4 500 euro w puli w turnieju Egzotyczny Boom w Spinamba

Największa loteria kasyna SpinambaEgzotyczny Boom to obecnie największa loteria kasyna Spinamba. Za jego sprawą marka wyda 4 500€ w nagrodach pieniężnych i rzeczowych. Wśród nich m.in. smartfon OPPO, Sony czy Xiaomi. Siłą rzeczy jest zatem o co walczyć. Całość potrwa od 30-go marca aż do 12-go kwietnia. W tym czasie gracze mogą zawalczyć o swoje nagrody. Celem jest zdobywanie punktów grając za prawdziwe pieniądze przy automatach online.

Im zatem aktywniejsi będziecie, tym lepiej dla was. Swój progres możecie stale monitorować poprzez stronę operatora, gdzie udostępniono listę obecnych 50 liderów. To zresztą dokładnie tyle osób będzie się końcowo cieszyć z przyznanych premii. A jest o co walczyć! Lista dostępnych automatów na stronie to ponad tysiąc pozycji. Sami dobieracie gry, które was interesują. Regulamin wydarzenia nie wyznacza bowiem konkretnych pozycji. Mogą to być dla przykładu Book of Dead, Starburst, Wolf Gold, Book of Rebirth czy też Fruit Zen i Hot Spin. Wygrać można poza już wymienionym sprzętem, także whisky Jack Daniels, korkociąg elektryczny, bransoletkę fitness Samsung i darmowe bonusy. Warto próbować, szczególnie, że jest sporo czasu na dotarcie na szczyt. Musimy jednak przypominać, że konieczne jest przestrzeganie pełnego regulaminu z dopisanymi do niego warunkami i zasadami.

Turniej dla graczy dostępny jest dla wszystkich użytkowników Spinamby, którzy posiadają aktywne konto. 4 500€ w nagrodach to stawka kusząca. Pamiętajcie jednak, że im szybciej dołączycie, tym lepiej dla was. W razie pytań i uwag do waszej dyspozycji oddano czat na żywo. By do niego przejść, wystarczy nacisnąć żółty przycisk Online Chat z poziomu samej strony. Działa całą dobę.


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba