Pogoń za gotówka z pulą 230 000€ w kasynie Spinamba

Dołącz do Pościgu Gotówkowego nowego turnieju Spinamba z pulą 230 000€Pościg Gotówkowy od Spinamby to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w jednym z ośmiu turniejów. Do tego dochodzą jeszcze loterie, które wspólnie z zagadnieniem głównym oddadzą nam pulę na poziomie 230 000€! Ogromne pieniądze, prawda? W takim razie na pewno ucieszy was wieść, że możecie tu wygrywać wielokrotnie, a każde turnieje oraz loterie mogą paść waszym łupem.

Jedyne co musicie zrobić, to zagrać co najmniej 100 zakładów po min. 1€ każdy w dowolnie wybranych wideo slotach tejże firmy. Automatycznie doda was to do wydarzenia. Jeśli jednak chcecie się włączyć do loterii, musicie grać jeszcze aktywniej i spełnić założenie rozegrania nie mniej niż 2 000€. Kasyno Spinamba tak kusi nagrodami: „W codziennych zawodach czeka na ciebie pula nagród w wysokości 5000 EUR. Możesz wygrać do 500 EUR. Spodziewać się możesz jeszcze więcej prezentów z dodatkowej puli nagród w wysokości 10000 EUR. Wydarzenie odbędzie się po zakończeniu pięciodniowej serii turniejów.” – w grę wchodzą tu wyłącznie automaty od Booongo i to one będą decydować o tym, czy dołączycie do zmagań czy też nie. Jeśli uda się wam zwyciężyć, pojawi się okienko z przyciskiem „Odbierz”. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie rzecz jasna na stronie operatora. To właśnie regulamin bowiem określa wszelkie możliwości oraz obowiązki gracza i kasyna.

Pamiętajcie, że seria ośmiu turniejów ma wyznaczone terminy. Je także znaleźć można w Spinambie na stronie właściwej. Pościg Gotówkowy dostępny jest dla wszystkich chętnych graczy, którzy posiadają aktywne konto i grają za prawdziwe pieniądze. To kluczowy i właściwie jedyny warunek, który będziecie musieli tu spełnić. Powodzenia!


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba