100% do 400zł + 25 free spinów z 1 depozytem w Slloty Vegas

Bonus z 1 depozytem w Slloty VegasBonus powitalny to często być albo nie być kasyna na rynku online. Dlatego też marki wyprzedzają się z coraz to ciekawszymi ofertami z tego zakresu. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że z solidnym przytupem do wyścigu tego dołączyło także Slotty Vegas. Firma ta, która pojawiła się na rynku w 2019 roku zaproponowała swoim użytkownikom powiększenie wszystkich czterech kolejnych depozytów.

To nie żart, czeka na was prawdziwe polowanie! Już przy rejestracji i pierwszym depozycie zapewnicie sobie naprawdę potężne wsparcie. Mowa w końcu o podwojeniu wpłaty nawet do kwoty 400 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie, którą akurat wybierzecie). Do tego dochodzi jednak i drugi prezent, będą to darmowe obroty. Tym samym sięgniecie po nawet 400 złotych w gotówce, ale też 25 free spinów, które będziecie mogli zrealizować w grze Book of Dead. Zapewne już ją poznaliście, ponieważ obok Starburst jest to najczęściej wymieniany wideo slot w kasynach internetowych. Nie dzieje się tak bez powodu, dlatego też koniecznie zrealizujcie swoje free spiny właśnie tam. Wszystkie wygrane, jak również środki bonusowe, musicie obrócić 40-krotnie. Dopiero wówczas będzie to prawdziwa gotówka, którą można wypłacić na swoje konto. Maksymalna stawka przy obrocie wynosi tu 5€ i nie możecie jej przekroczyć. Wyjątkiem są tu wpłaty przez portfele internetowe. O tym przeczytacie bezpośrednio w regulaminie.

Te warunki i zasady określają dokładnie działania związane z promocją powitalną. Koniecznie musicie je poznać, ponieważ za ich sprawą gra będzie łatwiejsza, a wy szybciej zrealizujecie cele. W razie pytań możecie śmiało pisać do operatora, konsultanci dostępni są przez całą dobę.


Najnowsze promocje w kasynie Slotty Vegas