30% + 30 free spinów w Book of Dead w Spinamba

Spinamba bonus 30% i free spiny30% więcej kasy? 30 darmowych obrotów, ot tak? Brzmi dobrze? Nie! Brzmi rewelacyjnie! I właśnie taki zestaw czeka na was w jednej z promocji powitalnych kasyna Spinamba. Marka oferuje aż trzy premie dla nowych użytkowników, przy czym to oni sami zadecydują po którą ostatecznie sięgną. Możliwości są przede wszystkim korzystne, ale bazują na kwotach depozytu, na jakie się zdecydujecie.

W akcji, którą chcielibyśmy wam teraz opisać zapewnicie sobie właśnie 30% więcej jak również paczkę obrotów do przekręcenia w grze Book of Dead. Jest to jeden z najgłośniejszych klasycznych jednorękich bandytów, na jakich można trafić w sieci, dlatego też gorąco doradzamy wypróbowanie go w pierwszej kolejności. Free spiny dodawane są automatycznie w momencie zaznaczenia właściwej promocji przy wpłacie. Minimalny depozyt, który was do tego uprawnia to 650 złotych. Znajdziecie na stronie także dwa niższe pułapy na 125 i 450 złotych w gotówce. W tym przypadku, i każdym zresztą innym, na wasze konto trafić może łącznie nawet 3 500 złotych. W połączeniu z paczką obrotów macie zatem podwójny bonus, który przysługuje każdej osobie, która założyła konta i dokona płatności w ciągu 168 godzin od tego momentu. Jeśli zaliczacie się do tej grupy, możecie próbować swoich sił nawet w tej chwili. Czekają duże pieniądze i doskonałej jakości rozgrywka zapewniona przez operatora.

Jak to bywa w promocjach tego typu, obowiązuje tu obowiązkowy regulamin. Określa on warunki i zasady gry, jak również możliwości gracza w zakresie np. wypłacanych pieniędzy. Przeczytajcie i cieszcie się każdą chwilą przy całodobowej obsłudze tejże marki.


Najnowsze promocje w kasynie Spinamba