Trzeci depozyt 50% do 400zł + 35 free spinów w Slotty Vegas

Bonus od trzeciego depozytu w Slotty VegasW Slotty Vegas trzeci depozyt może być dla was naprawdę niezwykle szczęśliwy. Gwarantuje bowiem dwa ciekawe dodatki, które będziecie mogli realizować na stronie hazardowej tejże marki. Jak to wygląda w praktyce? Już tłumaczymy. Po pierwsze musicie oczywiście założyć w pełni bezpłatne konto.

Gdy już to zrobicie, wystarczy dokonać wpłaty przez dowolną metodę dostępną u operatora. Pierwsze dwie premie to oczywiście odrębny temat, natomiast trzecia działa na takich samych zasadach. W jej przypadku możecie jednak liczyć na dodatkowe 50% od wpłaty pomiędzy 20 złotymi a 800 złotych. Maksymalna zatem kwota, jaka trafi na wasze saldo to 400 złotych i środki te mogą być od razu dostępne do dalszych działań. Po drugie jednak, poza gotówką i doładowaniem tego typu, w tym samym czasie na wasze konto trafi jeszcze 35 darmowych obrotów do wykręcenia w grze Book of Dead. Jeśli wciąż nie mieliście okazji poznania się z klasykiem, będzie to idealna do tego chwila. Jeśli z kolei już go znacie, to wiecie, że to jeden z najbardziej cenionych automatów w historii kasyn internetowych. Na obrót spinami i gotówką macie dokładnie 7 dni, po czym środki premiowe niestety znikną. Dodatkowo jednak musicie 40-krotnie obrócić całą wartością uzyskaną z dodatków, co jest tu kluczowym warunkiem Slotty Vegas.

Podobnych warunków jest tylko kilka i wszystkie z nich znajdziecie bezpośrednio na stronie kasyna w ich odrębnym regulaminie. Określa on zasady, które obowiązują wszystkich graczy i których należy się trzymać przy podjęciu swojej gry. W razie wątpliwości, możecie rzecz jasna liczyć na wsparcie konsultantów przez ich czat na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie Slotty Vegas