140€ do wygrania w turnieju Wieczornej Siesty w Spinamba

Wieczorna siesta turniej z szansą na wygranie w kasynie SpinambaOd 27 kwietnia trwa wieczorna siesta. Będzie aktywna aż do 10-go maja i właśnie do tego czasu możecie walczyć o punkty w kasynie Spinamba. Marka przygotowała specjalne zestawienie, za sprawą którego zdobywać można punkty. Te z kolei przełożą się na nagrody pieniężne, ale mogą też na cenne nagrody rzeczowe.

Co na ciebie czeka? A chociażby zegarek Ben Sherman, bransoletka fitness MyKronoz, kamera sportowa Gmini, bateria Xiaomi i słuchawki Sennheiser. Pełna lista prezentów opisana jest w tabeli nagród na stronie operatora Spinamba. Włączycie się do walki automatycznie poprzez grę za prawdziwe pieniądze przy jednym z dostępnych tam wideo slotów. Czy wszystkie gry są dostępne? Tak. Zgodnie z informacjami promocyjnymi, możecie wybrać dowolnego slota. Za obrócenie tam 1€ otrzymacie 1 punkt do tabeli, którą możecie monitorować za sprawą strony organizatora. W ten sposób będziecie na bieżąco i sprawdzicie, jak prezentujecie się w stosunku do konkurencji. Poza punktami do tabeli, zdobywać będziecie również punkty – im wyższa pozycja w rankingu, tym będzie ich więcej. A warto się starać chociażby dlatego, że to one włączą was do loterii, która odbędzie się zaraz po zakończeniu samych zawodów.  A tam kolejne dodatki, w tym smartfon Samsung, tablet tej samej marki czy chociażby słynne na cały świat słuchawki JBL.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w regulaminie kasyna Spinamba. To właśnie tam widnieją wszelkie te informacje, które są kluczowe z punktu widzenia samego użytkownika. W razie zainteresowania, ale też i wątpliwości, do pomocy oddelegowano wam konsultantów, którzy są dostępni za sprawą czatu na żywo – znajdziecie go po prawej stronie.


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba