1400zł + 135 free spinów na start w kasynie Slotty Vegas

1 400 złotych w prezencie od Slotty vegas1 400 złotych w prezencie brzmi dobrze? A co jeśli dodamy do tego jeszcze 135 free spinów? Doskonale? W pełni się z tym zgadzamy, dlatego przygotowaliśmy wam dokładną rozpiskę jak otrzymać taką promocję oraz jak z nią należycie postępować, by jak najszybciej zapewnić sobie duże środki finansowe.

Tak prezentuje się bonus Slotty Vegas, stosunkowo świeżego kasyna, które dostarczy wam ogromnych emocji. Założenie konta na ich stronie to proces, który nie zajmie wam więcej niż 60 sekund, a po pełnej weryfikacji czekać na was będzie mnóstwo atrakcji, w tym właśnie cztery pierwsze promocje powitalnej. Opisujemy poniżej, jak dokładnie się prezentują. Slotty Vegas zaproponowało aż cztery akcje powitalne. Dzięki temu otrzymacie wiele możliwości działań, za każdym razem wchodząc do wydarzenia przy minimalnej wpłacie na poziomie 20 złotych. Łącznie marka oferuje powiększenia wpłat na poziomie: 100% do 400 zł, 50% do 200 złotych, a następnie 100% do 400 zł i 200% do 400 złotych. Jednocześnie na wasze konta trafiać będą free spiny, w ich przypadku w następujących ilościach: 25, 25, 35 i 50. Warto pamiętać, że bonus aktywny jest przez siedem dni od momentu wpłaty, a należy nim 40-krotnie obrócić przy maksymalnej stawce, wskazanej na stronie operatora. Warunki mogą się zmieniać, dlatego warto zapoznać się z regulaminem, który serwuje wam Slotty Vegas.

Takie zapiski do kilka punktów, z którymi na pewno warto się zapoznać. Im szybciej to zrobicie, tym lepiej dla was, bowiem korzyści płynące z promocji są tu szalenie duże. W razie pytań i uwag możecie je zostawić na czacie na żywo.


Najnowsze promocje w kasynie Slotty Vegas