Book of Dead Darmowa Gra hazardowa

Book of Dead jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gier w dziejach automatów on-line. Powstało jako dodatek niejako do słynnego Book of Ra. W obu przypadkach tytuły pochodzą ze stajni Play N’ Go, uważanej przede wszystkim za studio, które proponuje nowoczesne hity technologiczne. W tym przypadku połączono je z klasycznymi jednorękim bandytą, którego kojarzyć można jeszcze z końca ubiegłego wieku. Zatem proste rozwiązania z zakresu grafiki i dźwięków zmiksowano ze świetnymi pomysłami z zakresu mechaniki, co ostatecznie dało nam wspaniały efekt, który każdego dnia przyciąga przed ekrany komputerów, tabletów i smartfonów, setki tysięcy osób z całego świata. Specjalnie dla was sprawdzamy dlaczego tak się dzieje. Pamiętajcie także, że Book of Dead to także darmowa gra hazardowa, co dzieje się za sprawą wirtualnej waluty, której także poświęcimy jeden z akapitów.

Wygląd Book of Dead

Book of Dead video slotGra nawiązuje bezpośrednio do starożytnego Egiptu, zatem to właśnie on będzie tutaj motywem przewodnim. Spotkacie się zatem z wnętrzem ogromnej piramidy w której przyjdzie się wam zmierzyć z mechanizmem samej gry. W zależności od wybranej wersji, spotkacie szatę prostą oraz mocno zaktualizowaną w zakresie grafiki. Book of Dead klasyczny wygląda gorzej, aczkolwiek na starszych urządzeniach działać może szybciej. Istnieje też odsłona ‘Rich Wild and the’, która niejako wszystko dodatkowo podkręca. W górnej części znajdziecie logotyp naszej gry. Po bokach nie ma natomiast pokazanych paylines, a na dole dodatkowo opcji związanych z wyborem gry, są one pochowane w dodatkowym okienku, które odpalimy poprzez kliknięcie trzech poziomych pasków po prawej stronie witryny.

Sama plansza, którą tam zobaczycie, uzbrojona jest w pięć bębnów, a także trzy rzędy. Jest to standardowe rozwiązanie dla większości wideo slotów, dzięki czemu bardzo szybko nauczycie się wszelkich rozwiązań tam wykorzystanych. Jeśli nie będziecie czegoś pewni, zawsze możecie sprawdzić je za pomocą darmowych bonusów.

Opcje dla gracza Book of Dead

Gra posiada swoje własne, wewnętrzne menu. Na jej podstawie możecie ocenić to, jak chcecie grać oraz w jakim właściwie trybie. Wybieracie tam to, ile żetonów na rundę wydacie, jaka będzie jego wartość, a także ile linii wybierzecie. Jest ich łącznie 10, z kolei ilość żetonów i ich wartość może być niezwykle niska, co ucieszy graczy, którzy nie mają zbyt dużych środków finansowych na grę.

Oprócz tego, zdecydujecie czy gracie automatycznie. Na tej podstawie możecie puścić nawet 500 kolejnych rund. Zatrzymacie je manualnie lub w przypadkach, które są określone na stronie, dla przykładu w momencie gdy wygrana przekroczy wskazaną ilość. Do tego w menu znajdziecie ustawienia dźwięków czy jakości, ale też wszelkie zasady gry rozpisane najczęściej w języku angielskim. To bardzo pomocne zestawienie, które dobrze jest poznać przed rozpoczęciem zabawy.

Znaki oferowane w darmowej grze Book of Dead

Po pierwsze jest kilka kategorii znaków w grze. Pierwsze z nich to karcianki liczone od 10 do asa. Na ich podstawie wygrać możecie od kilku żetonów, nawet do 150. Zarówno as oraz król mają podobne wartości, dzięki czemu polowanie na oba te symbole będzie opłacalne z punktu widzenia pojedynczego spina. Znacznie lepiej jest wszak zapolować na jeden z czterech unikatowych symboli. Są to dwie starożytne figurki, ale też postać boga Ra i słynnego odkrywcy, który szuka tu nie tyle przygód, co ogromnych nagród. W przypadku wygranej z jego symboli, czeka na was nagroda rzedu 5 000 żetonów.

Wielkim atutem gry są jedynak symbole Wild i Scatter. Pierwsze z nich mogą się rozciągać na całą planszę, dając mnożniki i większe wygrane. Drugi z kolei uruchamia fazę 10 zakręceń, całkowicie za darmo. Nie trzeba za nie płacić i co ważne, można je odnawiać, co daje wam jeszcze więcej okazji do sukcesu. To wszystkie znaki z Book of Dead – łatwo je zapamiętać.

Potencjalne wygrane w grze

Book of Dead to tytuł, który co prawda jest prosty w zakresie technologii, to potrafi zaskoczyć ogromnymi finansami. Maksymalnie wygracie tu do 250 000 żetonów, co przy stawce minimalnej 0,10 euro jest nadal dużą kwotą. Ogromne pieniądze czekają przede wszystkim na tych, którzy skuszą się na grę za wysokie stawki.

Jak po nie sięgnąć? Kasyno co prawda nie określiło oficjalnego poziomu RTP, czyli procentu zwrotu inwestycji do gracza, to wiadomym jest, że wynosi ona co najmniej 95%. Wygrywać można na różne sposoby i za pomocą każdej z 10 kombinacji zawartej w grze. Jeśli chcecie się ich nauczyć, doradzamy zastosowanie wirtualnej waluty. Są to fikcyjne żetony stworzone przez Play N’ Go, które czynią ten wideo slot grą darmową dla początkujących. To pomocne rozwiązanie, które nie wymaga depozytu ani zakładania nowego konta. Taka fikcyjna waluta nie ma też ograniczeń ilościowych i czasowych, co z kolei pozwala wam na rozrywkę w tak dużym stopniu, jak sami uznacie to za słuszne.