Zdobądź sekrety Jungli w kasynie Spinamba

Czas poznać Sekrety Dżungli w kasynie SpinambaCzas poznać Sekrety Dżungli. To najnowszy turniej kasynowy Spinamby. Marka zaprezentowała zawody, w których pełna pula wynosi 4 500€. Środki te podzielone są na pieniądze, ale też na ciekawe gadżety i bonusy premiowe. Aby sięgnąć po taki zestaw, musicie się jednak najpierw zarejestrować. Wydarzenie skierowane jest do aktywnych graczy, którzy zdecydują się podjąć ryzyko za prawdziwe pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy to nie więcej niż minuta waszego czasu. Po krótkiej weryfikacji mailowej będziecie mogli od razu przysiąść do stołu turniejowego. Nie ma tu konieczności dokonywania zapisów, dzięki czemu w razie chęci natychmiastowo spełnicie swoje zamiłowania, gwarantując sobie przy tym spore szanse na sukces końcowy. Turniej aktywny jest od 2-go marca i potrwa aż do połowy tego miesiąca. To właśnie w tym czasie wymaga się od was gry za prawdziwe pieniądze przy wskazanych automatach. Ich pełną listę znajdziecie na stronie Spinamby. Przygotowano przy tym aż 50 kolejnych nagród, a obecny ranking ze swoim wynikiem możecie znaleźć na witrynie organizatora. Pierwsza piątka zgarnia tu nie tylko kasę, ale także gadżety i punkty do kolejnej loterii. W grę wchodzą takie premie jak smartfon Oppo, słuchawki JBL, korkociąg Xiaomi czy też bateria HIPER. Nie braknie aparatu Olympus, smart watcha Garmin oraz kamery Noveleka czy darmowego bonusu na dalszą grę w kasynie. Pełna lista nagród jest oczywiście dostępna na stronie organizatora. Konieczna jest tu gra za nie mniej niż 0,1€ od pojedynczej rundy. Liczą się ci gracze, którzy rozegrają takich rund najwięcej. Możecie naturalnie monitorować swój przegląd, a w razie chęci napisać do obsługi klienta, która dodatkowo rozwieje wszelkie wątpliwości. Kontakt przez czat na żywo dostępny jest tu przez całą dobę, również we wszystkie weekendy. O czym jeszcze warto pamiętać? Sekrety Dżungli mają swój regulamin. Ten zbiór warunków i zasad bardzo dokładnie określać będzie jak należy grać, jakich przestrzegać norm, jak wyglądają dokładne terminy czy też obrót. To właśnie za jego sprawą dowiecie się dokładnie czego się spodziewać po kasynie i jak trudne do spełnienia będą wasze cele.

Turniej o którym mowa to sporo nagród, ale nie możemy zapominać, że Spinamba oferuje nam także dziesiątki innych dodatków, od bonusu powitalnego przez turnieje i loterie w cyklu cotygodniowym. To jedno z aktywniejszych kasyn, a wy możecie tu liczyć na zawody stołowe, wideo slotów, kasyna na żywo czy też inne. Nagrody? Wielkie pieniądze, wycieczki po całym świecie, cenne gadżety, w tym od Apple czy Samsunga i znacznie więcej. Poznajcie pełną obecną listę i zacznijcie swój zwycięski marsz jeszcze dziś.


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba