nie działa automatycznie. Konieczne jest zgłoszenie się po nią. Możecie tego dokonać za sprawą adresu mailowego lub bezpośrednio poprzez czat na żywo. Znajdziecie go na stronie Nomini. Działa zresztą przez całą dobę, wiec nie ma znaczenia, kiedy chcecie deponować. 200% przysługuje wam przy tym jedynie przy pierwszej wpłacie. Środki premiowe dodawane są na konta w ciągu 24 godzin i od tego momentu możecie od razu podjąć się ich obrotu. Potencjalnie zdobyte w ten sposób pieniądze będzie można następnie wypłacić na swoje konto.

Nomini zainwestowało w ciekawy rozstrzał promocyjny. Możecie przechodząc na ich stronę sprawdzić wszelkie akcje bonusowe tego rodzaju. Jak już wspomnieliśmy, ich wybór należy do was, a należy go opierać na bazie środków, którymi dysponujecie. Obowiązuje tu prosty regulamin, który także dostępny jest na stronie operatora, którego tutaj omawiamy.


Najnowsze promocje w kasynie Nomini